7. kolejka
+26
KamilFCB
elpolako8
tomojczas
Vexed
Ticket
kopek92
chowirex
zajonc
Pilonek®
Mistrzu
ANZELMO
bumbumbam
january1991
bigben79
Johnny13
Bucek
sese1976
MisieQ88
micek181
Ekey1987
marcin070190
Kamel__13
smika
tomek1
tomekt4
thierry_henry
30 posters
Strona 1 z 2
Strona 1 z 2 • 1, 2
7. kolejka
7. kolejka 09.12.16
Przypominam, że wszystkie typy muszą zostać zawarte w jednym poście, podajemy je w formacie 1X2
( piłka nożna, piłka ręczna, ) oraz 1 lub 2 ( siatkówka )
Typy podajemy pod tym postem max. do godziny 17:55
Przykład:
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> X
POWODZENIA !
thierry_henry- al Straight Flush
- Liczba postów : 3216
Punkty : 1275
Reputacja : 2167
Dołączył : 12/05/2015
Wiek : 33
Skąd : Highbury
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
tomekt4- al Straight Flush
- Liczba postów : 2416
Punkty : 769
Reputacja : 801
Dołączył : 06/02/2015
Skąd : Allensbach
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
_________________
Nigdy nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
tomek1- Flush
- Liczba postów : 238
Punkty : 233
Reputacja : 45
Dołączył : 08/10/2016
Re: 7. kolejka
7 KOLEJKA
Pogon Sczecin-Zaglebie Lubin 2
Olsztyn-Gdansk 2
Lokeren-Waregem 2
Dijon-Ol.Marsylia 2
Norwegia-Rosja 1
Pogon Sczecin-Zaglebie Lubin 2
Olsztyn-Gdansk 2
Lokeren-Waregem 2
Dijon-Ol.Marsylia 2
Norwegia-Rosja 1
smika- al Straight Flush
- Liczba postów : 3300
Punkty : 154
Reputacja : 2247
Dołączył : 20/12/2015
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
_________________
Win___Win___Win
Kamel__13- Straight Flush
- Liczba postów : 572
Punkty : 120
Reputacja : 212
Dołączył : 07/08/2016
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 2
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 2
marcin070190- al Straight Flush
- Liczba postów : 6687
Punkty : 655
Reputacja : 2202
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 2
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 2
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
Ekey1987- Flush
- Liczba postów : 193
Punkty : 83
Reputacja : 3
Dołączył : 11/05/2015
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
_________________
Micek
micek181- al Straight Flush
- Liczba postów : 1076
Punkty : 766
Reputacja : 100
Dołączył : 17/11/2015
Wiek : 104
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA - pod wpływem się najlepiej typuje
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 2
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 2
MisieQ88- al Straight Flush
- Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 35
Skąd : Somewhere over the rainbow
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin ->1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin ->1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
sese1976- Straight Flush
- Liczba postów : 417
Punkty : 337
Reputacja : 61
Dołączył : 05/05/2015
Wiek : 47
Skąd : poznan
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 2
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 2
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
Bucek- Straight Flush
- Liczba postów : 611
Punkty : 886
Reputacja : 313
Dołączył : 29/11/2015
Wiek : 41
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
Johnny13- Straight Flush
- Liczba postów : 343
Punkty : 342
Reputacja : 24
Dołączył : 15/08/2016
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 2
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 2
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
bigben79- Moderator
- Liczba postów : 10861
Punkty : 8381
Reputacja : 8288
Dołączył : 16/04/2015
Skąd : Chrząszczyżewoszyce
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> X
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> X
january1991- Straight
- Liczba postów : 95
Punkty : 130
Reputacja : 46
Dołączył : 25/09/2016
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
bumbumbam- Straight Flush
- Liczba postów : 424
Punkty : 313
Reputacja : 19
Dołączył : 30/06/2015
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
ANZELMO- VIP
- Liczba postów : 2012
Punkty : 840
Reputacja : 331
Dołączył : 08/01/2015
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
Mistrzu- Straight Flush
- Liczba postów : 406
Punkty : 409
Reputacja : 50
Dołączył : 30/05/2015
Re: 7. kolejka
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
Olsztyn - Gdańsk -> 1
Lokeren - Waregem -> 2
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
Norwegia - Rosja -> 1
Olsztyn - Gdańsk -> 1
Lokeren - Waregem -> 2
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
Norwegia - Rosja -> 1
Pilonek®- al Straight Flush
- Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
_________________
zajonc- Straight Flush
- Liczba postów : 880
Punkty : 24
Reputacja : 362
Dołączył : 14/03/2016
Skąd : inąd.
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 2
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 2
chowirex- Flush
- Liczba postów : 171
Punkty : 138
Reputacja : 1
Dołączył : 06/12/2015
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 2
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 2
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
kopek92- Straight Flush
- Liczba postów : 949
Punkty : 780
Reputacja : 201
Dołączył : 25/03/2015
Wiek : 31
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> x
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> x
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> X
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
_________________
'Jeśli nie padasz na pysk, to znaczy że można było dać z siebie więcej.'
Link do konkursu który prowadzę https://www.darmowybonus.com/f141-ticket-organizuje-konkurs
Ticket- Straight
- Liczba postów : 86
Punkty : 78
Reputacja : 21
Dołączył : 20/02/2016
Wiek : 31
Skąd : Sto(L)ica
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 1
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
thierry_henry- al Straight Flush
- Liczba postów : 3216
Punkty : 1275
Reputacja : 2167
Dołączył : 12/05/2015
Wiek : 33
Skąd : Highbury
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> X
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 1
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
Vexed- Straight Flush
- Liczba postów : 409
Punkty : 448
Reputacja : 54
Dołączył : 10/03/2016
Skąd : Białystok
Re: 7. kolejka
7. KOLEJKA
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> x
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
09.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -> 1
09.12.16 g. 20:15
SIATKÓWKA (PlusLiga)
Olsztyn - Gdańsk -> 2
09.12.16 g. 20:30
PIŁKA NOŻNA (Jupiler League)
Lokeren - Waregem -> 2
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA NOŻNA (Ligue 1)
Dijon - Ol. Marsylia -> x
09.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Norwegia - Rosja -> 1
tomojczas- Straight
- Liczba postów : 54
Punkty : 81
Reputacja : 43
Dołączył : 06/12/2015
Strona 1 z 2 • 1, 2
Strona 1 z 2
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Wczoraj o 22:16 by CatchMe899
» Bukmacher Chat
Wczoraj o 21:10 by blakk23
» Plena airdrop 15 Plena tokens
Wczoraj o 20:53 by Szkutnik
» galactix.io prelaunch 10 GLX Bonus
Wczoraj o 20:45 by wasda
» Lista Użytkowników Tracących Punkty "Zaufanie"
Wczoraj o 20:10 by bartaoo
» MomoAi
Wczoraj o 20:10 by wasda
» FreeCryptoRewards
Wczoraj o 20:04 by maverinda
» Social Tournaments kody i darmowe turnieje każdego dnia
Wczoraj o 20:02 by bigben79
» Everum Casino darmowe promocje
Wczoraj o 19:50 by bigben79