6 kolejka - 20.04.2015
+31
olegsport
krz1910
Tednick
oskar030
koonwoon
pomo34
rablos
benykg
dariusz800
Asisst
albert55567
walczakus
ukaszk1
SuperGrover
Marcin142
kopek92
dwaka96
karol zajac
szurja83
saha2000
zofia499
Przemolkas
wesiu56
pioter447
Adi01612
tajniak
minimemik
ANZELMO
Zico1910
bajson17
Pepikos
35 posters
Strona 2 z 2
Strona 2 z 2 • 1, 2
6 kolejka - 20.04.2015
First topic message reminder :
1. PIŁKA NOŻNA: POLSKA: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T.
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
Typować można do godziny 11:00
1. PIŁKA NOŻNA: POLSKA: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T.
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
Typować można do godziny 11:00
Ostatnio zmieniony przez Pepikos dnia Nie 19 Kwi 2015 - 15:28, w całości zmieniany 1 raz
Pepikos- al Straight Flush
- Liczba postów : 4264
Punkty : 27
Reputacja : 230
Dołączył : 08/01/2015
Re: 6 kolejka - 20.04.2015
1.pilka nozna polska górnik zabrze-gks bełchatów 1
2.pilka nozna białorus brest-fc minsk 2
3.pilka nozna grecja veria- asteras.t 2
4.koszykówka Polska tefl sopot (+6.5) -turów zgorzelec 2
5.tenis gabashvili-careno-busta p 1
6.coric.b-stakhovski 2
2.pilka nozna białorus brest-fc minsk 2
3.pilka nozna grecja veria- asteras.t 2
4.koszykówka Polska tefl sopot (+6.5) -turów zgorzelec 2
5.tenis gabashvili-careno-busta p 1
6.coric.b-stakhovski 2
rablos- Straight Flush
- Liczba postów : 564
Punkty : 182
Reputacja : 10
Dołączył : 09/02/2015
Re: 6 kolejka - 20.04.2015
1. PIŁKA NOŻNA: POLSKA: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T.
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T.
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
pomo34- Straight Flush
- Liczba postów : 491
Punkty : 583
Reputacja : 88
Dołączył : 09/01/2015
Wiek : 43
Skąd : Kamień Pom.
Re: 6 kolejka - 20.04.2015
1. PIŁKA NOŻNA: POLSKA: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T.
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T.
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
koonwoon- al Straight Flush
- Liczba postów : 1259
Punkty : 579
Reputacja : 503
Dołączył : 08/01/2015
Wiek : 33
Re: 6 kolejka - 20.04.2015
1. PIŁKA NOŻNA: POLSKA: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T. REMIS
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T. REMIS
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
oskar030- Straight Flush
- Liczba postów : 582
Punkty : 391
Reputacja : 115
Dołączył : 17/01/2015
Re: 6 kolejka - 20.04.2015
1. PIŁKA NOŻNA: POLSKA: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 1
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk 1
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T. 2
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec x
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P. 1
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S. 1
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk 1
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T. 2
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec x
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P. 1
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S. 1
Tednick- Flush
- Liczba postów : 174
Punkty : 165
Reputacja : 14
Dołączył : 02/03/2015
Re: 6 kolejka - 20.04.2015
1. PIŁKA NOŻNA: POLSKA: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 1
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk 1
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T. 1
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec 1
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P. 1
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S. 2
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk 1
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T. 1
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec 1
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P. 1
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S. 2
krz1910- Straight
- Liczba postów : 53
Punkty : 55
Reputacja : 1
Dołączył : 19/02/2015
Re: 6 kolejka - 20.04.2015
1. PIŁKA NOŻNA: POLSKA: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T.
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T.
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
olegsport- al Straight Flush
- Liczba postów : 1266
Punkty : 111
Reputacja : 82
Dołączył : 16/03/2015
Re: 6 kolejka - 20.04.2015
1. PIŁKA NOŻNA: POLSKA: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk X
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T.
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk X
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T.
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
olauolsson- al Straight Flush
- Liczba postów : 3793
Punkty : 416
Reputacja : 959
Dołączył : 18/01/2015
Wiek : 29
Skąd : From Hell
Re: 6 kolejka - 20.04.2015
1. PIŁKA NOŻNA: POLSKA: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T. X
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T. X
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
GoldenGhoul- al Straight Flush
- Liczba postów : 1087
Punkty : 602
Reputacja : 216
Dołączył : 15/02/2015
Re: 6 kolejka - 20.04.2015
1. PIŁKA NOŻNA: POLSKA: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 1
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk 2
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T. 1
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA:Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec 2
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P. 2
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S. 2
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk 2
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T. 1
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA:Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec 2
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P. 2
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S. 2
Gość- Gość
Re: 6 kolejka - 20.04.2015
1. PIŁKA NOŻNA: POLSKA: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T.X
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T.X
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
yamamoto- Straight
- Liczba postów : 16
Punkty : 18
Reputacja : 0
Dołączył : 13/04/2015
Re: 6 kolejka - 20.04.2015
1. PIŁKA NOŻNA: POLSKA: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk - REMIS
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T. REMIS
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
2. PIŁKA NOŻNA: BIAŁOURUŚ: Brest - FC Minsk - REMIS
3. PIŁKA NOŻNA: GRECJA: Veria - Asteras T. REMIS
4. KOSZYKÓWKA: POLSKA: Trefl Sopot(+6,5) - Turów Zgorzelec
5. TENIS: Gabashvili T. - Carreno-Busta P.
6. TENIS: Coric B. - Stakhovsky S.
_________________
Pomogłem ? Kliknij "+" .
piotrKa- Straight Flush
- Liczba postów : 562
Punkty : 152
Reputacja : 8
Dołączył : 13/02/2015
Strona 2 z 2 • 1, 2
Similar topics
» 8 kolejka - 22.04.2015
» 16 kolejka - 30.04.2015
» 24 kolejka - 08.05.2015
» 1 kolejka - 15.05.2015
» 4 kolejka - 04.07.2015
» 16 kolejka - 30.04.2015
» 24 kolejka - 08.05.2015
» 1 kolejka - 15.05.2015
» 4 kolejka - 04.07.2015
Strona 2 z 2
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Dzisiaj o 1:37 by jakub302
» Bukmacher Chat
Wczoraj o 21:10 by blakk23
» Plena airdrop 15 Plena tokens
Wczoraj o 20:53 by Szkutnik
» galactix.io prelaunch 10 GLX Bonus
Wczoraj o 20:45 by wasda
» Lista Użytkowników Tracących Punkty "Zaufanie"
Wczoraj o 20:10 by bartaoo
» MomoAi
Wczoraj o 20:10 by wasda
» FreeCryptoRewards
Wczoraj o 20:04 by maverinda
» Social Tournaments kody i darmowe turnieje każdego dnia
Wczoraj o 20:02 by bigben79
» Everum Casino darmowe promocje
Wczoraj o 19:50 by bigben79