Neteller

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Neteller

Pisanie by Niebieski on Nie Cze 05 2016, 22:23

Nie wiecie czy w Netku mają polski support telefoniczny?
Jestem wkur..., przestraszony i podłamany (kolejność dowolna)
Dzisiaj chciałem zapłacić kartą i transakcja odrzucona, próbowałem w kilku sklepach i to samo, bankomat to samo. Przestraszyłem się że mi bloknęli konto (nie wiem za co ale w Skrillu też nie wiem do dzisiaj) ale na szczęście póki co loguję się normalnie, zrobiłem też na próbę depo do kasyna i przeszło. Tylko że niewiele mi to daje bo nie mam dostępu do kasy, nie mogę zapłacić ani wypłacić. Przestraszony jestem bo zostałem nagle bez kasy a po drugie jak mi blokną konto to koniec grania w kasynach, muszę zadzwonić ale nie moge znaleźć polskiego numeru

Niebieski
VIP
VIP

Liczba postów : 1430
Punkty : 591
Reputacja : 480

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by saha2000 on Nie Cze 05 2016, 22:38

+44 20 3308 9525 ten nr. znalazłem, niestety polskiego numeru chyba nie ma ale powinien być polski konsultant u nich więc w najgorszym wypadku cię przekierują.

saha2000
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3316
Punkty : 231
Reputacja : 173

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Niebieski on Nie Cze 05 2016, 22:49

dzięki, zadzwoniłem, można wybrać język, niestety nie ma polskiego ale jest niemiecki w którym się dogadam tyle że "wszyscy konsultanci są zajęci", po 10 minutach odpuściłem szkoda kasy za telefon, spróbuję rano
E: w drodze do pracy zahaczyłem o bankomat i udało się wypłacić. Ulga jak cholera ale na przyszłość mogliby mi oszczędzić nerwów

Niebieski
VIP
VIP

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by saha2000 on Pią Cze 10 2016, 11:33

Wiem że teraz z netka można wpłacać na skrill a w drugą stronę także ? Ze skrilla na netka?

saha2000
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3316
Punkty : 231
Reputacja : 173

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by olauolsson on Pią Cze 10 2016, 11:58

@saha2000 napisał:Wiem że teraz z netka można wpłacać na skrill a w drugą stronę także ? Ze skrilla na netka?

Można, ja tak robiłem ostatnio.

olauolsson
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1743
Punkty : 1260
Reputacja : 274

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Niebieski on Wto Lip 05 2016, 21:31

@Niebieski napisał:Nie wiecie czy w Netku mają polski support telefoniczny?
Jestem wkur..., przestraszony i podłamany (kolejność dowolna)
Dzisiaj chciałem zapłacić kartą i transakcja odrzucona, próbowałem w kilku sklepach i to samo, bankomat to samo. Przestraszyłem się że mi bloknęli konto (nie wiem za co ale w Skrillu też nie wiem do dzisiaj) ale na szczęście póki co loguję się normalnie, zrobiłem też na próbę depo do kasyna i przeszło. Tylko że niewiele mi to daje bo nie mam dostępu do kasy, nie mogę zapłacić ani wypłacić. Przestraszony jestem bo zostałem nagle bez kasy a po drugie jak mi blokną konto to koniec grania w kasynach, muszę zadzwonić ale nie moge znaleźć polskiego numeru

Edit: dzięki, zadzwoniłem, można wybrać język, niestety nie ma polskiego ale jest niemiecki w którym się dogadam tyle że "wszyscy konsultanci są zajęci", po 10 minutach odpuściłem szkoda kasy za telefon, spróbuję rano
E: w drodze do pracy zahaczyłem o bankomat i udało się wypłacić. Ulga jak cholera ale na przyszłość mogliby mi oszczędzić nerwów

To było miesiąc temu a przed chwilą opadła mi szczęka z wrażenia bo dostałem maila Very Happy

Od: Neteller Team
Data: 5 lipca 2016 21:09
Temat: W odniesieniu do Państwa wniosku [ ref:_00D206xzl._500D01CGnNf:ref ]
Do: "XX@XX

Witaj XX,
Dziękujemy za wiadomość.
Chcielibyśmy Pana poinformować, że w dniu 05/06/2016 mieliśmy tymczasowe problemy techniczne związane z korzystaniem z karty Net+. Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności. Pragniemy jednak dodać, że problemy te zostały już dawno temu usunięte i zalecamy aby Pan spróbował ponownie skorzystać ze swojej karty Net+ jeśli będzie Pan chciał.
Zespół obsługi klienta NETELLER i Net+ jest dostępny codziennie przez całą dobę. W razie dodatkowych pytań, uwag lub wątpliwości odwiedź stronę http://help.NETELLER.com. Znajdziesz nas też na stronach Twittera: http://twitter.com/neteller, i Facebooka: http://facebook.com/neteller.

Dziękujemy za wybór karty Net+

Z poważaniem,
Zespół NETELLER

Na szczęście spróbowałem już z 50 razy od tamtego czasu i działa hehe

Niebieski
VIP
VIP

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by SuchyJKS on Sro Lip 06 2016, 17:10

Norma, Skrill/Neteller odpisują na maila tak średnio po miesiącu.

SuchyJKS
Admin
Admin

Liczba postów : 2970
Punkty : 2260
Reputacja : 782

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by bulbazaur on Pon Lip 11 2016, 18:47

Pytanie w którym bankomacie wypłacę kartą Neteller pieniądze w Euro. Mam konto w euro i kartę też w euro. Euronet odpada bo wypłaca w euro tylko poprzez kartę wydaną w Polsce...

bulbazaur
Straight
Straight

Liczba postów : 48
Punkty : 63
Reputacja : 20

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Niebieski on Nie Sie 14 2016, 15:54

od 4 może 5 dni każde moje logowanie do Neteller (wchodzę na główną stronę i klikam "zaloguj") wygląda tak:

Gdy klikam na to czerwone pole "zaloguj się" przenosi mnie do właściwej strony logowania i dalej jest już OK.
Czyszczenie historii, ciastek itp. nie pomogło, czy ktoś też tak ma?

Niebieski
VIP
VIP

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Niebieski on Wto Sie 16 2016, 19:44

Chcielibyśmy powiadomić o nadchodzącej zmianie dotyczącej struktury opłat NETELLER.
Zmiany zostaną wprowadzone 17 października 2016 r.
https://www.neteller.com/pl/fees

Niebieski
VIP
VIP

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry