[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

2 posters

 :: BAZA DANYCH :: SCAM

Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Wto 16 Sie 2016 - 17:16

Cześć, dzisiaj chciałbym Wam zaprezentować nowy program, który wystartuje za trochę ponad 8 dni. Jest to program typu Revenue Sharing.

Program ten różni się od zwykłych RevShare'ów tym, że nie tworzysz tu tylko własnej struktury - tzn osoby  zarejestrowane pode mną to Direct Refferals'i, ale osoby zarejestrowane po mnie (pod moim sponsorem i jego sponsorami) są dopisywani do tzw linii światowej czyli i tak będą w mojej strukturze. Im szybciej się zarejestrujesz tym większą ilość ludzi dostaniesz ode mnie jako Twojego sponsora, jak i od mojego sponsora i jego sponsora nawet do 1000 poziomów w dół.

Na obrazku poniżej - narysowałem jak to wygląda i zaraz to opiszę dokładniej:
[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Iykc5h

Na początku tego rysunku był mój reflinki. PROSZĘ SIĘ NIM NIE KIEROWAĆ. NOWY REFLINK NA SAMYM DOLE TEGO POSTA.
W drugiej linii cena za jedną paczkę, w tym wypadku 18$ (to mało jak na możliwości, które daje nam ten program).
W trzeciej linii napisane ile dostajemy tzw. Unit'ów (czyt. Junitów) za cenę naszej paczki, z czego dwa Unit'y idą do PowerLinii (użytkowników aktywnych - polecających), a jeden Unit idzie do NetworkLine (użytkowników pasywnych - nie polecających)

W tabelce nakreśliłem jak to dokładnie wygląda:
W PowerLine możemy mieć maxymalnie 400 Unit'ów (kupowanych dzięki paczkom z własnej kieszeni/z późniejszych zarobków). Te prostokąty, które narysowałem to miejsce naszych unit'ów, a pod spodem każdej następnej osoby zarejestrowanej po nas aż do 1000 osób pod nami, gdzie z każdej osoby pod nami (w zależności od ilości Unit'ów) zarabiamy 0.005$.
Podobnie ma się sytuacja w NetworkLine, z tym że tu możemy mieć maxymalnie 600 Unit'ów i tu również pierwszy prostokąt to ilość moich unit'ów, a każdy następny aż do 1000 osób pod nami to każda następna osoba i jej unit'y, z których tu również zarabiamy od każdego unit'u 0.005$.

Żeby być aktywnym użytkownikiem należy kupić 3 paczki po 18$ czyli za 54$. Żeby trafić do PowerLine należy mieć Direct Refferal's, którzy staną się aktywnymi użytkownikami czyli kupią minimum 3 paczki w sumie za 54$.
Oprócz zarabiania na samych paczkach będziemy zarabiać na prowizjach, premiach, cash linkach, cash backach i dzięki innym metodom zarobkowym.

Poniżej umieszczam landing page, który dostałem od swojego sponsora:
http://jaroslawulanik.pl/traffic-powerline-michal-czachorski/  na którym na górze po lewej stronie jest przycisk "Darmowa Rejestracja" - po jego wciśnięciu przeniesie nas na stronę startową programu, tam nad zegarem będzie jeszcze jeden przycisk "Lock in my Position". Po wciśnięciu go przeniesie nas na stronę na której będziemy mogli się zarejestrować.
W pierwszym okienku w Personal Info jest nick/login waszego sponsora w tym wypadku mój czyli MisieQ88, rejestracja jest bardzo prosta, a tak jak pisałem warto jak najszybciej się zarejestrować i zając swoją pozycję już teraz. Ja napewno zakupię 3 paczki aby stać się aktywnym użytkownikiem (ciut ponad 200zł, a możliwości zarobkowe nieograniczone).

