Betfair - Wypłaty i Weryfikacja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Betfair - Wypłaty i Weryfikacja

Pisanie by paula on Pon Mar 13 2017, 11:50

Jak jest z weryfikacją w Betfair? Wiem żeby dokumenty załadować na swoim profilu. Ale co im wyślę to nie pasuje. Za trzecim razem dopiero zaakceptowali dowód. Teraz im nie pasuje rachunek za tel.z 3 ostatnich miesięcy. Zrobiłam też depozyt po przez skrill i wysłałam im screen. A oni chcą zdjęcie z mojego banku. Z jakiej racji skoro trzy potrzebne dokumenty im wysłałam.  Czy ktoś miał też z nimi takie problemy? Mało tego to odp.na email raz na dobę.

A i jak już dojdzie do pozytywnej weryfikacji dokumentów to ile czasu im zajmuje wypłata na Skrill?

paula
VIP
VIP

Liczba postów : 1014
Punkty : 3566
Reputacja : 320

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Betfair - Wypłaty i Weryfikacja

Pisanie by mlr on Pon Mar 13 2017, 17:32

12-16h

mlr
Straight
Straight

Liczba postów : 64
Punkty : 102
Reputacja : 34

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by gazor666 on Czw Mar 16 2017, 14:45

@Paula i jak u Ciebie z weryfikacją co wysłałaś ile wpłaciłaś i czy przeszło wg to szacun za te screeny DOA w ciągu kilku dni 5 scatów no no no Smile pozdro

gazor666
Flush
Flush

Liczba postów : 146
Punkty : 140
Reputacja : 15

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by tomalal92 on Czw Mar 16 2017, 15:28

No właśnie też jestem ciekaw, bo wygrałem te spiny za kopanie, wpadło z nich 12 euro, niby nie za dużo, ale zawsze, spiny chyba bez obrotu, bo od razu pieniądze miałem w main wallet, więc chciałbym to wypłacić, ale najpierw ta weryfikacja i depozyt, więc jestem ciekaw.

tomalal92
Flush
Flush

Liczba postów : 158
Punkty : 182
Reputacja : 33

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by paula on Czw Mar 16 2017, 16:28

@gazor666 dzięki ale te wygrane z DoA nie były w tym kasynie. Co do weryfikacji dokumentów to mają trochę bałagan. Zdjęcie dowodu przyjęli dopiero za trzecimy razem. Zrzut ekranu ze skrill z widoczną transakcją przyjęli od razu. I wysłałam im rachunek za internet aby potwierdzić adres to im niby nie pasowało i że chcą billing z banku nie starszy niż 3 miech i żeby były widać wszystkie dane. No to pobralam duplikat jakiegoś tam przelewu bodajże na skrill z widocznymi moimi danymi i banku. To niby support odp.na email że nie poprawny dokument. A co najlepsze że po tych ich wiadomościach na email....hm....myślę a zobaczę na moim profilu a nóż może będę mogła wypłacić. I co się okazało że mogę. Fakt kwota nie była duża bo 40€ no ale poszło na skrill o 23 i następnego dnia o 9 była kasa na koncie. Z tego co widziałam jeśli chodzi o wypłaty na skrill to nie ma kwoty minimum.

paula
VIP
VIP

Liczba postów : 1014
Punkty : 3566
Reputacja : 320

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry