GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

+4
ZorroTujest
marcin070190
dagmaleo
nvm
8 posters

Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by nvm Pią 10 Maj 2024 - 6:08

Giełda Gate.io wystartowała wczoraj z nowym programem poleceń za zamówienie darmowej karty i doładowania niej.

Bonus wynosi 20 USDT dla polecającego i 10% cashbacku przez pierwszy miesiąc za transakcje kartą do 15 USDT dla poleconego, czyli kogoś z was.
Żeby odebrać w pełni ten drugi bonus, czyli 15 USDT za zamówienie darmowej karty, musisz wykonać transakcje kartą na 150 USD (około 600 zł) i oprócz tego za każde skuteczne polecenie otrzymujesz 20 USDT bez żadnych dodatkowych warunków prócz zamówienia karty przez poleconego i doładowania niej.


By otrzymać bonus i dalej polecać:
1. Zarejestruj nowe konto lub zaloguj się na istniejące z mojego linku polecającego: 
https://www.gate.io/card?ref=AVMQUV1C&ref_type=122
Czysty link: https://www.gate.io

2. Złóż wniosek o kartę Gate.io i wprowadź kod zaproszenia AVMQUV1C na stronie wniosku o kartę.

3. Gdy przyjdzie karta, aktywuj ją i wykonaj nią jedną jakąkolwiek transakcje.


Ostatnio zmieniony przez nvm dnia Pią 10 Maj 2024 - 20:33, w całości zmieniany 8 razy

nvm
Straight
Straight

Liczba postów : 21
Punkty : 30
Reputacja : 6
Dołączył : 04/04/2024

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by dagmaleo Pią 10 Maj 2024 - 6:17

nvm napisał:Giełda Gate.io wystartowała wczoraj z nowym programem poleceń za zamówienie karty i wykonanie nią jednej chociażby najmniejszej transakcji.

Bonus wynosi 20 USDT dla polecającego i 10% cashbacku przez pierwszy miesiąc za transakcje kartą do 15 USDT dla poleconego, czyli kogoś z was.
Żeby odebrać w pełni ten drugi bonus, czyli 15 USDT za zamówienie karty, musisz wykonać transakcje kartą na 150 USD (około 600 zł) i oprócz tego za każde skuteczne polecenie otrzymujesz bez żadnych warunków 20 USDT.


By otrzymać bonus i dalej polecać:
1. Zarejestruj nowe konto lub zaloguj się na istniejące z mojego linku polecającego: https://www.gate.io/card?ref=AVMQUV1C&ref_type=122
Czysty link: https://www.gate.io

2. Złóż wniosek o kartę Gate.io i wprowadź kod zaproszenia AVMQUV1C na stronie wniosku o kartę.

3. Gdy przyjdzie karta, aktywuj ją i wykonaj nią jedną jakąkolwiek transakcje.

Całkiem fajnie , ile odpalasz adminowi za to że podmienił mój post który był pierwszy?

dagmaleo
Straight
Straight

Liczba postów : 31
Punkty : 40
Reputacja : 2
Dołączył : 24/04/2024

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by marcin070190 Pią 10 Maj 2024 - 6:45

Pierewzy post był skopiowany i wklejony z innej strony,bez nawet zmiany slowa,bez opisania że trzeba swoje depo


Ostatnio zmieniony przez marcin070190 dnia Pią 10 Maj 2024 - 8:17, w całości zmieniany 1 raz
marcin070190
marcin070190
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 6706
Punkty : 704
Reputacja : 2233
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by nvm Pią 10 Maj 2024 - 7:15

dagmaleo napisał:
nvm napisał:Giełda Gate.io wystartowała wczoraj z nowym programem poleceń za zamówienie karty i wykonanie nią jednej chociażby najmniejszej transakcji.

Bonus wynosi 20 USDT dla polecającego i 10% cashbacku przez pierwszy miesiąc za transakcje kartą do 15 USDT dla poleconego, czyli kogoś z was.
Żeby odebrać w pełni ten drugi bonus, czyli 15 USDT za zamówienie karty, musisz wykonać transakcje kartą na 150 USD (około 600 zł) i oprócz tego za każde skuteczne polecenie otrzymujesz bez żadnych warunków 20 USDT.


By otrzymać bonus i dalej polecać:
1. Zarejestruj nowe konto lub zaloguj się na istniejące z mojego linku polecającego: https://www.gate.io/card?ref=AVMQUV1C&ref_type=122
Czysty link: https://www.gate.io

2. Złóż wniosek o kartę Gate.io i wprowadź kod zaproszenia AVMQUV1C na stronie wniosku o kartę.

3. Gdy przyjdzie karta, aktywuj ją i wykonaj nią jedną jakąkolwiek transakcje.

Całkiem fajnie , ile odpalasz adminowi za to że podmienił mój post który był pierwszy?

Za takie insynuacje, to podejrzewam, że admin odpalić Ci może bana.
Wystawiłeś ten post, nie sprawdzając w ogóle tej promocji. Napisałeś tam, że za rejestracje i zamówienie POLECONY dostaje 20 USDT co jest bzdurą, polecający ma tylko ten bonus. Ja po prostu sprawdziłem to skrupulatnie, żeby klarownie przedstawić to swoim być może przyszłym przeze mnie poleconym. W międzyczasie napisałem komentarz w twoim poście, że się mylisz. Twój post poleciał do kosza a ja wykorzystałem sytuacje i za spędzone pół nocy na tworzeniu konta, analizowaniu regulaminu i pisaniu do supportu w sprawie dokładnych informacji na temat tych bonusów wstawiłem swój post, do którego miałem prawo, gdyż twój już leżał w archiwum/koszu.

nvm
Straight
Straight

Liczba postów : 21
Punkty : 30
Reputacja : 6
Dołączył : 04/04/2024

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by ZorroTujest Pią 10 Maj 2024 - 9:12

Całą noc siedziałeś, a i tak dalej źle wytłumaczyłeś.

+$20 (Referree are new Gate.io user) 10% Cashback for the first month (Max $15 USDT), 2X Cashback (2%) for the first 90 days (Extra 1% with cap at $100 USDT)
+$10 (Referree are existing Gate.io user)

_________________
Telegram: https://t.me/+3zyPIYwkatAxNDY0
ZorroTujest
ZorroTujest
Flush
Flush

Liczba postów : 240
Punkty : 325
Reputacja : 119
Dołączył : 04/12/2022

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by nvm Pią 10 Maj 2024 - 9:20

ZorroTujest napisał:Całą noc siedziałeś, a i tak dalej źle wytłumaczyłeś.

+$20 (Referree are new Gate.io user) 10% Cashback for the first month (Max $15 USDT),  2X Cashback (2%) for the first 90 days (Extra 1% with cap at $100 USDT)
+$10 (Referree are existing Gate.io user)

No i gdzie ja coś źle napisałem, przecież to jest to samo co w moim poście, tylko jeszcze bardziej łopatologicznie wyjaśnione dla takich gagatków jak ty co nie umieją czytać - bo o tej całej nocy to skąd sobie wziąłeś, urojenia czy wybujała wyobraźnia?

nvm
Straight
Straight

Liczba postów : 21
Punkty : 30
Reputacja : 6
Dołączył : 04/04/2024

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by Zenek76 Pią 10 Maj 2024 - 9:30

Bonus za refa instant wpada?
Zenek76
Zenek76
VIP
VIP

Liczba postów : 858
Punkty : 1161
Reputacja : 177
Dołączył : 24/08/2022

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by ZorroTujest Pią 10 Maj 2024 - 9:31

Zenek76 napisał:Bonus za refa instant wpada?

"4.Bonus rewards for referers will be distributed on monthly basis, which will be based on number of eligible referees brought by the referer."
ZorroTujest
ZorroTujest
Flush
Flush

Liczba postów : 240
Punkty : 325
Reputacja : 119
Dołączył : 04/12/2022

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by nvm Pią 10 Maj 2024 - 9:35

Zenek76 napisał:Bonus za refa instant wpada?

Jeśli ktoś spełni warunki (rejestracja z linku polecającego, kyc, zamówienie i aktywacja karty oraz transakcja nią - support mówi, że samo doładowanie karty zalicza się jako transakcję) to 1 każdego miesiąca bonus za refa jest dostępny do wypłaty.

nvm
Straight
Straight

Liczba postów : 21
Punkty : 30
Reputacja : 6
Dołączył : 04/04/2024

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by Zenek76 Pią 10 Maj 2024 - 10:00

To jak w końcu jest bo w poście napisałeś że 20$ bez żadnych warunków a teraz że musi być transkacja xd
Zenek76
Zenek76
VIP
VIP

Liczba postów : 858
Punkty : 1161
Reputacja : 177
Dołączył : 24/08/2022

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by nvm Pią 10 Maj 2024 - 10:10

Zenek76 napisał:To jak w końcu jest bo w poście napisałeś że 20$ bez żadnych warunków a teraz że musi być transkacja xd

Chodziło mi o to, że bez żadnych dodatkowych skomplikowanych warunków tak jak w przypadku tego co się rejestruje i co musi robić zakupy na kilkaset zł, żeby otrzymać 15 USDT.
No ale masz rację - źle to napisałem, posypuję głowę popiołem i już poprawiam.

nvm
Straight
Straight

Liczba postów : 21
Punkty : 30
Reputacja : 6
Dołączył : 04/04/2024

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by ZorroTujest Pią 10 Maj 2024 - 11:16

Jednak wszedłem Ci z tego kodu, żebyś miał na frytki. Sad
Ale do wyboru są 2 wirtualna i fizyczna, ja akurat zamówiłem obie, ale mniemam, że jak ktoś zamówi wirtualną i podłączy np. z portfelem na telefonie i kupi gumę kulkę w sklepie to powinno się normalnie łapać pod bonus tak jak w przypadku niegdyś ByBit.

Tylko, że ByBit miał znacznie lepsze warunki, gate.io postawiło na antypolskość i wszystko dla polecającego a dla poleconego keszbeck. tongue
ZorroTujest
ZorroTujest
Flush
Flush

Liczba postów : 240
Punkty : 325
Reputacja : 119
Dołączył : 04/12/2022

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by Vivien. Pią 10 Maj 2024 - 15:43

Czyli Ty dostajesz 20$ a polecony nic. Bo wątpię, ze duża ilość osób będzie robić zakupy za 150$.
Vivien.
Vivien.
Flush
Flush

Liczba postów : 207
Punkty : 250
Reputacja : 60
Dołączył : 08/07/2020

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by Entte Pią 10 Maj 2024 - 16:16

No i nie zapominajmy, że każda transakcja to będzie strata na przewalutowaniu z dolarów na złotówki w polskich sklepach. Nie wiem w jakiej walucie jest karta ale jeśli w krypto to jeszcze gorzej bo łańcuszek będzie wyglądał tak: krypto na -> euro/dolary, a te na -> złotówki. Każda transakcja będzie rypać po kieszeni i z tych 15USDT może niewiele zostać Very Happy

Entte
Straight
Straight

Liczba postów : 10
Punkty : 12
Reputacja : 2
Dołączył : 10/05/2024

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by dagmaleo Pią 10 Maj 2024 - 17:11

nvm napisał:
dagmaleo napisał:
nvm napisał:Giełda Gate.io wystartowała wczoraj z nowym programem poleceń za zamówienie karty i wykonanie nią jednej chociażby najmniejszej transakcji.

Bonus wynosi 20 USDT dla polecającego i 10% cashbacku przez pierwszy miesiąc za transakcje kartą do 15 USDT dla poleconego, czyli kogoś z was.
Żeby odebrać w pełni ten drugi bonus, czyli 15 USDT za zamówienie karty, musisz wykonać transakcje kartą na 150 USD (około 600 zł) i oprócz tego za każde skuteczne polecenie otrzymujesz bez żadnych warunków 20 USDT.


By otrzymać bonus i dalej polecać:
1. Zarejestruj nowe konto lub zaloguj się na istniejące z mojego linku polecającego: https://www.gate.io/card?ref=AVMQUV1C&ref_type=122
Czysty link: https://www.gate.io

2. Złóż wniosek o kartę Gate.io i wprowadź kod zaproszenia AVMQUV1C na stronie wniosku o kartę.

3. Gdy przyjdzie karta, aktywuj ją i wykonaj nią jedną jakąkolwiek transakcje.

Całkiem fajnie , ile odpalasz adminowi za to że podmienił mój post który był pierwszy?

