10. kolejka
+22
Vexed
KamilFCB
Pilonek®
kopek92
Mistrzu
january1991
Johnny13
jolanka
bigben79
MisieQ88
Bucek
Batys
ANZELMO
Ekey1987
dwaka96
Kamel__13
tomek1
micek181
sese1976
smika
marcin070190
thierry_henry
26 posters
Strona 1 z 2
Strona 1 z 2 • 1, 2
10. kolejka
10. kolejka 12.12.16
Przypominam, że wszystkie typy muszą zostać zawarte w jednym poście, podajemy je w formacie 1X2
( piłka nożna, piłka ręczna )
Typy podajemy pod tym postem max. do godziny 17:55
Przykład:
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 1
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> X
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> X
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
POWODZENIA !
thierry_henry- al Straight Flush
- Liczba postów : 3216
Punkty : 1275
Reputacja : 2167
Dołączył : 12/05/2015
Wiek : 33
Skąd : Highbury
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 1
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 1
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
marcin070190- al Straight Flush
- Liczba postów : 6687
Punkty : 655
Reputacja : 2202
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34
Re: 10. kolejka
10 KOLEJKA
Arka Gdynia-Jagiellonia Bialystok 1
Viborg-Odense X
Stuttgart-Hannover X
Szwecja-Francja 1
Arouca-Rio Ave 2
Arka Gdynia-Jagiellonia Bialystok 1
Viborg-Odense X
Stuttgart-Hannover X
Szwecja-Francja 1
Arouca-Rio Ave 2
smika- al Straight Flush
- Liczba postów : 3300
Punkty : 154
Reputacja : 2247
Dołączył : 20/12/2015
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> x
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 1
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> x
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 1
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
sese1976- Straight Flush
- Liczba postów : 417
Punkty : 337
Reputacja : 61
Dołączył : 05/05/2015
Wiek : 47
Skąd : poznan
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
_________________
Micek
micek181- al Straight Flush
- Liczba postów : 1076
Punkty : 766
Reputacja : 100
Dołączył : 17/11/2015
Wiek : 104
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> x
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> x
_________________
Nigdy nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
tomek1- Flush
- Liczba postów : 238
Punkty : 233
Reputacja : 45
Dołączył : 08/10/2016
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 1
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> x
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 1
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> x
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 1
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> x
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 1
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> x
_________________
Win___Win___Win
Kamel__13- Straight Flush
- Liczba postów : 572
Punkty : 120
Reputacja : 212
Dołączył : 07/08/2016
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> X
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 1
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 2
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> X
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 1
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 2
_________________
PIER**** HAZARD KAŻDY TO POWTARZA JAK PRZEGRA A JUTRO ZNÓW DO TEGO WRACA
dwaka96- Straight Flush
- Liczba postów : 653
Punkty : 478
Reputacja : 23
Dołączył : 01/02/2015
Wiek : 27
Skąd : POLAND
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 1
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 1
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
Ekey1987- Flush
- Liczba postów : 193
Punkty : 83
Reputacja : 3
Dołączył : 11/05/2015
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> x
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> x
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
ANZELMO- VIP
- Liczba postów : 2012
Punkty : 840
Reputacja : 331
Dołączył : 08/01/2015
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
Batys- Użytkownik roku 2023
- Liczba postów : 6157
Punkty : 566
Reputacja : 2619
Dołączył : 03/11/2014
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> X
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 2
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> X
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 2
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
Bucek- Straight Flush
- Liczba postów : 611
Punkty : 886
Reputacja : 313
Dołączył : 29/11/2015
Wiek : 41
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
MisieQ88- al Straight Flush
- Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 35
Skąd : Somewhere over the rainbow
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 1
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> X
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 1
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 1
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> X