Reflink: https://trafficpowerline.com/affiliate/MisieQ88     cheers
Czysty link: http://trafficpowerline.com     Sad Crying or Very sad

Jeśli będę miał nowe informacje od razu się tutaj pojawią Smile

Pozdrawiam

MisieQ88


Ostatnio zmieniony przez MisieQ88 dnia Pią 19 Maj 2017 - 15:24, w całości zmieniany 3 razy
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Pią 19 Sie 2016 - 12:49

No i mamy pierwszego śmiałka, który chce tak jak ja zarabiać do 1000 poziomów w dół z osób, które w światowej linii zarejestrowały/zarejestrują się po jego rejestracji. Jeszcze kilka dni do startu programu, a ja już nie mogę się doczekać Smile
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Wto 23 Sie 2016 - 1:17

Na dzień przed startem tylko dwie osoby chcą razem ze mną zarabiać w programie ze światową linii poleconych aż do 1000 osób w dół. Cieszę się jak dziecko jeszcze przed startem i liczę na duże pieniądze Smile a Wy ??
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Sro 24 Sie 2016 - 2:26

Na stronie pojawiła się opcja weryfikacji konta. Po zalogowaniu się do swojego biura należy wcisnąć guzik settings (pod avatarem), dalej Profilu i go uzupełnić (dodać skan dowodu - najlepiej na jednej stronie przód i tył, oraz skan poświadczający adres), należy również dodać z jakiego procesora płatniczego będziemy korzystać (do wyboru Neteller lub portfel BTC - osobiście skorzystałem z tej drugiej opcji) Smile.
Już dzisiaj o północy program oficjalnie wystartuje. Za kilka dni będę miał jakieś pieniądze i napewno zainwestuje, ponieważ wiem że chcę zarabiać w obu liniach aktywnej i pasywnej Smile
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Sro 24 Sie 2016 - 22:14

Cześć, pojawiło się kilka zmian w programie.

Już Wam to przybliżę pokrótce:

Dziś wieczorem bądź jutro będzie start programu, jednak będziemy mieli około 5 do 7 dni testów beta. Więc do startu pełnej wersji programu mamy jeszcze jakieś 7-9 dni. Każdy losowo dostanie trochę wirtualnej kasy na start by nią poobracać i będziemy reinwestować itd, po co aby sprawdzić jak działa program, a technicy programu będą mogli wyłapywać problemy, by system był w pełni bez wad w dni startu i aby każdemu płacił tyle ile powinien Smile

System jest genialny i to jest REWOLUCJA w świecie RevShare'ów - wszystko stworzone od nowa, nie wzorowane na niczym, więc dużo czasu minęło by obliczyć wszystko, aby matematycznie miało to ręce i nogi. Jednak jeden z głównych liderów programu gwarantuje, "że taki system postoi i nie chcemy czegoś, co podziała 8-12 msc i zniknie".

Z nowosci:

1. $18 = 3 unity = wypracuje $19.80
Czyli tu po staremu, za paczkę 18$ mamy 3 unity i każdy z nich pracuje w ten sposób:
1 unit zarabia $0.066 x 100 dni = $6.60, a więc mamy ROI 110% jak w standardowym RevShare'ach
2. Starter Pack = $54 -> 3 adpacki x 18$ (czyli na starcie 9 unitów)
A więc minimalna wplata to 54$ - to jest taki "pakiet" 3 paczek i to minimum na start.
3. Refferal bonus:
1. linia - $1.00 z każdej paczki
2. linia - $0.50
3. linia - $0.30
4. Reinwestycja:
Repurchase główny balance 66% / Credits balance 34%
5. 2 Światowe linie
PowerLine(max 400 unitów na osobę) i NetworkLine (max 600 unitów na osobę)
6. Bez poleconych = wszystkie unity wchodzą do NetworkLine czyli do linii PASYWNEJ. Jeśli będziesz miał minimum 2 poleconych - OD TEJ CHWILI będziesz w również w linii Aktywnej - PowerLine (czyli np będzie start programu, a TY znajdziesz 2 poleconych po 30 dniach, to od 31 dnia trafisz do linii AKTYWNEJ -POWERLINE)

Dwóch poleconych = 400 poziomu max $16 / dzień
Czterech poleconych = 600 p max $32 / dzień
Sześciu poleconych = 800 p max $64 / dzień
Ośmiu poleconych = 1000 poziom i 120$ dziennie
7. Będzie można mieć max 3x business centre, czyli max 3 klony swojego centrum, jeśli będziesz miał w jednym centrum 1000 osób w dół w jednej linii
8. Gdy będziesz mieć 400 unitów (nawet bez poleconych w linii NetworkLine) dodatkowo dostaniesz 10$ dziennie!
9. Dostepne procesory w dniu startu to:
Bitcoin i Neteller.
Jeśli korzystasz z Netellera w tym programie to wpłać na niego 54$ i czekaj na start, bo liczy się czas wpłaty do miejsca w ogólnoświatowej linii, a nie tylko data samej rejestracji!