Za takie insynuacje, to podejrzewam, że admin odpalić Ci może bana.
Wystawiłeś ten post, nie sprawdzając w ogóle tej promocji. Napisałeś tam, że za rejestracje i zamówienie POLECONY dostaje 20 USDT co jest bzdurą, polecający ma tylko ten bonus. Ja po prostu sprawdziłem to skrupulatnie, żeby klarownie przedstawić to swoim być może przyszłym przeze mnie poleconym. W międzyczasie napisałem komentarz w twoim poście, że się mylisz. Twój post poleciał do kosza a ja wykorzystałem sytuacje i za spędzone pół nocy na tworzeniu konta, analizowaniu regulaminu i pisaniu do supportu w sprawie dokładnych informacji na temat tych bonusów wstawiłem swój post, do którego miałem prawo, gdyż twój już leżał w archiwum/koszu.


Haha ale typ , nie no +500 dla Ciebie

dagmaleo
Straight
Straight

Liczba postów : 31
Punkty : 40
Reputacja : 2
Dołączył : 24/04/2024

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by bigben79 Pią 10 Maj 2024 - 18:25

@dagmaleo porównaj te dwa opisy w temacie i wciągnij wnioski proszę.Na mój rzut oka było to źle opisane i nie trzymało się kupy.Wprowadzałeś w konkretny błąd użytkowników forum.Podałeś tylko info że jest 20 USDT za zamówienie karty na giełdzie Gate,być użytkownikiem albo i nie następnie dodać aplikację i to tyle a gdzie reszta.

https://www.darmowybonus.com/t11312-gate-io-20-usdt

https://www.darmowybonus.com/t11313-gate-io-20-usdt-dla-polecajacego-i-15-usdt-dla-poleconego#357589

bigben79
bigben79
Moderator
Moderator

Liczba postów : 10952
Punkty : 8523
Reputacja : 8351
Dołączył : 16/04/2015
Skąd : Chrząszczyżewoszyce

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by ZorroTujest Pią 10 Maj 2024 - 18:41

Dla nas to jest niedopuszczalne, bo każdy z nas wie, że najlepsza promocja to ta bez depozytu.
Natomiast wierzcie mi, że robiło mi dzisiaj to gate.io kilka osób zza granicy i żaden nawet nie wspomniał o refbacku, tylko cieszył się z 10% cashbacku.
Także no to kwestia mentalności, tutaj faktycznie, żeby były zainteresowania autor musiałby 50/50 dzielić swój łup, bo ludzie i tak znajdą kogoś kto im to tak ogarnie.


Gate.io to bardzo duża giełda, więc nawet dla jakiegoś marnego youtuberzyny, ten limit 500 osób po 20 dolarów, to jest 10 tysięcy baksów można przykroić.
ZorroTujest
ZorroTujest
Flush
Flush

Liczba postów : 240
Punkty : 325
Reputacja : 119
Dołączył : 04/12/2022

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by Entte Pią 10 Maj 2024 - 19:08

@ZorroTujest ja się zgadzam. To forum to forum biedoty, bo nie oszukujmy się jak ktoś ciśnie bukmacherkę albo kasyna regularnie i jeszcze nie daj boże nie pracuje to jest na wiecznym deficycie i depozyt 100$ to dla nich jakiś kosmos.

Promocja byłaby faktycznie dobra gdyby nie fakt, że nie operujemy euro/dolarem w polskich sklepach i sporo tu będzie straty na przewalutowaniach. Tak na polskie warunki jest co najwyżej znośna, dla obcokrajowców ze strefy euro nie dziwię się, że może być znacznie bardziej atrakcyjna.

Entte
Straight
Straight

Liczba postów : 10
Punkty : 12
Reputacja : 2
Dołączył : 10/05/2024

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by ZorroTujest Pią 10 Maj 2024 - 19:21

Forum jest stworzone w tym celu jak sama nazwa wskazuje, więc ludzie szukają sobie jakiegoś grosza.

Co do przewalutowań to bym aż tak nie przesadzał,
Foreign Transaction Fee (non-EUR, within Europe): 0.2%

Ale przy krypto już:
Crypto Conversion: 0.9%

Dodać 0.9 + 0.2 = 1.1, zakładając, że ktoś kryptowalutą płaci, konwersja z krypto na euro, euro na złotówki to już przy większych zakupach można zonka pierdoln***
Przy samym Erło to nie jest tak odczuwalne, a płaciłem i Binance card wiele razy i coinbase, trzeba być mega złotówą, żeby to tak zauważać, albo jakimś głąbem co płaci żyrafacoinem.
ZorroTujest
ZorroTujest
Flush
Flush

Liczba postów : 240
Punkty : 325
Reputacja : 119
Dołączył : 04/12/2022

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by dagmaleo Pią 10 Maj 2024 - 19:28