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 1
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
bigben79- Moderator
- Liczba postów : 10861
Punkty : 8381
Reputacja : 8288
Dołączył : 16/04/2015
Skąd : Chrząszczyżewoszyce
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 2
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 2
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 2
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 2
jolanka- VIP
- Liczba postów : 1707
Punkty : 335
Reputacja : 1038
Dołączył : 10/08/2016
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> X
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 2
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> X
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 2
Johnny13- Straight Flush
- Liczba postów : 343
Punkty : 342
Reputacja : 24
Dołączył : 15/08/2016
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> X
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 2
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> X
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 2
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 2
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
january1991- Straight
- Liczba postów : 95
Punkty : 130
Reputacja : 46
Dołączył : 25/09/2016
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 1
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 1
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
Mistrzu- Straight Flush
- Liczba postów : 406
Punkty : 409
Reputacja : 50
Dołączył : 30/05/2015
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 1
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja -> 1
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 1
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja -> 1
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
thierry_henry- al Straight Flush
- Liczba postów : 3216
Punkty : 1275
Reputacja : 2167
Dołączył : 12/05/2015
Wiek : 33
Skąd : Highbury
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 1
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 1
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 1
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 1
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
kopek92- Straight Flush
- Liczba postów : 949
Punkty : 780
Reputacja : 201
Dołączył : 25/03/2015
Wiek : 31
Re: 10. kolejka
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
Viborg - Odense -> 1
Stuttgart - Hannover -> 1
Szwecja - Francja-> 2
Arouca - Rio Ave -> x
Viborg - Odense -> 1
Stuttgart - Hannover -> 1
Szwecja - Francja-> 2
Arouca - Rio Ave -> x
Pilonek®- al Straight Flush
- Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> X
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> X
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
KamilFCB- VIP
- Liczba postów : 10898
Punkty : 577
Reputacja : 15666
Dołączył : 17/04/2015
Wiek : 36
Skąd : Barcelona
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> X
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 2
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> X
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 2
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> X
Vexed- Straight Flush
- Liczba postów : 409
Punkty : 448
Reputacja : 54
Dołączył : 10/03/2016
Skąd : Białystok
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 1
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 1
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> 2
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> 1
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 1
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 1
elpolako8- Flush
- Liczba postów : 197
Punkty : 237
Reputacja : 1
Dołączył : 27/01/2015
Re: 10. kolejka
10. KOLEJKA
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> X
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 2
12.12.16 g. 18:00
PIŁKA NOŻNA (Ekstraklasa)
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok -> X
12.12.16 g. 19:00
PIŁKA NOŻNA (Dania, Superliga)
Viborg - Odense -> X
12.12.16 g. 20:15
PIŁKA NOŻNA (2. Bundesliga)
Stuttgart - Hannover -> 1
12.12.16 g. 20:45
PIŁKA RĘCZNA KOBIET (Mistrzostwa Europy)
Szwecja - Francja-> 2
12.12.16 g. 21:00
PIŁKA NOŻNA (Portugalia, Primeira Liga)
Arouca - Rio Ave -> 2
_________________
zajonc- Straight Flush
- Liczba postów : 880
Punkty : 24
Reputacja : 362
Dołączył : 14/03/2016
Skąd : inąd.
Strona 1 z 2 • 1, 2
Strona 1 z 2
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Wczoraj o 22:16 by CatchMe899
» Bukmacher Chat
Wczoraj o 21:10 by blakk23
» Plena airdrop 15 Plena tokens
Wczoraj o 20:53 by Szkutnik
» galactix.io prelaunch 10 GLX Bonus
Wczoraj o 20:45 by wasda
» Lista Użytkowników Tracących Punkty "Zaufanie"
Wczoraj o 20:10 by bartaoo
» MomoAi
Wczoraj o 20:10 by wasda
» FreeCryptoRewards
Wczoraj o 20:04 by maverinda
» Social Tournaments kody i darmowe turnieje każdego dnia
Wczoraj o 20:02 by bigben79
» Everum Casino darmowe promocje
Wczoraj o 19:50 by bigben79