Zarobki będą tutaj ogromne!

Wszystko wyjaśni się już dziś (bądź jutro) w testach beta programu, gdzie każdego zachęcam do uczestnictwa Smile

Dzięki, że dotrwaliście aż tutaj, oraz dzięki za już 4 osoby polecone w tym trzy w pierwszej linii i jedna w drugiej Smile Oby było nas jak najwięcej Smile
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by Pilonek® Sob 27 Sie 2016 - 14:09

chyba od wczoraj dali każdemu demo pieniądze i można testować

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Sob 27 Sie 2016 - 16:01

Tak można testować w wersji wirtualnej (dostaliśmy po 3600 wirtualnych $). Najpierw trzeba konto zweryfikować, klikając swój Avatar następnie kliknąć "Profile" i tam załączyć dokumenty tzn ID oraz dokument poświadczający adres, oraz ustawić procesor płatniczy, którym będziemy zasilać nasze konto.
Jak narazie można kupić jeden pakiet startowy za 54$ (czyli 6 paczek po 9$), codziennie w dniach testowych będzie można kupować paczki (narazie naprawiają ten błąd, że nie można w następnych dniach dokupić następnych pakietów). 10 najbardziej aktywnych osób zgarnie po pakiecie startowym wartym 54$.

Już na starcie programu, warto mieć zweryfikowane konto/ustawiony procesor płatniczy i przygotowane środki (54$) na zakup pakietu startowego, dzięki temu będziemy jak najszybciej budować obie linie NetworkLine i PowerLine, aż do 1000 poziomów w dół Smile
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by Pilonek® Sob 27 Sie 2016 - 16:25

hmm najbardziej aktywnych czyli o co w tym chodzi?Very Happy ja moge mieć odpalone to 24/24 7/7 Very Happy pewwnie trzeba błedy szukać jak najwiecej

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Sob 27 Sie 2016 - 16:36

Jak będzie można codziennie kupować paczki - pakiety startowe za wirtualne pieniądze - to wtedy codzienne kupowanie się liczy, to czy jeśli masz poleconych również kupują za wirtualne pieniądze sprawdzają czy paczki pracują - aktualnie są jeszcze błędy które teraz są naprawiane, dlatego też najpierw wystartowaliśmy z wersją BETA, w której możemy poprawiać błędy mówiąc o nich swoim sponsorom, a oni przekazują je dalej liderom
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Pon 29 Sie 2016 - 11:10

Pamiętajcie, żeby zweryfikować konta (tak jak w kasynach), następnie ustawić portfel do ewentualnych wpłat/wypłat z programu i wtedy możecie przejść do testowania programu w wersji BETA.
Na start dostajecie 3600$ wirtualnych, za które codziennie możecie kupować pakiet startowy wart 54$ (6 paczek po 9$). Tak już można codziennie kupować pakiet startowy.
Najbardziej aktywne 10 osób dostanie na start właśnie taki pakiet startowy, więc warto testować produkt w wersji BETA, tym bardziej że póki co to jeszcze nic nie kosztuje Smile
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Nie 4 Wrz 2016 - 20:10

Dziś pojawił się kolejny ważny update, który na grupie został już przetłumaczony, a oto jego treść (użyję cytatu, gdyż treści jest sporo, a nie chciałbym czegoś przeoczyć):

"TRAFFIC POWERLINE UPDATE.
Jest to update, który pojawia się Wam na głównym ekranie po zalogowaniu. Jest bardzo ważny, więc przeczytajcie do końca.

Poniżej zaprezentowana jest rozpiska "krok po kroku" jeżeli chodzi o start platformy Traffic PowerLine.
By wszystko ułatwić Admin rozbił to na kilka dni od daty 3.09 do 12.09.
I oto co będzie się działo przez następne kilka dni:

1. W sobotnia noc 3.09 startuje finałowa symulacja credit packów i unitów bonusowych aby przetestować finałowa optymalizację systemu bonusów.

2. Procesory płatnicze zaczną działać w Niedziele 4.09: Bitcoin i ADV Cash (przeczytaj punkt 4 jeżeli potrzebujesz pomocy z operowaniem Bitcoin'ami). Jeżeli uczestnik programu, przez pomyłkę, dokona transakcji prawdziwymi funduszami jego transakcje będą cofnięte przy oficjalnym stracie programu, bazując na informacjach z historii transakcji.