To forum to jakiś żart

dagmaleo
Straight
Straight

Liczba postów : 31
Punkty : 40
Reputacja : 2
Dołączył : 24/04/2024

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by Entte Pią 10 Maj 2024 - 19:31

@dagmaleo Arrow GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego 1f44b

Chyba ci wyjaśnili to zrozumiale? Skoro nawet nie chciało ci się poprawnie promocji opisać i właściwie wprowadzałeś opisem w błąd to jakim prawem masz zgarniać premię od ludzi jednocześnie szkodząc innym podobnie leniwym osobom jak ty, które nie przeczytają regulaminu?

Arrow Arrow GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego 1f44b

Entte
Straight
Straight

Liczba postów : 10
Punkty : 12
Reputacja : 2
Dołączył : 10/05/2024

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by bigben79 Pią 10 Maj 2024 - 19:43

@dagmaleo ja cię dalej nie kumam ale ok żyj forum jak chcesz a jak to forum dla ciebie pomyłka to po prostu nie wchodź i tyle.
bigben79
bigben79
Moderator
Moderator

Liczba postów : 10952
Punkty : 8523
Reputacja : 8351
Dołączył : 16/04/2015
Skąd : Chrząszczyżewoszyce

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by nvm Pią 10 Maj 2024 - 20:31

Nie wiem, czy ja coś źle zobaczyłem czy zmienili - ale w regulaminie jest "dokonać co najmniej jednego udanego doładowania karty w ciągu 3 miesięcy od zatwierdzenia karty" a dałbym sobie rękę uciąć, że tam było "transakcji" a nie "doładowania".

No, ale jeśli to zmiana to na plus, bo żeby wykonać transakcje to trzeba by było najpierw i tak doładować.
Co prawda support już mi mówił o doładowaniu wcześniej, co wspominałem wyżej.

I te nieporozumienie wynika chyba z tego, że mają dwie strony kampanii:
- dla niezalogowanych: https://www.gate.io/blog_detail/4122/gateio-launches-exclusive-gate-card-referral-program-earn-up-to-dollar20-usdt-and-offer-10-cashback-to-friends
- dla zalogowanych: https://www.gate.io/card/invite?utm_campaign=TR_z1epEj30&utm_content=&utm_medium=mail&utm_source=CH_7xmtyRNw&utm_term=

Na tej drugiej jest bardziej szczegółowo wraz z T&C, który wkleje tutaj, bo bez zalogowania nie ma opcji go zobaczyć:
GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Tc10

nvm
Straight
Straight

Liczba postów : 21
Punkty : 30
Reputacja : 6
Dołączył : 04/04/2024

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by Zenek76 Sob 11 Maj 2024 - 11:56

Może być wirtualna karta?
Zenek76
Zenek76
VIP
VIP

Liczba postów : 858
Punkty : 1161
Reputacja : 177
Dołączył : 24/08/2022

Powrót do góry Go down

GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego Empty Re: GATE.IO - 20 USDT dla polecającego i 15 USDT dla poleconego

Pisanie by ZorroTujest Sob 11 Maj 2024 - 12:10

Może być, wczoraj mi jeden Hiszpan wirtualną robił i cashback dostał od razu (mi też tam wskoczyły jakieś ochłapy w USDT), a na USDT z polecenia trzeba czekać do 1 czerwca


Ale minimalne doładowanie karty to 15 USDT, także tutaj kolejna antypolskość. Cool

Chociaż ja to już odpuszczam ten temat, bo cały czas jakieś inne informacje, teraz mi na chacie napisała "Thanks, as these are the referral rules we have : https://www.gate.io/referral

I do not see the $20 offer when ordering a virtual card, but if both of you have received it, this might have been a new offer for referral process."
"The “Gate Card Referral Program” is designed to reward both referrers and referees generously. Gate Card users will have the chance to earn up to $20 USDT for each friend they invite. New users signing up as referees are entitled to enjoy an enticing 10% cashback during their first month and a 2% cashback for the subsequent two months. "

Nie będę się wkorwiał
ZorroTujest
ZorroTujest
Flush
Flush

Liczba postów : 240
Punkty : 325
Reputacja : 119
Dołączył : 04/12/2022

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Mega Kasyno bonus 22bet kasyno bonus Dozen Spins Casino