BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

+10
lafik
jankix
kaszanka123
pudzian
szatek79
Zenek76
kicikici
bigben79
umil44
Ememq
14 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by Ememq Pią Wrz 30 2022, 12:58

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Bnppar10

Promocja na rozpoczęcie jesieni od BNP Paribas. W tej edycji zarobić można 400 zł bonusu za założenie konta i spełnienie warunków. Promocja jest o tyle atrakcyjna, że warunki są mniej wymagające od pozostałych promocji zaś premia jak dotąd jedna z najwyższych na przełomie września i października. Dodatkowo jak zawsze premia ode mnie za skorzystanie z mojego linku - tym razem jest to 30 zł wypłacane wprost na Twoje konto.



Przejdź do wniosku o konto



lub 




Jak wygląda proces zakładania konta

Najpierw po skorzystaniu z linku promocyjnego przejdziesz na stronę organizatora promocji, który działa na zlecenie banku BNP Paribas czyli Hagen Sp. z.o.o. Po wypełnieniu formularza zostaniesz poinformowany o objęciu promocją oraz otrzymasz link na ekranie przeglądarki oraz w wiadomości email do banku. W kolejnym kroku po otwarciu linku zostaniesz przeniesiony na stronę banku, w którym wypełnisz właściwy wniosek o otwarcie rachunku bankowego. Wszystkie dane muszą być oczywiście takie same jak te podane u organizatora promocji, w innym wypadku nie otrzymasz premii.


Premia za otwarcie konta - 70 zł

Pierwsza część premii zostanie przyznana już za samo założenie konta wraz z kartą debetową z linku promocyjnego oraz nadanie PINu do karty. Wypełnienie formularza z linku dostępnego powyżej musi nastąpić do 17 października natomiast otwarcie konta i nadanie PINu należy wykonać najpóźniej 30 października 2022 roku.

Bank nagrodę 70 zł wypłaci w formie przelewu na Twoje konto w BNP Paribas najpóźniej do 31 listopada 2022 roku.


Premia za spełnienie warunków w listopadzie -  150 zł

Aby otrzymać drugą część premii od 1 listopada do 30 listopada musisz:

1. wykonać przynajmniej 3 transakcje kartą debetową w sklepie stacjonarnym lub internecie na dowolną kwotę,
2. zapewnić sumę wpływów na konto w wysokości przynajmniej 500 zł (jak zawsze podkreślam słowo "suma", które daje nam możliwość wpłaty 500 zł w mniejszych transzach - nie musi być to pojedyncza wpłata).
Po spełnieniu tych prostych warunków bank przeleje na Twoje konto kwotę 150 zł najpóźniej 31 grudnia 2022 roku.


Premia za spełnienie warunków w listopadzie - 180 zł

Trzecia część bonusu posiada bardzo podobne warunki do części listopadowej. Tak więc celem odblokowania tej nagrody do 31 grudnia musisz:

1. wykonać przynajmniej 5 transakcje kartą debetową w sklepie stacjonarnym lub internecie na dowolną kwotę,
2. zapewnić sumę wpływów na konto w wysokości przynajmniej 500 zł (jak zawsze podkreślam słowo "suma", które daje nam możliwość wpłaty 500 zł w mniejszych transzach - nie musi być to pojedyncza wpłata).
Spełniając oba warunki do 31 stycznia 2023 roku bank przekaże Ci 180 zł.


Bonus za skorzystanie z mojego linku referencyjnego - 30 zł

Dodatkowo jeśli skorzystasz z mojego linku partnerskiego podczas zakładania konta wypłacę na Twoje konto dodatkowe 30 zł. Warunkiem uzyskania bonusu jest wykonanie 1 płatności kartą lub BLIKIEM w ciągu miesiąca od otwarcia konta. Po wypełnieniu wniosku prześlij mi w wiadomości prywatnej Twój numer IP oraz dokładną datę i godzinę wypełnienia wniosku oraz numer konta bankowego, na który chcesz otrzymać pieniądze. Twój adres IP oraz godzina wniosku służą mi wyłącznie w celu identyfikacji Twojego wniosku. Nagrodę przekażę między 30 a 45 dniem od założenia konta.


Przejdź do wniosku o konto



lub 



Konto Otwarte na Ciebie w pigułce

- 0 zł za prowadzenie rachunku,
- 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej dla osób do 26 roku życia bez spełniania żadnych warunków i 0 zł dla pozostałych klientów pod warunkiem wykonania 3 dowolnych płatności kartą miesięcznie - w innym wypadku opłata wyniesie 5 zł miesięcznie,
- 0 zł za wypłaty z bankomatów należących do BNP Paribas oraz Planet Cash, w pozostałych bankomatach opłata wyniesie 5 zł,
- 5 zł za przelew natychmiastowy Express Elixir.


Warunki uczestnictwa w promocji

W promocji istnieje limit 3000 promocyjnych wniosków, jednak praktyka wskazuje, że nie powinien zostać on wyczerpany przed zakończeniem promocji. Do promocji można przystąpić od 23 września do 17 października 2022 roku poprzez wypełnienie formularza promocyjnego dostępnego z linku. Następnie do 30 października musisz podpisać umowę i nadać PIN do karty. Możesz zrobić to na dwa sposoby:

- Zaznaczyć opcję weryfikacji za pośrednictwem kuriera lub
- pobrać aplikację banku z wiadomości SMS za pomocą aplikacji mobilnej, w ramach której weryfikacja tożsamości następuje poprzez wideoweryfikację – aplikacja mobilna musi zostać pobrana poprzez link przesłany w wiadomości SMS, którą otrzymasz po wybraniu możliwości złożenia wniosku o Konto Osobiste w aplikacji mobilnej przechodząc na stronę Banku bezpośrednio z linku promocyjnego. Proces składnia wniosku o Konto Osobiste za pomocą aplikacji mobilnej nie może zostać przerwany. W przypadku przerwania składania wniosku należy odinstalować aplikację mobilną i ponownie przejść bezpośrednio z linka promocyjnego na wniosek bankowy.

Z promocji są wyłączone osoby, które w okresie 12 miesięcy od wypełnienia wniosku były posiadaczami konta w BNP Paribas. Pełen regulamin promocji dostępny po kliknięciu tutaj.


Przejdź do wniosku o konto



lub 



Ostatnio zmieniony przez Ememq dnia Pią Wrz 30 2022, 22:26, w całości zmieniany 1 raz
Ememq
Ememq
Flush
Flush

Liczba postów : 256
Punkty : 477
Reputacja : 71
Dołączył : 30/11/2019

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by umil44 Pią Wrz 30 2022, 20:12

Nie czytałem całego regulaminu ale z tego co wyczytałem w promocji bierze udział 3000 pierwszych rejestracji więc jest już po promocji bo w ciągu ostatniego roku bank PNB Paribas miał średnio 2 tysiące dziennie nowych rachunków osobistych więc jest niemal pewne że promocja się zakończyła drugiego dnia promocji czyli 24 września.

EDIT: troche się pomyliłem bo ten bank otwierał w ostatnim kwartale średnio 1000 rachunków osobistych dziennie a wciągu ostatniego roku 500 rachunków dziennie ALE TO NIE ZMIENIA FAKTU ,ŻE PROMOCJA SIĘ JUŻ ZAKOŃCZYŁA

umil44
VIP
VIP

Liczba postów : 710
Punkty : 1243
Reputacja : 431
Dołączył : 19/01/2021

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by bigben79 Pią Wrz 30 2022, 20:45

Czyli @Ememq jest promocja czy nie ? bo też wątpię.
bigben79
bigben79
Moderator
Moderator

Liczba postów : 10933
Punkty : 8494
Reputacja : 8337
Dołączył : 16/04/2015
Skąd : Chrząszczyżewoszyce

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by umil44 Pią Wrz 30 2022, 21:09

Żeby napisał że pierwszych 3000 to bym pomyślał że jest tylko naiwny ale nie napisał więc wrzucił kogoś na minę.
Statystyki odnośnie tego ile banki otwierają kont wziąłem stąd:
https://prnews.pl/raport-prnews-pl-rynek-kont-osobistych-i-kw-2022-465248

umil44
VIP
VIP

Liczba postów : 710
Punkty : 1243
Reputacja : 431
Dołączył : 19/01/2021

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by bigben79 Pią Wrz 30 2022, 21:26

@umil44 dzięki za czujność w takich tematach wrzucę to w hasiok a jak coś się wyjaśni zawsze mogę wyciągnąć.
bigben79
bigben79
Moderator
Moderator

Liczba postów : 10933
Punkty : 8494
Reputacja : 8337
Dołączył : 16/04/2015
Skąd : Chrząszczyżewoszyce

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by Ememq Pią Wrz 30 2022, 22:34

@umil44 @bigben79
Faktycznie tworząc ten artykuł zapomniałem wspomnieć o limicie tych 3 tysięcy wniosków.

@umil44 zupełnie źle podchodzisz do oszacowania zasięgu promocji. Już tłumaczę. Statystyki odnośnie założonych kont dotyczą sumy wszystkich kont założonych zarówno w placówkach stacjonarnych, telefonicznie poprzez infolinię jak i przez internet. Ale nawet zakładając konto przez internet np. za pośrednictwem oficjalnej strony BNP Paribas niekoniecznie zakładasz konto w opisywanej tu promocji. Zadziwiająco bardzo mało osób korzysta z tego typu promocji bankowych lub w ogóle ma świadomość ich istnienia. Aktywnie wyszukują je osoby młode, świadome takich możliwości albo przebywające w środowiskach zarobkowych jak np. nasze forum. Niestety nie istnieją oficjalne statystyki jak to się przedstawia na szerszą skalę zresztą banki niespecjalnie chciałyby się tym chwalić - po co reklamować szerzej promocje jeśli zdecydowana większość Polaków i tak założy konto bez żadnych benefitów dla siebie a straty dla banku. Dla większości wystarczy reklama w telewizji o "niesamowitym" oprocentowaniu lokaty aby ich odpowiednio zachęcić.

Odkąd siedzę w promocjach bankowych, a siedzę w nich niemal od roku jeszcze nigdy limit kont nie został osiągnięty.
Ostatnim argumentem jest, że w przypadku faktycznego wyczerpania promocyjnych wniosków bank tudzież organizator promocji:
a) unieaktywnia link promocyjny lub
b) informuje w widocznym miejscu o zakończeniu promocji ze względu na osiągnięty limit założonych kont lub
c) na stronie promocyjnej znikają wszystkie informacje o możliwych nagrodach, jednak założenie konta wciąż będzie możliwe.

Mając to na względzie naprawdę bardzo ciężko byłoby założyć konto i przegapić taką informację.

Staram się dokładać jak najwięcej starań aby osoba zainteresowana ofertą otrzymała najpotrzebniejsze informacje i mogła podjąć decyzję o założeniu konta oraz przystąpieniu do promocji bez wertowania regulaminu.
Oczywiście w końcowym rezultacie każdy osobiście odpowiada za swoje decyzje i to on sam zawiązuje umowę z bankiem - ja jedynie przybliżam ofertę - więc zdrowy rozsądek i ograniczone zaufanie również do mnie jest jak najbardziej wskazane.

Pierwszy post edytowałem i zawarłem już informację o limicie kont, proszę o wyciągnięcie tematu z kosza.
Ememq
Ememq
Flush
Flush

Liczba postów : 256
Punkty : 477
Reputacja : 71
Dołączył : 30/11/2019

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by bigben79 Sob Paź 01 2022, 01:55

Wyciągnięte z kosza.
bigben79
bigben79
Moderator
Moderator

Liczba postów : 10933
Punkty : 8494
Reputacja : 8337
Dołączył : 16/04/2015
Skąd : Chrząszczyżewoszyce

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by Ememq Nie Paź 09 2022, 09:20

wciąż aktualne! Zakładać konto można do 17 października!
Ememq
Ememq
Flush
Flush

Liczba postów : 256
Punkty : 477
Reputacja : 71
Dołączył : 30/11/2019

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by kicikici Nie Paź 09 2022, 14:03

Ememq napisał:@umil44 @bigben79
Zadziwiająco bardzo mało osób korzysta z tego typu promocji bankowych lub w ogóle ma świadomość ich istnienia. Aktywnie wyszukują je osoby młode, świadome takich możliwości albo przebywające w środowiskach zarobkowych jak np. nasze forum. Niestety nie istnieją oficjalne statystyki jak to się przedstawia na szerszą skalę zresztą banki niespecjalnie chciałyby się tym chwalić - po co reklamować szerzej promocje jeśli zdecydowana większość Polaków i tak założy konto bez żadnych benefitów dla siebie a straty dla banku. Dla większości wystarczy reklama w telewizji o "niesamowitym" oprocentowaniu lokaty aby ich odpowiednio zachęcić.

.

No wiadomo. Robią promocję po to żeby nikt się o niej nie dowiedział, a jak już ktoś się dowie to osoby, które założą konto, zgarną benefity i zamkną. Naprawdę Twoja logika jest na wysokim poziomie...
kicikici
kicikici
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 599
Punkty : 808
Reputacja : 222
Dołączył : 28/01/2020
Wiek : 27
Skąd : Gdynia

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by umil44 Nie Paź 09 2022, 14:08

Jego tłumaczenie że ludzie konta zakładają telefonicznie czy przez infolinię jest śmieszne bo tak się nawet nie da założyć konta ale faktycznie w oddziałach banków ludzie zakładają bez tej promocji i przez internet też trzeba się zarejestrować aby wziąć udział

umil44
VIP
VIP

Liczba postów : 710
Punkty : 1243
Reputacja : 431
Dołączył : 19/01/2021

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by Ememq Pon Paź 10 2022, 09:19

Panowie nie gadajcie głupot jeśli nie jesteście pewni swoich słów.
https://www.santander.pl/bank-porad/jak-zalozyc-konto-w-banku-8-sposobow
Jak najbardziej można założyć konto telefonicznie, taką usługę oferuje mniej więcej połowa polskich banków a korzystają z niej najczęściej seniorzy.

@kicikici nie zgadzam się, że tylko ludzie polujący na okazje zakładają konta żeby zaraz potem je zamknąć. Przykładem jestem chociażby ja - posiadam parę kont założonych pierwotnie pod promocje, z których do dnia dzisiejszego czasami korzystam i traktuję jako dodatkowe rachunki. Drugim argumentem jest, że gdyby faktycznie tak było banki nie organizowałyby tego typu promocji, a mimo wszystko robią to od lat. Jeśli gdzieś umieją liczyć bilans zysków i strat to chyba właśnie w bankach nieprawdaż?
W ogóle cała ta dyskusja jest bezcelowa. Promocja istnieje i kto chce lub potrzebuje założyć konto w banku ten skorzysta, kto nie ma zamiaru niech omija.
Ememq
Ememq
Flush
Flush

Liczba postów : 256
Punkty : 477
Reputacja : 71
Dołączył : 30/11/2019

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by Zenek76 Wto Sty 17 2023, 11:25