3. W niedziele 4.09 uczestnicy programu MUSZĄ zacząć serfowanie (10 reklam) by uruchomić testowe płatności na poniedziałek 5.09.

4. We wtorek 6.09 o 08:00 PM czasu UK odbędzie się webinar treningowy na temat zarządzania procesorami płatniczymi i Bitcoin'ami. Jeżeli masz problemy z operowaniem choć jednym z powyższych polecam zalogować się na webinar.

5. We środę 7.09 o 08:00 PM czasu UK odbędzie się webinar oficjalnego startu platformy. Webinar ten nie będzie nagrywany wiec, jako aktywny dystrybutor leży to w Twoim interesie by się na niego dostać. Proszę o zapisywanie rzeczy ważnych, bądź skomponowanie notek w celu przekazania ludziom z Twojej struktury, którzy nie mogli uczestniczyć w webinarze.

6. Od środy 7.09 01:00 AM czasu UK do piątku 00:00 09.09 odbędzie się okres karencji. Będzie to czas na kiedy będziecie wykupować prawdziwe Distributor Starter Pack'i. Wprowadzona będzie prowizja 3 poziomowa. Wszystkie starter pack'i zakupione w tym czasie ulokują się w NetworkLine i PowerLine bazujac na dacie rejestracji.
Jakiekolwiek Starter Pack'i zakupione po tym terminie (północ w piątek czasu UK 09.09) zostaną ulokowane w najbliższe wolne miejsce.

7. W piątek 09.09 o północy czasu UK, wszystkie bazy strony okresu próbnego zostaną usunięte i zastąpione holding page w podstawowej wersji do użytku tymczasowego sklepu e-commerce, który ruszy w poniedziałek 12.09.

Tylko podstawowy sklep będzie dostępny przez problemy z lokowaniem i dostawą obrazów produktów. W przeciągu pierwszych 3 miesięcy sklep rozrośnie się na tyle by oferować do 8000 produktów typu "digital education".

8. W piątek 09.09 wszyscy dystrybutorzy chcący zacząć zarabiać i z generowania trafficu muszą kliknąć (wysurfować) 10 reklam by kwalifikować się na TCB (Traffic Contribution Bonus), który będzie dodany do konta na następny dzień w sobotę 10.09

9.W sobotę 10.09 wszystkie centra zarobkowe zostaną ulokowane i zamknięte w odpowiednich liniach bazując na dacie rejestracji.

10. Pierwszy prawdziwy cykl wypłat odbędzie się w sobotę 10.09. Będzie on zestawieniem Personal Volume Bonus jak i TCB (Traffic Contribution Bonus). Pass Up Bonus nie będzie wypłacany przez pierwsze 7 dni. Dzieje się tak gdyż jest to 7-mio dniowy limit finansowania rzędu $250, co znaczy ze wymaksowane centra zarobkowe (czyli te, które mają po 1000 osób w dół - a przynajmniej ja tak to rozumiem. MisieQ88) nie bedą posiadały opcji wypłat przez pierwsze 7 dni.

11. Linki do wtorkowego i środowego webinaru będą dostępne na twojej stronie TPL do północy czasu UK 03.09"

Poprawiłem literówki i delikatnie przerobiłem, żeby dało się to czytać.
Na stronie głównej po zalogowaniu jest też filmik (w języku angielskim), który opisuje to co zawarte powyżej.

MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Sro 7 Wrz 2016 - 21:18

Właśnie odbywa się webinar (w języku angielskim), tu możecie się zarejestrować na webinar i dowiedzieć się kilku rzeczy: https://app.webinarjam.net/register/20189/61e01e361a
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Czw 8 Wrz 2016 - 19:12

Po webinarze pojawiło się kilka nowości:
1. Już można wpłacać i kupować Starter Pack (który zajmie nam pozycje zgodną z datą rejestracji w NetworkLine)
2. Żeby dostać się do PowerLine wcześniejszym wymogiem było aby mieć conajmniej dwóch poleconych, którzy wykupią Starter Pack (koszt 54$). Dodatkowym wymogiem dla sponsorów jest to że w momencie wykupienia przez conajmniej dwóch poleconych Starter Pack'ów, sponsor musi wykupić jeszcze dwie paczki po 9$ czyli w sumie za 18$.
3. Jeśli nie zakupisz Starter Pack'a do północy w piątek (z tego co mi się wydaję z piątku na sobotę 09/10.09.2016) to spadasz w dół NetworkLine - na szczęście non stop rejestrują się nowe osoby więc nie spadniesz na sam dół, a w NetworkLine możesz zarabiać do 600 osób pod Tobą, więc i tak nie jest źle.
4. Jeśli nie masz poleconych to nie musisz dodatkowo dokupować tych dwóch paczek po 9$ (czyli za 18$), chodzi tylko o to że jeśli masz poleconych i wiesz że zakupią Starter Pack, to wtedy musisz kupić (conajmniej - wszystko zależy od Twoich funduszy) dwie paczki po 9$ aby dostać się do PowerLine.

