Gry komputerowe, gry na konsole - w co gramy, co lubimy, na co czekamy

:: INNE :: Luźne rozmowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Gry komputerowe, gry na konsole - w co gramy, co lubimy, na co czekamy

Pisanie by GoldenGhoul on Pią Lip 17 2015, 16:49

Mamy tu jakichś graczy? Very Happy

Ja od zawsze najwięcej grałem w gry RPG. Ostatnio Wiedźmin 3 - genialna gra. Jasne, pewne rzeczy można by zrobić lepiej, zdarzają się bugi, gra wydaje mi się niezbyt dobrze zbalansowana, ale klimat, fabuła, postacie, oprawa audiowizualna, ogromny świat i wiele innych aspektów przyćmiewa wady bardzo skutecznie. Jak jeszcze jest się fanem książek Sapkowskiego, to już maksymalnie można wsiąknąć Smile I miło mi bardzo jest to napisać, biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie moje ulubione erpegi powstały w latach 1999 - 2004 (Planescape Torment, Arcanum, Wizardry 8, obie części Knights of the Old Republic, Vampire the Masquerade Bloodlines, zależnie od przyjętej definicji jeszcze Deus Ex). Na konsolach grywałem mało, ale stary, poczciwy Chrono Trigger to absolutny klasyk.

Poza tym zawsze lubiłem sobie postrzelać (Unreal Tournament, Quake II i III, Serious Sam, zależnie od przyjętej definicji ponownie Deus Ex), czasem pojeździć (Trackmania, chociaż to ciężko nazwać tradycyjną grą wyścigową; Burnouty były fajne, mam też miłe wspomnienia związane z Need for Speed Porsche) czy poskakać (Rayman 2 Very Happy).

Nigdy nie ciągnęło mnie za to do gier sportowych (poza Tony Hawk's Pro Skater) czy strategicznych (poza Heroes of Might and Magic), zdecydowanie unikam też przygodówek (poza serią Ace Attorney Razz).

Aha, jestem też zapalonym fanem handheldów Nintendo, mam gdzieś ciągle trzy Gameboye (starą "cegłę", Pocket i Advance), DSa i 3DSa.

Jak widać utknąłem w przeszłości, ale i nie gram ostatnio prawie wcale (przed Wiedźminem chyba ze dwa lata grałem tylko od czasu do czasu w jakieś nieangażujące zbytnio pierdółki). Do tego jestem z tych, co zrzędzą na nowe gry i tęsknią do starych czasów Smile

GoldenGhoul
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 815
Punkty : 249
Reputacja : 71

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Gry komputerowe, gry na konsole - w co gramy, co lubimy, na co czekamy

Pisanie by Zico1910 on Sro Lip 22 2015, 19:23

Ja zawsze gram w gry typowo sportowe. FIFA,PES,NBA,NHL,NFL,MLB i oczywiście klasyk czyli Football Manager.W część z tych gier już nie gram bo wychodzą tylko na konsole,a w tą ostatnią rozegrałem już klika tysięcy godzin.Za czasów szkoły jak pojawił nowy - wtedy jeszcze championship manager człowiek potrafił grać od 15 po szkole do 7 rano i iść do szkoły tam odsypiając na lekcjach całą noc Cool

Zico1910
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 905
Punkty : 1
Reputacja : 42

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by koonwoon on Sro Lip 22 2015, 20:45

Ja tak samo jak kolega wyzej zazwyczaj w sportowe gierki .

''championship manager człowiek potrafił grać od 15 po szkole do 7 rano i iść do szkoły tam odsypiając na lekcjach całą noc Cool''

Po takim mityngu rozmawiało sie jeszcze z kolegami w szkole o wynikach, transferach itd Very Happy To były czasy Very Happy Very Happy

Na rynku gier brakuje mi jakiegos symulaora tenisa ziemnego . Chyba nie ma żadnej takiej gry?

Ps : Virtua tenis to shit Very Happy Very Happy

koonwoon
VIP
VIP

Liczba postów : 1112
Punkty : 259
Reputacja : 305

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by olauolsson on Sro Lip 22 2015, 20:49

Polecam King's Bounty, coś na styl Heroes Very Happy

olauolsson
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1743
Punkty : 1260
Reputacja : 274

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zico1910 on Czw Lip 23 2015, 00:20

@koonwoon napisał:Na rynku gier brakuje mi jakiegos symulaora tenisa ziemnego . Chyba nie ma żadnej takiej gry?

Ps : Virtua tenis to shit Very Happy Very Happy

Top Spin jest lepszy niż Virtua Tennis,ale niestety też ubogo z liczbą zawodników.Faktycznie przydałby się symulator w,którym masz pierwszą pięćsetkę rankingu i możesz swoim tenisistom rozpocząć karierę i piąć się po szczeblach od itfów,challengerów po wielkie szlemy.

Zico1910
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 905
Punkty : 1
Reputacja : 42

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by olauolsson on Czw Lip 23 2015, 08:51

Grałem w Virtua Tennis 4 i powiem szczerze, że bardzo sobie chwalę tę grę

olauolsson
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1743
Punkty : 1260
Reputacja : 274

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by piotrKa on Pią Lip 24 2015, 10:51

Ja również jak poprzednicy grałem w FM a szczególnie w Fife Razz oraz  Pes , a w Virtua Tennis to grałem na konsoli Razz
Jak byłem jeszcze w Podstawówce to lubiłem też grać w SimCity i tworzyć miasta:p

piotrKa
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 533
Punkty : 149
Reputacja : 8

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

:: INNE :: Luźne rozmowy