Bitpanda nowy wallet crypto 10 euro za transakcje + airdrop Dwf6kSi

Bitpanda nowy wallet crypto 10 euro za transakcje + airdrop

:: BAZA DANYCH :: SCAM

Go down

Bitpanda nowy wallet crypto 10 euro za transakcje + airdrop Empty Bitpanda nowy wallet crypto 10 euro za transakcje + airdrop

Pisanie by Speeddyy100 on Sro 12 Cze - 10:25

Nie wiem co z tego będzie ale się zarejestrowałem za 27 dni mają airdrop dla zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników nie wiem czy rzuca 1$ czy 10$.
Bitpanda nowy wallet crypto 10 euro za transakcje + airdrop Screen11

Jest program ref po rejestracji i transakcji na 10 euro otrzymuje 10 euro osoba polecona i polecający. Do sprawdzenia ja zarejestrowałem się z czystej strony więc nie dostane. Będę czekał na dropa.

Mój ref https://www.bitpanda.com/?ref=530902797972348483
Czysty
https://web.bitpanda.com/
Na razie nie można wymieniać waluty na walutę będzie można za miesiąc jedynie kupowac i sprzedawac
Weryfikacja video sprawdzają znaki wodne na dowodzie Wink
Speeddyy100
Speeddyy100
VIP
VIP

Liczba postów : 465
Punkty : 714
Reputacja : 199

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Bitpanda nowy wallet crypto 10 euro za transakcje + airdrop Empty Re: Bitpanda nowy wallet crypto 10 euro za transakcje + airdrop

Pisanie by Speeddyy100 on Czw 13 Cze - 10:39

Coś czuję że to będzie dobry airdrop skąd moje przypuszczenia przeszukiwalem internet i tak naprawdę nie ma wielu informacji na temat tego dropu może dlatego że jak zarejstrowaloby się z 100 milionów użytkowników to pewnie byłaby lipa ale to są moje przeczucia. Pisałem na forach o tematyce bitcoin z prośbą o odniesienie się do tego dropa jako swiezak kurcze wszyscy milczą. Nikt nie napisał scam czy nie opłaca się cisza jakby żadne forum nie istniało. Za dwa tygodnie wraca mój kuzyn z wakacji to sprawdze te promke od 10 euro z refa i dam znać. Może ktoś z tego forum jest w stanie gdzieś napisać żeby czegoś więcej się dowiedzieć. Dzieki
Speeddyy100
Speeddyy100
VIP
VIP

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Bitpanda nowy wallet crypto 10 euro za transakcje + airdrop Empty Re: Bitpanda nowy wallet crypto 10 euro za transakcje + airdrop

Pisanie by Speeddyy100 on Wto 18 Cze - 16:47

Przepraszam wszystkich prosze skasowanie tematu kurcze nie sądziłem że tak można 10euro nie było z automatu. Kontakt z supportem a oni że trzeba aktywować manualnie i wysłać na adres 0.2BTC oczywiście to zwrócą Wink ja im mówie że to żart a oni że to im powiedzialem że zaraz się tym zajmie i wyślę na wszystkie fora jakie znam informacje o tej ich promocji po 2s miałem teł żeby tego nie robić. Kurcze wiecie że pisałem z nimi jeszcze z 1h i dawałem im możliwość wyboru albo dają kasę albo publikuje i nic to nie dało na końcu coś takiego Bitpanda nowy wallet crypto 10 euro za transakcje + airdrop Screen15
Speeddyy100
Speeddyy100
VIP
VIP

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

:: BAZA DANYCH :: SCAM