I teraz mam pytanie do osób, które zarejestrowały się pode mną, czy ktoś będzie teraz na starcie kupował Pakiet Startowy (koszt 54$)+ pewnie jakaś prowizja w zależności od procesora płatniczego, który macie zarejestrowany w serwisie.
Proszę o szybką odpowiedź gdyż chciałbym wiedzieć za ile muszę zasilić portfel BTC... Tą wiadomość kieruję przede wszystkim do maryjan, Damianqo1988, Ralf1022 i Cruman (czyli poleconych z pierwszej linii), oraz do wszystkich zainteresowanych.

Pozdrawiam
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Pią 9 Wrz 2016 - 1:49

Po wpłacie i zakupieniu Starter Pack'a dostałem nowego linka do promowania strony także wklejam go i tu:
Reflink: https://trafficpowerline.com/affiliate/MisieQ88
Czysty Link: https://trafficpowerline.com

Po wczorajszym webinarze dowiedziałem się, że osoby będące na webinarze dostaną coś co będzie nosić nazwę "Booster Pack" i ma to być coś co podniesie nasze zarobki. Tak więc cieszę się, że byłem na tym webinarze (mimo że wielu rzeczy nie zrozumiałem, to i tak jest dobrze).

Nadal czekam na odpowiedzi od poleconych z pierwszej linii czy zakupują Starter Pack'i czy nie żebym wiedział czy muszę sobie przygotować jeszcze 18$ na BTC. Dajcie znać chłopaki, please Smile
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Nie 11 Wrz 2016 - 20:51

Usunąłem filmik z YouTube'a, który był w pierwszym poście ponieważ Admin prosił o wykasowanie wszystkich filmików, czy to na Landing Page'ach czy w każdym innym miejscu, w którym się promujemy ponieważ w niedługim czasie pojawią się nowe filmy (po wszystkich webinarach, jak już zaczną się naliczenia - a te zaczną się już jutro).

Dzięki za kolejną rejestracje, z tym że tu żeby zacząć zarabiać musisz mieć wykupiony conajmniej jeden starter pack o wartości 54$ (wtedy 9 unitów trafi do linii Network Line, wiadomo im później zaczniesz tym wolniej będą dopisywać się ludzie do globalnej linii i mniej na początku zarobisz).

Jeśli by któryś z moich poleconych z pierwszej linii (czyli zarejestrowanych z mojego linka referencyjnego) chciał kupować starter pack to dajcie mi znać, żebym wiedział kiedy dokupić dwie paczki po 9$ w sumie za 18$, żeby przejść przez kwalifikacje do Power Line, druga linia z której również zarabiamy.

Narazie nikt nie myśli o zarabianiu w tej firmie, a bez inwestycji w TPL nie zaczniecie zarabiać.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare Empty Re: [SCAM] Traffic PowerLine - czyli Hybrid RevShare

Pisanie by MisieQ88 Sro 9 Lis 2016 - 17:01

Co do tego programu troszeczkę się zawiodłem, mimo że program wypłaca w ciągu kilku godzin(jeśli do piątku poprzedzającego tygodnia zleciliście wypłatę to w poniedziałek w ciągu dnia ją otrzymacie) to ja z niego rezygnuje. Gdyż założenia programu były zupełnie inne od tych, które są aktualnie. Wiadomo, że dla osób które dysponują większym zasobem pieniędzy lub większą ilością aktywnych poleconych będzie to naprawdę dobry program.

Póki co muszę się skupić na pozostałych moich programach, tak więc z tego póki co powoli wychodzę Smile. Jeśli będzie działał jeszcze gdy w innych miejscach osiągnę pasywny dochód to napewno tu wrócę.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: BAZA DANYCH :: SCAM

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Mega Kasyno bonus 22bet kasyno bonus Dozen Spins Casino