forBET - wypłaty i weryfikacja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

forBET - wypłaty i weryfikacja

Pisanie by thierry_henry on Sro 10 Sie - 14:44

Jako, że bukmacher oferuje bonus 20 PLN na start dla nowych graczy, warto wspomnieć jakie warunki trzeba spełnić, aby móc wypłacić środki po obrocie.

Więc do rzeczy - udało mi się ugrać ponad 2 stówki, więc zleciłem w piątek wieczorem wypłatę. Po weekendzie, w poniedziałek rano otrzymałem wiadomość mailową:
"Witamy Serdecznie.

Zlecił Pan wypłatę środków na kwotę 230.40zł. Jest to wygrana z bonusu i że jeszcze Pan nie zrobił zasilenia konta to nie jesteśmy w stanie zweryfikować czy jest  to Pana numer rachunku. A zgodnie z ustawą mamy takie prawo że musimy zweryfikować osobę i robimy dodatkową weryfikację.
Są dwa sposoby:
Wpłata do bukmachera z tego samego konta co jest zarejestrowany w systemie lub przesłanie skanu potwierdzającego że jest Pan użytkownikiem tego konta bankowego.
"

A więc jak widać w powyższej wiadomości, oprócz dowodu osobistego, który zamieszczamy przy rejestracji konta gracza, wymagane jest również potwierdzenie danych posiadacza konta bankowego, które zostało zgłoszone przy rejestracji do wypłat.

Jako, że bank w którym posiadam zgłoszone konto, nie prowadzi ze mną korespondencji listownej, a potwierdzenie założenia w formie papierowej jest gdzieś głęboko w szafie, postanowiłem zapytać czy może być zrzut ekranu konta internetowego, gdzie będzie widniał jego nr oraz godność posiadacza. Otrzymałem błyskawiczną odpowiedź, że jak najbardziej tak, więc niezwłocznie przesłałem wymagany dokument.
Po kilku minutach (wow!) otrzymałem odpowiedź, że konto zostało zweryfikowane pozytywnie a środki przekazane do wypłaty.

Dzisiaj otrzymałem przelew, więc zarówno promocję jak i bukmachera pod kątem wypłat i weryfikacji oceniam pozytywnie Smile

thierry_henry
Moderator
Moderator

Liczba postów : 1203
Punkty : 614
Reputacja : 283

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: forBET - wypłaty i weryfikacja

Pisanie by VirtuT on Sro 10 Sie - 15:00

A ja z kolei bardzo doceniam twój wpis - rzeczowy od "a" do "z" 

VIP to jednak VIP Smile