Cashinpills - najbardziej znany program partnerski z suplementami diety

Go down

Cashinpills - najbardziej znany program partnerski z suplementami diety

Pisanie by Zbychu79 on Czw 20 Paź 2016 - 13:20

Cashinpills to program partnerski działający od 2010 roku i mający swoje biuro na Cyprze. Jest to jeden najbardziej znanych programów partnerskich w Polsce cieszący się dobrą opinią. Produkty jakie promujemy w tym programie to suplementy diety, a dokładniej suplementy związane z trzema kategoriami tj. zdrowie i uroda, sprawność seksualna, odchudzanie i fitness.

Produktów jest ~10 w każdej z kategorii, są one legalne, a opinie o nich można poczytać w Internecie. Każdy z produktów ma swój landing page. Jednak ni o produktach tutaj piszemy, a o zarabianiu. Program wyróżnia się wysoką prowizją na poziomie 30-40% w zależności od produktu. Najtańsze produkty natomiast są w granicach 100zł, więc łatwo obliczyć, że za jedno zamówione opakowanie jesteśmy 30zł do przodu minimum.

Ważną kwestią jest również to, że prowizję otrzymujemy w momencie wysłania paczki. Nawet jeśli klient się rozmyśli i odeśle produkt nasza prowizja pozostaje bez zmian i nie jest odejmowana od naszego salda.

Płatności odbywają się 15 dnia każdego miesiąca, a wypłaty najbardziej korzystne to przelew czy WebMoney. Minusem na pewno jest to, że Cashinpills nie oferuje swoich usług dla osób fizycznych tj. nie daje umowy o dzieło, więc na dłuższą metę ratuje nas tylko działalność gospodarcza, jeśli chcemy działać zgodnie z prawem Wink

Produkty można reklamować aż w 32 krajach na świecie i nie trzeba się ograniczać do jednego kraju, choć nie dla wszystkich dostępne są wszystkie oferty. Program oferuje dużą ilość banerów czy linków reklamowych, co pozwala na skuteczne reklamowanie naszych produktów. Profesjonalny support z którym można się kontaktować w każdy możliwy sposób tj. Gadu-Gadu, Skype, telefon, mail, ICQ i zawsze można spodziewać się szybkiej odpowiedzi.

Jak już wspomniałem, jest to jeden z najbardziej znanych i popularnych programów partnerskich w Polsce. Więcej informacji można uzyskać czytając FAQ: https://pl.cashinpills.com/faq.html

Link do serwisu: https://pl.cashinpills.com/

Zbychu79
Flush
Flush

Liczba postów : 123
Punkty : 190
Reputacja : 10
Dołączył : 07/07/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach