Multiclicker 2 - darmowe kliki w buxie

Go down

Multiclicker 2 - darmowe kliki w buxie

Pisanie by Zarabiaka on Nie 18 Wrz - 17:26

Większości Was (mnie również) klikanie w Buxie to jest udręka, gdy przychodzi wyklinać z 20 reklam, a mamy konta w kilku serwisach, co zniechęca nas do klikania. Z pomocą przychodzi nam znany większości „publiki” program Multiclicker 2! Jest to program, który automatycznie klika za nas reklamy, a jedyna rzecz która nas będzie interesować do dodanie buxa + przepisanie prostej captchy i wszystko. Program kilka reklamy, a my robimy co chcemy w tym czasie. Poradnik jest skierowany głównie dla nowych użytkowników, którzy dopiero zaczynają przygodę z buxami.

Zacznijmy zatem od początku!
1. Wchodzimy na stronę http://mc2.clickers.info/ , która jest oficjalną stroną programu. Tam pobieramy program ClickesMulticlicker 2.5.9 (obecnie najnowsza wersja).
2. Następnym krokiem po pobraniu programu będzie rejestracja na forum clickers.info w której znajdują się unikalne pluginy do poszczególnych buxów.
Link do rejestracji: http://clickers.info/forum.php?referrerid=31111 (ref)
http://clickers.info/ (czysty)

3. Po rejestracji i aktywacji konta logujemy się na nasze konto i po przeglądnięciu kilku tematów (zanim będzie można korzystać z forum wyskoczą konieczne do przeczytania tematy) będzie można zacząć przeglądać interesującą nas treść.

4. Kolejna rzecz, to wyszukanie naszego buxa. U góry mamy 4 zakładki: FORUM / MULTICLICKER2 PLUGINS/ SUBSCRIPTIONS / KEY GENERATOR

Wybieramy 2 zakładkę tj. MULTICLICKER2 PLUGINS, a następnie po lewej stronie pojawią się 2 kategorie: VIP, oraz FREE. Nas będzie interesować kategoria FREE.

5. Szukamy bux w którym chcemy aby program klikał reklamy, wchodzimy w temat i pobieramy plik, który się tam znajduje z rozszerzeniem .csite (tylko jeden plik znajduje się do pobrania w każdym temacie więc nie będzie problemu ze znalezieniem Wink ).

6. Ściągnięty plik wrzucamy do folderu sites, który znajduje się w pobranym i wypakowanym przez nas programie Multiclicker.

7. W kolejnym kroku przechodzimy do zakładki KEY GENERATOR. W polu „site name” wpisujemy nazwę buxa (taka jak w temacie z które pobieraliśmy plik z rozszerzeniem .csite), natomiast w polu „username” wpisujemy naszą nazwę użytkownika jaką rejestrowaliśmy w danym buxie. Wtedy też pojawi się klucz, który należy skopiować (jeden klucz do jednego buxa raz na 3h chyba że wykupimy sobie konto Premium)

8. Teraz przechodzimy w końcu do naszego zainstalowanego programu i uruchamiamy go. Wybieramy „File” -> „Load site” -> klikamy w ściągnięty plugin (ten z roszerzeniem .csite znajdujący się w folderu sites) -> Open.

9. Kolejny krok to Add -> Site -> wybór buxa.

10. Przechodzimy do zakładki Login Details. W polu Username podajemy nazwę użytkownika, którą rejestrowaliśmy się w buxie, a w polu Password hasło, które podaliśmy przy rejestracji. Do pola „serial key” wklejamy natomiast klucz, który skopiowaliśmy ze strony clickers.info z zakładki KEY GENERATOR. Klikamy „OK”.

11. Teraz klikamy tylko Start i czekamy aż program wyklika wszystkie reklamy w naszym buxie.

Oznaczenia:
- Done – gotowe, wszystkie reklamy zostały kliknięte,
- Clicking advers – program jest w trakcie klikania reklam,
- Plugin terror – błąd programu, polecam jeszcze raz uruchomić program,
- Modifed site scripts – skrypt na stronie jest nieaktualny, należy pobrać nowy skrypt lub poczekać, aż tak owy się pojawi,
- Bad captcha – zły przepisany kod captcha,
- Connection error – błąd połączenia (strona nie działa lub została zamknięta, ewentualnie błąd z Proxy, ale o tym w innym temacie).


Mam nadzieję że poradnik jest przydatny szczególnie dla nowych osób i każdy bez problemu sobie z tym poradzi. Pozdrawiam !

Zarabiaka
Typer
Typer

Liczba postów : 168
Punkty : 265
Reputacja : 11
Dołączył : 07/07/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach