[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

+10
ravoldi88
muredfan
Johnny13
SuchyJKS
thierry_henry
MisieQ88
szafir
marcin070190
Pilonek®
Ralf1022
14 posters

 :: BAZA DANYCH :: SCAM

Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Nie Sie 14 2016, 11:11

First topic message reminder :

Witam, chcesz zacząć zarabiać na tym co robisz w internecie?
YouTube płaci swoim użytkownikom za olbrzymi traffic oraz za subskrypcje.
Tu nie trzeba się martwić o traffic, ani tym bardziej o subskrypcje.
Tu wystarczy się zarejestrować i oglądać reklamy/trailery filmowe/ankiety video/wycinki programów telewizyjnych do 10 godzin. Za godzinę oglądania można zarobić nawet do 25$.
Będzie można oglądać na komputerze lub smartphone'ie gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz 24h/7.

Nie trzeba nic inwestować, jedynie czas - 10 godzin w tygodniu, to niewiele przy możliwości takich zarobków.
Na czym dokładnie będzie to polegać? Poza obejrzeniem filmików będziemy musieli zopiniować dany filmik - dać łapkę w górę lub w dół (tak jest teraz w wersji BETA) i krótko skomentować dany filmik (w wersji BETA nie ma możliwości komentowania danych filmików, a co za tym idzie w wersji BETA jeszcze nie zarabiamy).

Co do poleconych to sponsor dostaje 5$ za każde 25$ zarobione przez poleconego (nie bójcie się Wy na tym nie tracicie).
Niestety, a może stety nie można zarejestrować się "bez sponsora" tzn z czystego linku, więc poniżej podaje swoje trzy reflinki:
http://misieq88.thwglobal.com/
http://misieq88.tenhoursweekly.com/
http://misieq88.betterthanyoutube.com/

Program w pełnej wersji, już z opcją zarabiania wystartuje 8 września, ale warto zapisać się wcześniej, żeby zapoznać się z serwisem.
Gdy już się zarejestrujesz w Message Center otrzymasz wiadomość z Twoimi reflinkami, oraz dokładnym opisem programu. Po rejestracji (aby móc później zarabiać poprzez oglądanie i opiniowanie filmików) należy przejść do zakładki Survey Center i wypełnić krótką ankietę. Należy pamiętać, że trzeba mieć conajmniej 18 lat, żeby można było zarabiać w tym programie i zostać IV - International Viewer

THWGlobal.com informuje, że strona najlepiej będzie działać z przeglądarką Google Chrome, która dodatkowo wykorzystuje powiadomienia "push" w połączeniu z naszym back office (biurem). System nie będzie dobrze pracował z innymi przeglądarkami - Safari/Mozilla/IE
Jeśli nie będziemy przestrzegać tej prośby o korzystanie z Google Chrome, może to spowodować zablokowanie dostępu do naszego biura (back office), a co za tym idzie również zablokowanie środków które zarobimy.

Jak już się zarejestrujemy, wypełnimy ankietę, przeczytamy wszystkie wiadomości które do nas przyjdą w międzyczasie (do biura "Message Center" - nie na mejla), należy otworzyć nowe okno i wpisać thwglobal.com następnie w prawym górnym rogu wcisnąc "Sign In" i się zalogować. Na głównym ekranie powinny pojawić się filmiki w różnych kategoriach (jak mówię jeszcze nie zarabiamy pieniędzy na oglądaniu, ale można zapoznać się ze stroną).
Po lewej stronie w górnym rogu obok loga firmy są trzy kreseczki po wciśnięciu ich otworzy się zakładka, z której możemy przejść do naszego biura, sprawdzić które filmy są polecane.

Jeszcze wrócę do systemu poleconych, bo tutaj sprawa jest troszkę inna niż wszędzie. Oprócz standardowych poleconych - Direct Refferals, którzy zapisują się pode mną i u tych osób następni refferalsi - ta odnoga systemu poleconych jest aktywna. Druga odnoga jest pasywna i z tej odnogi również zarabiamy, z tym że tu zarabiamy jakieś centy gdyż jest to odnoga od Admina i tam w tej odnodze zarejestrowanych jest prawie 400k użytkowników na ten moment.

Dlatego zapraszam już teraz, czy jest łatwiejszy sposób zarabiania pieniędzy niż oglądanie filmików w internecie? I tak robimy to na codzień, a YouTube bądź inne Vimeo nam za to nie płaci.

