BankrollMob - oferty bez depozytu na grę w pokera

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Pisanie by Admin on Czw 18 Lip 2013 - 14:23

First topic message reminder :

Free no deposit poker bonus at BankrollMob
BankrollMob

Sponsor Bankrollmob zapewnia darmową gotówkę na grę do kilkunastu Pokerroom.

Można na raz korzystać z wszystkich dostępnych bonusów. W tej chwili dla Polaków dostępne bonusy to
WinnerPoker - 200$ za darmo
PKR - 100$ za darmo
Dafa Poker - 10$ za darmo

Aby korzystać z tych ofert należy zarejestrowac się na stronie bankrollmob potwierdzić nr tel. (dzwoni automat i podaje 3 cyfrowy kod) oraz wysłać dokument (dowód, prawo jazdy etc) Wszystkie te czynności wykonujemy na stronach bankrollmob.

Po dokonaniu tej procedury w ciągu 48h nasze konto zostanie zaaprobowane i w zakładce bankroll znajdziesz dostępne bez depozytowe bonusy dla naszego kraju.

LadyHammer - 150% bonus do 100€ + 50 free spinów - info
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 3099
Punkty : 5391
Reputacja : 764

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: BankrollMob - oferty bez depozytu na grę w pokera

Pisanie by ulter on Pią 5 Lut 2016 - 15:29

na moim przykładzie wlałem 20$ , zrobiłem 2$ bo gdzieś tam wyczytałem że trzeba przed zleceniem wypłaty. potem wziąłem moje 20$ + wygrana z no depozytu na wypłatę, tego samego dnia poprosili mnie o skany dowodu. następnego dostałem wypłatę na skrill.
ulter
Flush
Flush

Liczba postów : 103
Punkty : 89
Reputacja : 9

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by whysoeasy? on Pią 12 Lut 2016 - 8:47

@ulter

A ile miałeś wyrobionych punktów w momencie kiedy zlecałeś wypłatę? Chodzi mi o to czy jest jakiś próg punktowy, który trzeba przekroczyć, żeby móc mieć wolną kasę, którą ugramy z tych początkowych 5$.
whysoeasy?
Straight
Straight

Liczba postów : 40
Punkty : 22
Reputacja : 0

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by witecki93 on Czw 1 Gru 2016 - 11:27

mob xmas - Christmas Calendar Dostępny. 5 prób dziennie

witecki93
Straight
Straight

Liczba postów : 97
Punkty : 110
Reputacja : 16

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by BedeBralCie on Nie 5 Sie 2018 - 7:49

Siemka Widze, ze temacik brm o pokerze juz byl ale odswieze go pozniewaz po 2 latach BRM znow oferuje bonus na pokera bez depo dla Polakow na PartyPoker tym razem jest to niestety 8$ nie 10 $ aby otrzymac ten bonus wystarczy zweryfikowac konto na Bankrollmob.
Jesli ktos nie ma tam konta to prosze rejestrowac z mojego refferal linku -www.bankrollmob.com/?t=30073 (ja dostaje punkty przy twojej rejestracji ty dostajesz 5% przy tym gdy wyplacam 50+)

Dodam ze rejestracja przez Brm daje dostep do zaj.. freerolli (pech chcial akurat na august zaplanowali specjalne 1$buy na PP), ale freerolle wroca po sierpniu ponownie do tej pory byly caly czas cotygodniowe darmowki bardzo podobne do tych z cardschatu po malo graczy a pula ok 300 zaleznie od msc.

Flush
Flush

Liczba postów : 175
Punkty : 238
Reputacja : 50

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by ryb1337 on Nie 5 Sie 2018 - 12:01

@BedeBralCie napisał:Siemka Widze, ze temacik brm o pokerze juz byl ale odswieze go pozniewaz po 2 latach BRM znow oferuje bonus na pokera bez depo dla Polakow na PartyPoker tym razem jest to niestety 8$ nie 10 $ aby otrzymac ten bonus wystarczy zweryfikowac konto na Bankrollmob.
Jesli ktos nie ma tam konta to prosze rejestrowac z mojego refferal linku -www.bankrollmob.com/?t=30073 (ja dostaje punkty przy twojej rejestracji ty dostajesz 5% przy tym gdy wyplacam 50+)

Dodam ze rejestracja przez Brm daje dostep do zaj.. freerolli (pech chcial akurat na august zaplanowali specjalne 1$buy na PP), ale freerolle wroca po sierpniu ponownie do tej pory byly caly czas cotygodniowe darmowki bardzo podobne do tych z cardschatu po malo graczy a pula ok 300 zaleznie od msc.

jesli mam konto (nie robilem zadnego depozytu nie moge w nic grac) to jak przejde weryfikacje na brm dostane 8 i bede mogl normalnie dolaczac do gier?

ryb1337
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 378
Punkty : 486
Reputacja : 110

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by BedeBralCie on Nie 5 Sie 2018 - 12:08

niestety nie musisz zalozyc konto przez Brm  sciagnac od nich soft z tym kodem tam ale jest masz nieaktywne konto moze napisz na live chacie na party czy jest opcja usuniecia tego bo tak poprawdzie konto na PP bez depozytu to nie konto bo nawet nie wezmiesz udzialu we freerollu zadnym nie grajac wczesniej o prawdziwa gotowke.

Edit no chyba ze zarejestrujesz sie wlasnie przez takie affiliate i dostaniesz realna gotowke to dopiero masz "konto na prawdziwy hajs" i mozesz grac freerolle i kozystac z promek prize card itd.

Flush
Flush

Liczba postów : 175
Punkty : 238
Reputacja : 50

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry