Treepay.pl - dobra platforma z programami partnerskimi MO / SUB

Go down

Treepay.pl - dobra platforma z programami partnerskimi MO / SUB

Pisanie by Zbychu79 on Wto 20 Wrz 2016 - 17:27

Treepay.pl to jeden ze znanych platform programów partnerskich, który od ponad roku oferuje swoje usługi i ciągle się rozwija. Firma jest legalnie działającą spółką na terenie Polski.
Niniejszy Regulamin reguluje warunki i zasady świadczenia usług oferowanych za pośrednictwem strony internetowej www.treepay.pl przez firmę Go Systems Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Czerniawska 2A/27, 50-576 Wrocław, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia –Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000521854-zwaną dalej Usługodawcą

Wszystko zawarte jest w regulaminie firmy, która znajduje się pod adresem http://www.treepay.pl/resources/REGULAMIN_TREEPAY.pdf Jak wiadomo jednak nie wszyscy (a właściwie to chyba nikt) lubią czytać regulaminy i szukać to co nas interesuje dlatego podam najważniejsze rzeczy, które powinny nas szczególnie zainteresować:
- ponad 50 responsywnych programów, a wśród nich m.in. e-papieros, Air Jordan, PSC, Dront, Pokemon GO, przechwytywanie Snapów, bilety, iphone7 i wiele wiele innych,
- bardzo szybki pomocny kontakt szczególnie przez GG:
a) ogólny: 52984348,
b) Nikodem: 51515922 (polecam!)
lub poprzez email: kontakt@treepay.pl
- stawki MT dla początkujących klientów:

MO 4 - 1,50 zł
MO 9 - 3,00 zł
MT 5 - 6,00 zł
MT 19 - 9,00 zł + odnowienia co piątek (6 zł)
MO 25 - 10,25 zł
Bardzo szybko jednak można negocjować stawki
- bardzo częste konkursy i promocje,
- nagrody rzeczowe dla najlepszych zarabiających,
- konwersja na poziomie 5-8%,
- minimalna kwota do wypłaty to tylko 50 zł,
- wypłaty na rachunek bankowy do 30 dni

Wszystko tak naprawdę dowiecie się dopiero po rejestracji, ciężko opisywać tutaj każdy program z osobna czy leady. Wystarczy się zarejestrować i wszystko jest „łopatologicznie” wytłumaczone. Dobry i przejrzysty panel pozwala spokojnie wszystkim zarządzać. Polecam kontakt z Nikodemem, odpisuje praktycznie w ciągu kilku minut. Program jest pewny, wypłacalny, a co najważniejsze ciągle się rozwijający.

Link do serwisu: http://www.treepay.pl/

Zbychu79
Flush
Flush

Liczba postów : 123
Punkty : 190
Reputacja : 10
Dołączył : 07/07/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach