Polityka

:: INNE :: Luźne rozmowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Polityka

Pisanie by Zico1910 on Sro Lip 08 2015, 23:19

Panowie w październiku wybory.Z naszej perspektywy kolejna szansa na zmianę prawa i pozbycie tej idiotycznej ustawy hazardowej,która powoduje ,że nikt z nas nie może legalnie pograć w pokera w gronie znajomych bez narażenia się na konsekwencje.Można legalnie pograć w kasynie,ale kto był wie,że po wprowadzeniu tej ustawy podatek od wygranych zabija całą grę.Ale czy właśnie mamy taką szansę?Dwie główne partie Pis i PO chcą utrzymać ten chory system,więc patrząc po sondażach wydaje się,że cała nadzieja to Kukiz i jego ludzie.Może otrzymując dość dużą liczbę głosów i wchodząc w koalicję wymusi pewne zmiany.Jest jeszcze szereg mniejszych sensownych partii,które proponują konkretne zmiany,,ale bez szans na ich realizację,nie wejdą do rządu.Takim przykładem jest Korwin,który swoim kretyńskim zachowaniem sobie nie pomaga.Takim zachowaniem jak wczoraj na przykład na załączonym filmiku.

A wy macie jakichś faworytów w nadchodzących wyborach?Głosujecie na konkretną partię co wybory?Może nie kierujecie się względami hazardowymi przy wyborze,a czymś innym?Zapraszam do dyskusji.

Zico1910
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 905
Punkty : 1
Reputacja : 42

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Polityka

Pisanie by olegsport on Sro Lip 08 2015, 23:34

Ha ha ten cały Mikke to gra warjata i tak zdobywa wyborców. A facet naprawde inteligentny. W programie Wojewódzkiego, Kuba zapytał go czy leczy się psychiatrycznie a on na to - wystarczy Panu, że mam zezwolenie na broń

olegsport
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1267
Punkty : 130
Reputacja : 76

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zico1910 on Czw Lip 09 2015, 00:17

Właśnie się tak zastanawiam nad tym.Niby inteligentny,ale od 20 lat non stop na granicy progu i w kampanii palnie coś tak głupiego,że traci szansę na wejście do parlamentu.A to o Hitlerze,a to o niepełnosprawnych,a to o kobietach.Jak raz mu się udało w wyborach do europarlamentu to zaraz partię rozwalił i powołał nową.

Zico1910
Straight Flush
Straight Flush

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Pepikos on Czw Lip 09 2015, 00:23

Moje zdanie na temat polityki jest takie, że obojętnie kto by nie ,,rządził" to i tak będzie tak samo jak teraz albo gorzej. Obiecują tylko żeby dostać się do ,,łatwej" kasy. Na wybory kiedyś chodziłem ale od kilku lat już nie chodzę bo nie mam zamiaru wspierać tego całego cyrku i dorobkowiczów.

Pepikos
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 4268
Punkty : 15
Reputacja : 218

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by piotrKa on Pią Lip 10 2015, 13:35

Mnie Kukiz nie przekonuje w dodatku miał stworzyć partie a chyba nie stworzył? Nawet jak stworzy to i tak w jego struktury wejdą byli ludzie z PO czy tam z innych..

piotrKa
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 546
Punkty : 149
Reputacja : 8

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by olegsport on Pią Lip 10 2015, 17:03

Mnie też i jaki tam z Kukiza polityk? Taki jak ze mnie. Dobry showman i może muzyk a aktorem tez był kiepskim. Już mu nadano przydomek Nikodema Dyzmy.
O wolność pokera w Polsce walczy Paweł Górczyński z SLD, tyle wiem.

olegsport
al Straight Flush
al Straight Flush

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zico1910 on Sro Lip 15 2015, 01:54

@olegsport napisał:Mnie też i jaki tam z Kukiza polityk? Taki jak ze mnie. Dobry showman i może muzyk a aktorem tez był kiepskim. Już mu nadano przydomek Nikodema Dyzmy.
O wolność pokera w Polsce walczy Paweł Górczyński z SLD, tyle wiem.

Górczyński ma na imię Artur i nie był w SLD,a u Palikota.Teraz jest w PSL.Ja tam wolę Kukiza niż tych polityków co od 26 lat siedzą i rozkradają państwo.Z naszych podatków zrobili sobie sposób na życie,a jakby dać jednemu czy drugiemu szlifierkę do ręki,żeby zaczął zarabiać jak uczciwy obywatel to nie wiedziałby jak włączyć.Jak to mówił Wojtek Cejrowski "wszystkich WON" Cool

Zico1910
Straight Flush
Straight Flush

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by olegsport on Sro Lip 15 2015, 09:36

To przez Kukiza wkradła się pomyłka. Oczywiście Artur Górczyński a Paweł Kukiz. Górczyński kilka miesięcy temu opuścił PSL i jest w klubie SLD.Powodem jest ustawa o in vitro.

olegsport
al Straight Flush
al Straight Flush

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by piotrKa on Sro Lip 15 2015, 11:24

https://www.youtube.com/watch?v=Zbn2vvNB7ls

Polecam Laughing
najlepsza jest prof. M.Platek i jej teoria dot dzieci w malzenstwach jednoplciowych hahahah

piotrKa
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 546
Punkty : 149
Reputacja : 8

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

:: INNE :: Luźne rozmowy