Supergaminator

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Supergaminator

Pisanie by Przemolkas on Wto Mar 01 2016, 21:45

Ktos pisał w bonusach ze potrzebny tylko skan dowodu lub prawka do weryfikacji a mi dzisiaj przysłali maila ze musze dosłać foto z dowodem, rachunek z ostatnich 2 miesiecy i screena skrilla z danymi.Wiec nie wiem jak to juz dokladnie jest ale odesłałem Im screena i foto ale rachunku aktualnie nie mam zadnego bo wszystko na rodzicow mam Very Happy Czy jest mozliwosc ze przejdzie czy jednak bede musial sie postarac o taki ? Wie ktos cos ? Very Happy

Przemolkas
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 567
Punkty : 506
Reputacja : 34

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Supergaminator

Pisanie by arkolo90 on Wto Mar 01 2016, 21:50

w moim przypadku przy 1 i 2 wypłacie wystarczył dowód druga wiadomo poszła bez niczego.
Przy 3 poprosili mnie identycznie jak ciebie o rachunek jakiś, akurat w aptece troche lekarstw kupowałem dla mamy i wziąłem sobie fakture to im wysłałem i przyjeli.

arkolo90
Flush
Flush

Liczba postów : 108
Punkty : 113
Reputacja : 7

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by MisieQ88 on Wto Mar 01 2016, 21:58

Jak chodzi o rachunek idziesz na stację benzynową, kupujesz gumy do żucia i prosisz o fakturę i już masz rachunek na siebie... Smile. Ja wysłałem sam SuperGaminator'owi wszystko co mam czyli foto dowodu, rachunek, screen ze skrilla, i potwierdzenie adresu w formie wyciągu z banku. Przeszło po około 3-4 godzinach a wypłata na następny dzień była.

MisieQ88
Moderator
Moderator

Liczba postów : 2188
Punkty : 1430
Reputacja : 317

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by SuchyJKS on Sro Mar 02 2016, 10:33

@Przemolkas w każdym kasynie tak jest, że jeden wystarczy że wyśle dowód a drugi musi stertę dokumentów Wink

SuchyJKS
Admin
Admin

Liczba postów : 2935
Punkty : 2211
Reputacja : 766

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Przemolkas on Sro Mar 02 2016, 20:17

Dzieki Panowie za odp.Zawsze ode mnie chcieli dowod w innych kasynach, no ale zobaczymy co mi odpisza na te dwa dokumenty, troche to trwa a na czat nie moge sie załapac bo pozno wracam do domu, chyba ze nie maja Very Happy

Przemolkas
Straight Flush
Straight Flush

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Przemolkas on Pią Mar 04 2016, 22:31

Ehhh i nadal nic, wyciag online sie nie nadaje niby.Teraz musze z bankiem załawic ze musi byc z podpisem pracownika i pieczątką ... az żal robia bo foto z dowodem przy twarzy to juz przesada a dalej nic ... Czy 1500zl to za duzo dla nich czy co Very Happy

A na moim koncie napisane jest : Dokumenty
Złożyłeś wymagane dokumenty i tym samym potwierdziłeś swoją tożsamość - dziękujemy.

Chyba sie ze mna bawia

Przemolkas
Straight Flush
Straight Flush

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry