epn.bz program partnerski AliExpress

Go down

epn.bz program partnerski AliExpress

Pisanie by Zarabiaka on Pon 8 Sie 2016 - 10:41

Epn.bz to rosyjska strona z programem partnerskim wszystkim dobrze znanej strony aliexpress.com. Zapytacie czemu nie promuję aliexpress affilate ? Z jednej prostej przyczyny wyższa prowizja, ale nie tylko. Oto 5 powodów dla których bardziej opłaca się być w programie epn.bz niż w aliexpress affilate:

1. Większa prowizja (8.5%)
2. Brak opłat przy wypłacie pieniędzy.
3. Wyższa prowizja (9-12%) po osiągnięciu limitu 9000$.
4. Szybkie wypłaty na ePayments.
5. Wypłaty już od 10$ na ePayments.

Jak widać, warto brać udział w programie epn.bz. Co jest minusem (jeśli można by to tak nazwać) ? Naliczanie kasy tj. jak wiadomo (lub jeszcze nie, ale zaraz będzie), aliexpress księguje kasę, dopiero w momencie gdy kupujący pokwituje odbiór paczki, w przeciwnym razie kasa zwracana jest na konto kupującego. Jest to świetne rozwiązanie na różnego rodzaju oszustów, ale dla nas (promujących) trochę gorzej. Przez to też przez pierwszy miesiąc, dwa nawet jeśli osiągniemy zyski to kasy nie zobaczymy na naszym koncie. Dopiero gdy kasa zostanie zaksięgowana my otrzymamy naszą dole. Jednak pomijając pierwszy miesiąc, czy tam dwa, później przy stałym promowaniu nie będziemy już zwracać na to większej uwagi.

Co jeszcze jest istotne i korzystne ? Gdy znajdziemy jakiś przedmiot który chcemy promować, ale kupujący który wszedł z naszego linku nie chciał tego przedmiotu, jednak w między czasie kupił 5 innych przedmiotów, które były mu potrzebne my również otrzymamy prowizję ! Póki przeglądarka nie zostanie zamknięta, kupujący jest podpisany pod nasz link i dostajemy prowizje za każdy zakup !

Mało ? Linki potrafią utrzymywać się nawet po kilka tygodni/miesięcy. Nawet jeśli wyjedziemy gdzieś na wakacje, czy służbową podróż, a nasz link jest promowany na dobrej stronie, to ciągle jest szansa na zyski.

Nie musisz nic wpłacać, rejestrujesz się i zarabiasz. Żadnych ukrytych opłat. Pieniądze najlepiej wypłacać na ePayments, ze względu na możliwość wypłat małych kwot, a także bezproblemowe wypłaty na konto bankowe z ePayments. Jeśli jednak ktoś chce poczekać i wypłacić na konto bankowe musi zebrać przynajmniej 85$ i zapłącić 0.8% prowizji. Dlatego najbardziej opłaca się ePayments.

Warto zarejestrować się na stronach z promocjami i tam wrzucać linki do ofert (jeśli jest taka możliwość). Promować możemy dosłownie wszędzie, także Facebook i stronach z promocjami.

Udzielam pomocy każdej osobie zarejestrowanej (a szczególnie tym którzy zarejestrują się z refa).
Ref: https://epn.bz/inviter?i=fwdsnl
Czysty link: https://epn.bz

Zarabiaka
Typer
Typer

Liczba postów : 168
Punkty : 265
Reputacja : 11
Dołączył : 07/07/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach