[RevShare] MX.World

+4
mistrzuniu
muredfan
Zbychu79
kobra80
8 posters

Strona 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty [RevShare] MX.World

Pisanie by MisieQ88 Nie 5 Cze - 16:49

First topic message reminder :

Cześć, chciałbym Wam zaprezentować program MXRevShare (nie jest to związane ani z kasynami, ani bukmacherką, ani tym bardziej z pokerem).

Czym jest MX.World (Początkowo był to program MXRevShare, lecz teraz jest to program światowy, który daje możliwości reklamowe jeszcze większe niż dotychczas) - Główne założenie programu jest takie, że kupując pakiety reklamowe otrzymujemy część przychodu generowanego przez firmę ze sprzedaży usług reklamowych w postaci zniżek i rabatów, które możemy koniec końców wypłacić. Innymi słowy dzięki AdPack'om stajemy się współudziałowcami firmy i część generowanych przychodów zostaje w naszych kieszeniach.

Teraz objaśnię krok po kroku jak zarabiać bez depozytu:

1. Należy zarejestrować się w jednym z obsługiwanych procesorów płatniczych, tu do wyboru mamy Solid Trust Pay, Perfect Money, OkPay i Payza (którą polecam: Get your FREE account with Payza )

2. Teraz należy zarejestrować konto w MXRS
Tu podaje reflinka: https://mx.world/?r=MisieQ88  - byłoby mi bardzo miło, gdybyście zarejestrowali się z refa, lecz oczywiście podam również czystego linka: https://mx.world ponieważ nie wszyscy chcą rejestrować się w czyjejś strukturze (rozumiem to, mimo wszystko mam nadzieję, że ktoś zarejestruje się z refa).

Aby teraz otrzymać zniżkę/rabat na usługi reklamowe lub aby później je wypłacić, należy wpłacić własne środki (nie jest to konieczne w stosunku do osób, które współpracują ze mną od początku, które miały okazję klikać reklamy i na nich stawiać swoje pierwsze kroki w programie) i zakupić paczki reklamowe. Każda paczka wypracowuje 110%, czyli kupując paczkę za 5$ po 44 dniach otrzymamy 5.5$, niby niewiele ale w programach RevShare'owych należy patrzeć na efekty długofalowe, a nie te za godzinę czy po jednym dniu.
Od początku programu działa zasada repurchase 50%, co to oznacza? Oznacza to tyle, że połowa środków z zakupu paczek reklamowych ląduje na portfelu ze środkami możliwymi do wypłaty. Zaś druga połowa ląduje w portfelu, z którego można tylko zakupić następne adpacki.

Minimum do wypłaty to 25$, był zamysł żeby podnieść minimum do wypłaty, lecz po prośbach użytkowników minimum nie zostało podniesione.

Jeśli nadal masz pytania, napisz a postaram się odpowiedź. Co do dowodów wypłat (sam jeszcze nie wypłacałem, ale co kilka dni znajomi wypłacają, więc jeśli byście potrzebowali dowodów wypłat, mogę ich poprosić o udostępnienie).

EDIT po kilku miesiącach działania w programach RevShare: Jeśli oczekujesz wyników i pasywnego dochodu radziłbym pomyśleć o tym, żeby w każdy jeden program, w którym działasz wsadzić conajmniej 300$. Ja już do tego dążę, a Ty ??


Ostatnio zmieniony przez MisieQ88 dnia Sro 9 Lis - 16:53, w całości zmieniany 3 razy
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down


[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by mistrzuniu Nie 4 Wrz - 19:24

jeszcze niedawno bylo mowione, ze tylko niewielki procent klika te 100 reklam, jakby chodzilo tylko o to przeniesli by ten zarobek z reklam do tego drugiego konta z ktorego mozna tylko kupowac paczki i po problemie
cos sie zlego zaczyna dziac, a szkoda bo fajny program
no ale jak padnie bedzie wytlumaczenie na roboty itp

mistrzuniu
Straight
Straight

Liczba postów : 84
Punkty : 126
Reputacja : 26
Dołączył : 05/08/2016

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by MisieQ88 Nie 4 Wrz - 19:37

Program nie padnie jeszcze długo, o czym było mówione kilka dni temu, po ostatnich dniach spędzonych przez Janusa i Jamesa w Dubaju, gdzie myśleli nad nowościami, które poprawią stabilność firmy.

"Przetłumaczony ostatni post Janus Nowak z angielskiej grupy na FB:

AKTUALIZACJA: James i ja dyskutowaliśmy długi czas odnośnie zalet i wad 0.005$ za kliknięcie w Millionaire Ads.

Zalety:
1. Użytkownicy z całego świata mogą zarobić 15.50$ miesięcznie i wypłacić kiedy osiągną 25$.
2. Przypisane kredyty do reklam schodzą bardzo szybko, więc reklamodawcy mają większy ruch na swoich stronach w krótszym czasie.
3. Jesteśmy coraz wyżej w rankingu Alexa. To zachęca ludzi do zakupu reklamy na MXR.

Wady:
1. Budżet firmy jest pomniejszany o około 30.000$ rozdając pieniądze prawdziwym użytkownikom i oszustom.
2. Niewielka liczba użytkowników klikała w reklamy specjalne np. reklamy od Adsense, a tym bardziej nie klikali w nie ci, którzy dostawali 15$ miesięcznie. Sami znacie statystyki.
3. MXR nie ma już wpływów z Adsense
4. Jest to zachęta dla oszustów do tworzenia wielu kont.
5. Generowany ruch jest nieefektywny, ponieważ wielu ludzi klika tylko dla pieniędzy.

James i ja dyskutowaliśmy także o opłatach członkowskich, żeby pozbyć się tych oszustów i osób, które chcą wyklikać 15$ a nic nie dać od siebie dla firmy (tylko wziąć pieniądze).

Rozważaliśmy także o drogim sposobie sprawdzenia wszystkich użytkowników (wszyscy nie chcemy oddawać naszych pieniędzy w ręce oszustów).

Nasza tymczasowa decyzja była za pozostawieniem wszystkiego tak jak jest teraz.

Ale zmagamy się z nowym problemem:
Nasze serwery były przeciążone przez surfowanie robota przez ostatnie 2 dni. (To musi zostać sprawdzone i naprawione przeze mnie, jeśli jest coś do naprawienia...)

Głównymi pytaniami są:
Czy powinniśmy dawać pieniądze oszustom? NIE!
Czy powinniśmy pozbyć się tysięcy oszustów? TAK!
Czy powinniśmy narażać naszą firmę dając pieniądze na rzeczy, które nie mają żadnej wartości dla firmy i reklamodawców? NIE!

Z czasem będziemy mieli dużo więcej rzeczy na naszej platformie, włączając w to narzędzia biznesowe, specjalną bibliotekę, darmowe produkty, więcej reklamowych produktów, błyskawiczne wypłaty (które już zostały włączone) i wielki Re-Branding wszystkiego, żeby zapewnić długi byt i sukces naszej platformie wyłączymy możliwość zarabiania 0.005$, ponieważ to jest aktualnie najbardziej logiczne wyjście, żeby pozbyć się oszustów i zapobiec sprawdzaniu wszystkich przez zewnętrzną firmę.

Oczywiście wiemy, że to będzie minus dla mniej zamożnych użytkowników którzy chcieli klikać te reklamy, żeby dostać 0.5$ dziennie.

Ale z drugiej strony mamy dużo możliwości nawet dla takich użytkowników, żeby dostawali prowizję.

James chce, żeby każdy otworzył swój umysł i nie myślał o tych 15$ jako o celu, ale żebyśmy zaczęli zmieniać nasze życie życie poprzez obranie sobie WIĘKSZYCH CELÓW.
0.5 centa za reklamę zostanie wyłączone po rozdzieleniu naliczeń za około 4.5 godziny."

Oczywiście dla osób, które zaczynają od zera jest to nieprzyjemna wiadomość, że nie będzie 100 reklam dziennie, które dawały 0.5$. Ale od samego początku mówiłem o tym, żebyśmy nie traktowali tego programu jako BUX'a (mimo to jeden z moich poleconych tak go traktował), ponieważ jest to program na zasadzie podziału zysków z reklam. Nie jestem szczęśliwy, że uczciwi użytkownicy też nie będą mogli klikać tych reklam, bo jak by nie patrzeć przyspieszało to proces kupowania następnych paczek reklamowych. Ale z drugiej strony pozbycie się oszustów, którzy chcą tylko się nachapać powinno być priorytetem.