Poniżej zamieszczam link do oficjalnej grupy na FB, na której zamieszczane są wszelkie nowości. Grupa jest w języku polskim, więc jest to dodatkowe ułatwienie: https://www.facebook.com/groups/THWglobalPlPlPl/


Ostatnio zmieniony przez MisieQ88 dnia Pią Maj 19 2017, 15:30, w całości zmieniany 1 raz
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 35
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down


[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Nie Paź 02 2016, 20:44

nie to nie bedzie prawda bo oglądałem krótkie same prawie do minuty cieżko to pojąć Very Happy

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Nie Paź 02 2016, 20:47

a miewałeś dużo rilmików reklamowych w czasie oglądania tych krótkich filmików?? albo dlugie reklamy??
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 35
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Nie Paź 02 2016, 20:57

no kilka długich było ale wczoraj oglądałem bo oglądałem z 6h bez komentarzy i pomijałem długie reklamy poszedłem o 2 spać a przed 7 trzeba było wstać chciałem jak najwiecej obejrzeć ale widać, że to nie popłaca ale komentarze też nie zwiekszają faktora po obejrzanym 3h ciągle spadało nawet jak komentowałem... dlatego nie do rozgryzienia to Very Happy

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by blancos Pon Paź 03 2016, 13:22

Są jakieś dłuższe filmiki na przykład godzinne ? I po wypelnieniu ankiety nalezy ogladnać 10h filmików a pózniej juz po 5h tygodniowo tak ? i pasuje komentować oraz lajkować

blancos
Straight
Straight

Liczba postów : 39
Punkty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 12/01/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Pon Paź 03 2016, 13:37

godzinnych nie ma Very Happy max około 20minutowe na poprzedniej stronie masz kilkadziesiąt dłuższych kwalifikacyjne 10h za free potem 5-10h tygodniowo wszystko jest w temacie wystarczy czytać te kilka stron szybko sie czyta

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Wto Paź 04 2016, 23:10

czy oni sobie jaja robią ? patrze usuneli wszystkie tokeny wiadomości na nowo do odczytania byli, historia pusta

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by blancos Pią Paź 07 2016, 12:35

Gdzie można sprawdzić ilość tokenow bo ja widzę tylko credits earn i wiadomo ile jeden credit to ile zarobione? U mnie w ogóle nie ma ilości tokenow i factory

blancos
Straight
Straight

Liczba postów : 39
Punkty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 12/01/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pią Paź 07 2016, 12:41

A pojawiaja Ci sie reklamy w filmikach, komentujesz filmiki?? U mnie ok poki co nie ma punktow/factor/token z zeszlych tygodni ale z tego tygodnia wssystko jest. W zakldce viewing stats -> weekly viewing. Z tego co wiem to programisci nadal pracuja zeby na dzien wyplat wszystko bylo ok. Poza ogladaniem/polecaniem i czekaniem nie pozostaje nam nic innego. Jak bede mial nowe informacje to Wam je przedstawie.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 35
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by blancos Pią Paź 07 2016, 13:47

Czasami się pojawiają reklamy i komentuje tylko chodzi mi o to że u mnie jak wejdę w zakładkę vievw statings i weekly summary to nie mam żadnych tokenow ani factor tylko mam tabelkę z długością filmików ilością komentow i reklam ale na końcu mam credit earns tabelkę i to są takjakby te tokeny?

blancos
Straight
Straight

Liczba postów : 39
Punkty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 12/01/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pią Paź 07 2016, 14:34

W całości za credits earn powinien być faktor a dalej ilość tokenów o tak:
[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Bgz9n9

Ok mam dwa pytania:
1. Czy po zarejestrowaniu się wszedłeś w zakładkę Survey Center i wypełniłeś ankietę?
2. Czy obejrzałeś kwalifikacyjne 10h (za które nie będzie płacone)? Żeby później oglądać conajmniej 5h a max 10h.


Ostatnio zmieniony przez MisieQ88 dnia Pią Paź 07 2016, 16:34, w całości zmieniany 1 raz
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 35
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by blancos Pią Paź 07 2016, 15:15

Dobra już rozumiem a mam pytanie jest jakaś zależność czy są reklamy w filmiku czy nie?

blancos
Straight
Straight

Liczba postów : 39
Punkty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 12/01/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pią Paź 07 2016, 16:34

Reklamy w filmach narazie są losowe, firma cały czas pracuje aby zapełnić wszystkie wolne sloty. Ale to nie nastąpi z dnia na dzień.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 35
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Sob Paź 08 2016, 20:08

Wielokrotnie pytaliście czym jest e-Learning, już odpowiadam.
e-Learning jak sama nazwa wskazuje są to kursy o wartości 499$ (np Microsoft Office), a miesięczny koszt kursu to 10$.

Co nam daje wykupienie kursu i jak zostanie podzielone te 10$/miesiąc??

1. 10$ zostanie podzielone na dwie części - 5$ idzie na Power Bonus (niektórzy nazywają to Power Leg Bonus) czyli aby zachować pozycję z rejestracji w "Sponsored Users Tree" i później jak otworzą (po przekroczeniu 3mln użytkowników) "Dual Team" - również z tej odnogi będziemy zarabiać. 4$ będzie szło na podwyższenie wartości TOKENÓW, czyli coś na czym każdemu z Nas zależy, aby wartość Tokenów była jak najwyższa, a co za tym idzie żebyśmy zarabiali jak najwięcej.

2. Dostajemy jak już wcześniej wspomniałem możliwości kursów podobno olbrzymia ilość kursów aż w 100 językach (więc przypuszczam, że i język polski się tam znajdzie).

3. Dodatkowo (jeśli byście słuchali od początku i polecali) już moglibyście zarabiać na poleconych ponieważ po wykupieniu pakietu za każdego aktywnego (aktywnego, czyli takiego który obejrzał w danym tygodniu conajmniej 5h) poleconego w całej strukturze - 10 levelów w dół (czyli nawet kilka tysięcy poleconych) będziemy dostawać 0.5$.

Oczywiście nadal możecie polecać i nadal traktujcie to jako dobrą radę, aby polecać, polecać, polecać (nawet 2 osobom, potem one znowu po dwie osoby itd itp... I robi się potężna siatka poleconych).

Ja osobiście wykupię pakiet na 3 miesiące, ponieważ jest to najmniejszy pakiet (później są na 6 miesięcy/9 i 12 miesięcy). I nadal będę polecał system jak również wykupienie e-Learningu, ponieważ w przyszłości możliwości zarobkowe będą nieograniczone.

Teraz do rzeczy jak wykupić skoro nie ma jeszcze procesorów, a mówione było że 15.10 + 10 dni będą robione wypłaty na konta właśnie za wszystko co niezwiązane z oglądaniem.

Po pierwsze termin został przesunięty na 24.10.2016 + 10 dni na wypłatę na konta THWGlobal.

Po drugie w ciągu 5 dni użytkownicy w USA, a w ciągu 10 dni użytkownicy z poza Stanów będą mieli możliwość wpłaty przez procesory w tym również BTC/Payza/STP/PayPal i wiele innych.

Po trzecie jest też możliwość wpłaty już przez Payza, teraz zacytuje wiadomość, którą otrzymałem od jednego z największych liderów, który ma jeden z lepszych kontaktów z właścicielami firmy:

"YOU CAN USE PAYZA"​
You can use PAYZA as a convenience to pay for your $10 monthly program or your Discount IV Certification Course by using The PayZa System at payza.com by sending your payment to email
thwglobalinternational@gmail.com

You need to include the following information in order to properly credit your account:
Your IV ID Number.
Your Name as it is on your IV Account.
These funds will be added to your IV Virtual Account to purchase your eLearning system and/or your Certification Course.
You must add an accounting convenience service fee as follows with your payment.
The additional fees being asked for are just estimates. Whatever payza does not charge will be credited to your virtual account. THW Global does not wish to make a penny on any transaction fees.
Payments under $100 add a $10 accounting fee!
Payment from $101 to $300 add $20 accounting fee!
Payment from $301 to $600 add $45 accounting fee!
Payments from $601 to $1500 add $60 accounting fee!
If you are using a credit card to pay via Payza and dispute the charge in anyway or charge back such payment.

You agree to pay a $10,000 charge back penalty.
You agree for your IV account to be instantly terminated.
You agree to give up any legal rights you have to your IV account.
You agree never to take legal action against THW Global for anything whatsoever.
Of course THW Global knows that anyone that would agree to all of the above would never dispute or charge back a payment which would hurt THW Global's business relationship with
any of it's payment processes.

THW Global is also working on all IVs to be able to send cash from any one of 500,000 locations around the world such as Walmart - CVS - Walgreens and hundreds of other type locations.

It is difficult these days to set up credit card approvals for MLM or Network Marketing Companies because of a high level of international fraud. Some countries worst than others. Of course THW Global will be offering Traditional Credit Card payments when it comes to Businesses who choose to advertise!

PS: any questions send an e-mail to thwqanda@thwleadership.com put XXXPAYZAXXX in the subject line. Again we can not stress enough to make sure you put all your information with your payment. If you wish you can send us your receipt once you have sent any funds to this e-mail. Please put THW GLOBAL ACCOUNTING in the SUBJECT Line.

Wydaje mi się, że będąc w programie powinieneś/powinnaś znać chociaż podstawy angielskiego więc póki co nie będę tego tłumaczył. Jeśli będziesz mieć z czymś problem daj znać.

Ja mam jedynie problem z "Whatever payza does not charge will be credited to your virtual account. THW Global does not wish to make a penny on any transaction fees.
Payments under $100 add a $10 accounting fee!" - Ja bym to tłumaczył tak, że Payza nie pobiera prowizji za wpłatę na konto w THW. THW Global nie życzy sobie robienia żadnych prowizji. I tu pojawia się moja zagwostka czy jeśli robię depo na 30$ to muszę od razu doliczyć te 10$ i wpłacić 40$ czy zostanie mi to pobrane z konta. Ale po przeczytaniu tego jeszcze raz wychodzi na to że muszę przelać 40$ z Payza.

Oczywiście jak wcześniej wspomniałem można poczekać też na dołączenie procesorów płatniczych przez firmę. Jak będzie z prowizjami jeszcze nie wiem.

Pozdrawiam

MisieQ88
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 35
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by pietia8479 Nie Paź 09 2016, 18:42

Dlaczego pomimo obejrzanego całego filmu znalazł się on w Does Not Earn Tokens? Mam tam więcej obejrzanych minut niż w zarobionych. Filmy oglądam od początku do końca z dodawaniem komentarzy. Czy ktoś jeszcze ma takie problemy? W ten sposób w tamtym tygodniu zarobionych miałem 10h a nie zarobionych prawie 8h. Dwa tygodnie oglądania w jeden tydzień. Dzięki za odpowiedź.

pietia8479
Three of a Kind
Three of a Kind

Liczba postów : 2
Punkty : 3
Reputacja : 1
Dołączył : 09/10/2016

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by thierry_henry Pon Paź 10 2016, 12:00

Dobra upłynął ponad miesiąc czasu od mojego postu, w którym pisałem, że poczekam aż najpierw ktoś z tego cokolwiek wypłaci, więc zapytam z ciekawości czy już się komukolwiek udało coś zarobić ? (czyt. wypłacić, nie interesują mnie liczby, które widnieją na koncie usera)

_________________
22bet - BONUS 122% JUŻ OD 1€!
bonus 100 precent x2 free spins
thierry_henry
thierry_henry
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3216
Punkty : 1275
Reputacja : 2167
Dołączył : 12/05/2015
Wiek : 33
Skąd : Highbury

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Pon Paź 10 2016, 15:43

byś czytał całość byś wiedział, że 1raz wypłaci sie 24 listopada Very Happy dlatego mi sie wydaje ściemą i nie oglądam zbytnio nawet 5h ostatnio 30min miałem obejrzane wiec sie wstrzymuje chyba, że jakiś nudny dzień sie trafi to może obejrze

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Johnny13 Pon Paź 10 2016, 16:00

Ja podobnie narazie sobie odpuszczam oglądanie,jeszcze gdyby jasno i klarownie były napisane ile mamy juz zarobione itp. a nie takie mydlenie oczu jakies faktory,przeliczanie itp. Pewnie pozniej coś wymyślą i się okaże że przez miesiac oglądania zarobiło sie parę dolarów.

Johnny13
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 343
Punkty : 342
Reputacja : 24
Dołączył : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by thierry_henry Pon Paź 10 2016, 16:52

maryjan napisał:byś czytał całość byś wiedział, że 1raz wypłaci sie 24 listopada Very Happy dlatego mi sie wydaje ściemą i nie oglądam zbytnio nawet 5h ostatnio 30min miałem obejrzane wiec sie wstrzymuje chyba, że jakiś nudny dzień sie trafi to może obejrze

Jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem... nie każdy ma czas na czytanie sześciu stron na pobocznym dziale... wielka tragedia chyba się nikomu nie dzieje, że zapytałem o wypłaty
thierry_henry
thierry_henry
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3216
Punkty : 1275
Reputacja : 2167
Dołączył : 12/05/2015
Wiek : 33
Skąd : Highbury

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pon Paź 10 2016, 16:54

Przynajmniej tutaj, są informacje na bieżąco (ok nie wszystkie), ale codziennie/co drugi dzień podawane są nowe informacje, które staram się na bieżąco dla Was tłumaczyć. Ja np nie rejestrowałem się w WSB (klon THWGlobal), bo tam nie ma żadnych informacji i nowe się nie pojawiają. Tym bardziej, że strona podobobno od 3ech dni nie działa.

A tu jedyne co stracicie to pieniądze, bo już coraz bliżej do wymiany Tokenów na pieniądze na Wasze konta.

@thierry_henry - tak jak napisali chłopaki, pierwszy miesiąc oglądania trwa 41 dni od 21.09.2016 do 31.10.2016. 24.11.2016 - Nastąpią pierwsze przeliczenia i wypłaty na konta użytkowników, a później z kont na procesory płatnicze, które pojawią się maxymalnie w ciągu 7-10 dni (ponieważ, duża część użytkowników z poza Stanów będzie wykupować e-Learning, co oprócz jakiegoś kursu i zablokowania pozycji w Power Leg, podwyższy wartość Tokenów)

Oczywiście, że się nie dzieje żadna tragedia. Jak będę coś wiedział to dostaniesz w PW wiadomość, że wypłaty działają jak należy (oczywiście poza tym co znajdzie się w temacie).
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 35
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by thierry_henry Pon Paź 10 2016, 16:57

No to jeśli dostaniecie wypłaty, to wtedy zacznę się w to bawić. Z zasady jestem sceptycznie nastawiony do tego typu programów bo w 99 % przypadków okazują się scamem albo wypłacają jakiś ułamek procenta tego co obiecują... Oczywiście nie twierdzę, że tutaj też tak musi być, oby wam powypłacali, będę wam kibicował.

_________________
22bet - BONUS 122% JUŻ OD 1€!
bonus 100 precent x2 free spins
thierry_henry
thierry_henry
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3216
Punkty : 1275
Reputacja : 2167
Dołączył : 12/05/2015
Wiek : 33
Skąd : Highbury

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pon Paź 10 2016, 16:59

Tym co zaczęli i teraz odpuszczają raczej wiele nie wypłacą... To samo tyczy się tego, że gdyby już polecali i do tej pory zrobili sobie siatkę poleconych z kilkudziesięciu osób to by mieli większe zarobki Smile
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 35
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Pon Paź 10 2016, 17:07

wiadomo, że źle sie poleca jak tak naprawde gónwo Wink wiadomo powinny wypłaty już w tym mscu być 24 byłoby sprawiedliwsze

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pon Paź 10 2016, 17:21

I wtedy miesiąc nie byłby miesiącem czyli 30 dni (a tak jest wyrównanie i później każdy miesiąc będzie miał tyle dni ile ma w kalendarzu). Co jest gówno?? Polecasz taki sam program - tylko że klon - a jeszcze mniej o nim wiesz, a to już uważasz za g***o (SICK!)
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 35
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by pietia8479 Wto Paź 11 2016, 16:15

Jestem w THWGlobal prawie od początku i mam około 70 poleconych. Klikam oglądam i wykonuję moją prace w 100% Jeśli będą wypłacać to super jak nie to trudno. Mam tylko jedno pytanie czy ktoś zna ludzi, którzy za tym projektem stoją i czy zna ktoś jakiś kontakt. Kontaktuje się z Team leaderami ale oni głównie odsyłają do linku z ogólnymi informacjami. Potrzebuję więcej informacji i szczegółów.

pietia8479
Three of a Kind
Three of a Kind

Liczba postów : 2
Punkty : 3
Reputacja : 1
Dołączył : 09/10/2016

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 6 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by blancos Czw Paź 13 2016, 18:47

a ma znaczenie czy ogladamy reklamy minutowa czy 8 minutowa ?

blancos
Straight
Straight

Liczba postów : 39
Punkty : 34
Reputacja : 0
Dołączył : 12/01/2015

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: BAZA DANYCH :: SCAM

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Mega Kasyno bonus 22bet kasyno bonus Dozen Spins Casino