Na polskiej grupie na FB napisałem swoje pomysły w jaki sposób można byłoby zrobić, żeby zostały te reklamy:
"Co można byłoby zrobić:
1. Obowiązkową weryfikacje konta (dowód + potwierdzenie adresu)
2. Możliwość klikania 100 reklam za 0.5$ dziennie dla użytkowników od 10 AdPacków
3. Opłata członkowska (nieduża, ale zawsze by to pokazało, że jesteśmy uczciwi)
4. Możliwość wypłaty tylko po wpłacie/zakupie z własnych środków (nie wyklikanych z dziennych reklam) np 10ciu paczek mini. To nie jest dużo - około 200zł."
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by Johnny13 Nie 4 Wrz - 20:28

Niby z jednej strony dobrze chcą ale z drugiej np. dla takiego usera jak ja to już będzie chyba koniec bo ja z tych reklam (100 dziennie) kupowałem adpacki.Napewno własnych środków nie zainwestuję.Szkoda.

Johnny13
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 343
Punkty : 342
Reputacja : 24
Dołączył : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by mistrzuniu Nie 4 Wrz - 20:32

program smiga ponad rok, kto mial zarobic juz zarobil, teraz wchodzenie jest coraz bardziej ryzykowne

mistrzuniu
Straight
Straight

Liczba postów : 84
Punkty : 126
Reputacja : 26
Dołączył : 05/08/2016

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by MisieQ88 Nie 4 Wrz - 20:35

Nie inwestując własnych środków tylko stracisz, ale oczywiście nie namawiam. Nie chcesz rozumiem, pamiętaj że jeśli posiadasz adpacki to żeby dostawać za nie naliczenia, dziennie musisz wyklikać 10 reklam, to się nie zmienia.

@mistrzuniu - Nie wiem skąd masz takie informacje?? Na ten moment jest to najbardziej stabilny program typu RevShare i nic nie wskazuje ku upadkowi. Poza tym to dobrze, że pozbywają się oszustów, szkoda tylko że również kosztem uczciwych użytkowników. Ale jak mówił Janus, będą inne sposoby na zarabianie (była mowa o videoreklamach, o większej ilości linków PTC).
Nie siej fermentu jak nie masz potwierdzonych informacji.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by mistrzuniu Nie 4 Wrz - 20:41

ja nie sieje fermentu tylko przeraza mnie taka wiara w to co mowia liderzy poszczegolnych programow, a ze coraz bardziej sa to tlumaczenia sprzeczne zalecana jest ostroznosc
przeciez kazdy program revshare to piramida, ktora predzej czy pozniej padnie, poki wplywy sa wieksze od wyplat smiga, jak to sie zmienia pada i tyle
to moje zdanie, sam mam tam zainwestowana kase i niech smiga jak najdluzej

mistrzuniu
Straight
Straight

Liczba postów : 84
Punkty : 126
Reputacja : 26
Dołączył : 05/08/2016

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by stingus Nie 4 Wrz - 20:44

Kupowanie reklam w takich programach:) wiąże się z dużym ryzykiem trzeba mieć tego świadomość.

Wydaje mi się, że nie uruchamiali by wypłat instant jakby mieli jakieś złe zamiary.

W ciągu dwóch tygodni przybyło ok 5 tysięcy ludzi czyli zainteresowanie programem jest.

Pożyjemy zobaczymy ostrożność wskazana.

Naliczanie kasy z klikanie w reklamy wyłączone.


Ostatnio zmieniony przez stingus dnia Nie 4 Wrz - 20:52, w całości zmieniany 1 raz

_________________
NOWY PROGRAM

stingus
Straight
Straight

Liczba postów : 41
Punkty : 51
Reputacja : 8
Dołączył : 19/04/2016

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by MisieQ88 Nie 4 Wrz - 20:46

Ostrożność w cokolwiek byś nie inwestował nawet lokaty bankowe, zaleca się od pierwszego dnia, od startu jakiegokolwiek programu. Ostrożność również zaleca się przy wysyłaniu dokumentów do weryfikacji kont w kasynach, u bukmacherów czy w pokerroomach, a i tak 3/4 ludzi jak nie więcej wysyła. Nawet jak nie ma jakiejś tam licencji, lub jest krzakowate, bo "może" wypłacą.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by mistrzuniu Nie 4 Wrz - 20:51

ale tutaj przeciez nie ma nowy o inwestowaniu Razz

mistrzuniu
Straight
Straight

Liczba postów : 84
Punkty : 126
Reputacja : 26
Dołączył : 05/08/2016

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by muredfan Nie 4 Wrz - 20:54

@mistrzuniu jeden z niewielu głosów rozsądku tutaj Wink
muredfan
muredfan
Straight
Straight

Liczba postów : 45
Punkty : 45
Reputacja : 0
Dołączył : 04/10/2015

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by MisieQ88 Nie 4 Wrz - 20:58

INWESTOWANIE W REKLAMĘ i to ty mistrzuniu zacząłeś z tym że jest to piramida, a teraz robisz ze mnie osobę, która nie wie że nie ma tu mowy o wsadzaniu jakiejś kasy i wyciąganiu większej.

Wiem, że "INWESTUJĄC" w REKLAMĘ chodzi przede wszystkim o stworzenie sobie ruchu na stronie i promowanie swojego biznesu i to się popłaci jeśli ruch będzie duży. Więc tak ja INWESTUJĘ W REKLAMĘ.

Poza tym rozmawialiśmy o ostrożności, a Ty tak zgrabnie zmieniłeś temat.

I szczerze się cieszę, że Janus myśli nad nowościami do promowania biznesu
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by mistrzuniu Nie 4 Wrz - 21:21

dobra jak bedzie zobaczymy, oby smigalo jak najdluzej
tylko nie pisz jezykiem zywcem wzietym jak z sekty, bo z tym inwestowaniem w reklame to smiech na sali jest
zakonczmy ta dyskusje

mistrzuniu
Straight
Straight

Liczba postów : 84
Punkty : 126
Reputacja : 26
Dołączył : 05/08/2016

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by MisieQ88 Nie 4 Wrz - 21:24

Sorry ale ja reklamuje przede wszystkim normalną firmę, która działa na terenie PL, będę tak dalej mówił/pisał. Poza tym dyskusja to dobra rzecz.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by Pilonek® Nie 4 Wrz - 21:25

nie jestes zainteresowany nie udzielaj sie proste, nalicza klikniecia wiec narazie jest ok Smile

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by kobra80 Nie 4 Wrz - 21:40

mi na firefox wywalalo po kliknieciu 2 reklam. odpalilem mxrevshare na chrome i jest ok.mozna klikac
kobra80
kobra80
VIP
VIP

Liczba postów : 1063
Punkty : 494
Reputacja : 1050
Dołączył : 19/12/2014

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by Johnny13 Pon 5 Wrz - 5:46

Moim zdaniem wystarczyłoby gdyby wprowdzili że wypłaty mogą robić ci co mają powiedzmy ze 20 adpacków i tyle,to chyba rozwiazaloby problem ? a tak wyłączanie zarabiania za klikanie to duże ograniczenie.

Edit: Mi to na żadnej przegladarce nie działa ta strona ; /

Johnny13
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 343
Punkty : 342
Reputacja : 24
Dołączył : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by MisieQ88 Pon 5 Wrz - 12:27

Nie rozwiązałoby to problemu, gdyż duża część osób która jest w programie sporo czasu ma conajmniej 50 adpacków mini jak nie więcej + jakieś mediumy.

Co do tego że strona nie działała o tej porze to się zgodzę. Przez ataki przeprowadzone w weekend na różne serwisy zajmujące się reklamą w sieci, admini potrzebowali czasu na to żeby wyjść obronną ręką z tych potyczek. I tak się stało. Mimo pojedyńczych błędów - strona przechodzi w stan offline, od czasu do czasu to aktualnie wzystko działa.
Właśnie przez te ataki nie było z wczoraj na dzisiaj naliczeń za adpacki (ale kto wczoraj wyklikał 100 reklam ten jeszcze wczoraj zarobił 0.5$).

W skrócie informacje, które macie po zalogowaniu się swoje konta:
1. Nie ma już 0.5$ za wyklikanie 100 reklam dziennie
2. Wypłaty na Payza są natychmiastowe
3. Z konta Re-purchase nie będzie można zakupić Matryc MX500 i MX9 jak to było możliwe dotychczas
4. Na bezpłatnym klikaniu firma zaoszczędzi conajmniej 180k $
5. Każdy kto nadal będzie klikał 100 reklam dziennie i conajmniej 2 razy dziennie będzie się logował na swoje konto nadal ma szansę na wygranie 50$ Millionaire AdPack jak to było dotychczas. Z tym, ze teraz wiele osób zrezygnuje z klikania 100 reklam dziennie skoro nic z tego nie będą mieli. Więc szansę się zwiększą Smile
6. Zostanie zmieniony wygląd strony, dodane narzędzia które pomogą nam jeszcze lepiej reklamować swój biznes.
7. Jak już było wielokrotnie wspominane Janus nie chce wprowadzać, żadnych obowiązkowych opłat członkowski czy opłat za subskrypcję.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by kobra80 Pon 5 Wrz - 13:51

stronka juz dziala. za wyklikane reklamy niedostaje sie kasy. trzeba wyklikac 10 reklam by byly naliczenia za adpacki
kobra80
kobra80
VIP
VIP

Liczba postów : 1063
Punkty : 494
Reputacja : 1050
Dołączył : 19/12/2014

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by stingus Pon 5 Wrz - 20:02

Stronka już działa po zalogowaniu info o kolejnych zmianach.

_________________
NOWY PROGRAM

stingus
Straight
Straight

Liczba postów : 41
Punkty : 51
Reputacja : 8
Dołączył : 19/04/2016

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by Johnny13 Pon 5 Wrz - 20:02

MisieQ88 napisał:Nie rozwiązałoby to problemu, gdyż duża część osób która jest w programie sporo czasu ma conajmniej 50 adpacków mini jak nie więcej + jakieś mediumy.


Zrozumiałeś o co mi chodzi ? Chodziło o to żeby wyeliminowac oszustów tak ? i tych co traktują stronę jako buxa tak ? No ty chyba ci co mają 50 adpacków i od dluzszego czasu działają na stronie to chyba normalni userzy?

Edit: Dziwna sprawa mi nawet nie nalicza za te 10 reklam,tak jakby adpacki nic nie zarabiały..

Johnny13
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 343
Punkty : 342
Reputacja : 24
Dołączył : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by MisieQ88 Pon 5 Wrz - 22:30

Ponieważ jeszcze wczoraj (po weekendowych atakach na strony reklamowe) były robione prace. Wczoraj jeszcze zaliczało za kliknięcia - więc wczoraj za 100 obejrzanych reklam było jeszcze 0.5$. Dziś w nocy nie było naliczeń właśnie przez prowadzone prace nad zmianami.

Dziś (tzn w nocy) już normalnie naliczenia będą zliczone.

Jedyne co straciłeś to jeden dzień - po prostu dłużej o ten dzień paczki będą wypracowywały zysk. Bez nerwów.

W tym momencie za żadne klikanie reklam nie będzie 0.005$. Co do kliknięcia w 10 reklam chodzi tylko właśnie o naliczenia, które odbywają się do 00:30 Smile
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by stingus Sro 7 Wrz - 21:44

I jak tam wrażenia i opinie po ostatnich zmianach?
Ja uważam, że program jeszcze trochę pociągnie.

_________________
NOWY PROGRAM

stingus
Straight
Straight

Liczba postów : 41
Punkty : 51
Reputacja : 8
Dołączył : 19/04/2016

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by Pilonek® Sro 7 Wrz - 21:53

oj pociągnie pociągnie ale myśle, że sporo osób zniecheci

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by MisieQ88 Sro 7 Wrz - 22:58

Program spokojnie pociągnie tym bardziej, że w niedługim czasie zmieni się wygląd strony + dojdzie sporo narzędzi reklamowych. Klikaczy zniechęcili/zniechęcą, ale trzeba myśleć pozytywnie napewno wprowadzą coś co przyniesie nam jeszcze większy traffic
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[RevShare] MX.World - Page 5 Empty Re: [RevShare] MX.World

Pisanie by Johnny13 Czw 8 Wrz - 7:33

U mnie 2 paczki na koncie i lada chwilą dokupię 3.Zaznaczam że dalej działam bez własnej inwestycji i napewno będzie szło wolniej ale już widzę że samych tych paczek co mam będę mógł dokupywać nowe.

Johnny13
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 343
Punkty : 342
Reputacja : 24
Dołączył : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Mega Kasyno bonus 22bet kasyno bonus Dozen Spins Casino