Również tu ze względu że autor zbanowany
Pozwolę przedstawić swoją ofertę
Oferuję 25 zł blikiem po udanej weryfikacji i płatności blik na 1 zł (mogę wykonać za Ciebie)
Szczegóły w wiadomości prywatnej
Zenek76
Zenek76
VIP
VIP

Liczba postów : 830
Punkty : 1137
Reputacja : 173
Dołączył : 24/08/2022

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by szatek79 Sob Lut 18 2023, 19:16

Czy do otrzymania premii za założenie konta potrzebne jest zamówienie fizycznej karty debetowej,czy wystarczy ta mobilna na koncie?

szatek79
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 411
Punkty : 584
Reputacja : 180
Dołączył : 29/07/2016

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by Zenek76 Sob Lut 18 2023, 19:26

Fizyczna
Zenek76
Zenek76
VIP
VIP

Liczba postów : 830
Punkty : 1137
Reputacja : 173
Dołączył : 24/08/2022

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by Zenek76 Wto Lut 21 2023, 10:48

Uwaga zwiększam bonus który można zdobyć od razu po pozytywnej weryfikacji
Aktualnie 30 zł
Zenek76
Zenek76
VIP
VIP

Liczba postów : 830
Punkty : 1137
Reputacja : 173
Dołączył : 24/08/2022

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by pudzian Sob Lut 25 2023, 20:41

Wie ktoś może kiedy wpada ten pierwszy bonus za założenie konta,bo niby do końca lutego

pudzian
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 405
Punkty : 515
Reputacja : 116
Dołączył : 16/11/2017

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by szatek79 Wto Lut 28 2023, 14:53

Witam.Kiedy oni wypłacają ten pierwszy bonus za założenie konta,bo jest ostatni dzień miesiąca a nic nie ma.

szatek79
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 411
Punkty : 584
Reputacja : 180
Dołączył : 29/07/2016

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by umil44 Wto Lut 28 2023, 14:55

@szatek79 jak ostatni dzień to jeszcze możesz dostać.
Jak dostałeś powiadomienie e-mail że się zakwalifikowałeś to wypłacą

umil44
VIP
VIP

Liczba postów : 710
Punkty : 1243
Reputacja : 431
Dołączył : 19/01/2021

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by kaszanka123 Sob Mar 18 2023, 19:34

aktualne @Zenek76?
kaszanka123
kaszanka123
Flush
Flush

Liczba postów : 264
Punkty : 348
Reputacja : 80
Dołączył : 07/06/2018
Wiek : 28

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by Zenek76 Pią Wrz 22 2023, 12:24

Promocja aktualna!
Aktualnie za rejestrację płacę 30 PLN

Bonus wypłacam od razu po weryfikacji
Po link zapraszam na telegram @justmoneyzo
Zenek76
Zenek76
VIP
VIP

Liczba postów : 830
Punkty : 1137
Reputacja : 173
Dołączył : 24/08/2022

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by jankix Sob Wrz 23 2023, 17:29

polecam, ogarniete szybko i sprawnie Smile

jankix
Straight
Straight

Liczba postów : 51
Punkty : 90
Reputacja : 35
Dołączył : 10/03/2019

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by lafik Sob Wrz 23 2023, 19:35

Polecam

lafik
Flush
Flush

Liczba postów : 189
Punkty : 202
Reputacja : 34
Dołączył : 16/01/2015
Skąd : Mrozy/Haga

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by jolanka Pon Wrz 25 2023, 12:51

Dziękuję, wszystko ok.
jolanka
jolanka
VIP
VIP

Liczba postów : 1707
Punkty : 335
Reputacja : 1038
Dołączył : 10/08/2016

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by vanbasten Wto Paź 03 2023, 20:01

Wszystko jak zwykle TOP

vanbasten
Flush
Flush

Liczba postów : 234
Punkty : 325
Reputacja : 104
Dołączył : 06/06/2021

Powrót do góry Go down

BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie Empty Re: BNP Paribas i "Wrześniowe Promocje" z 400 zł za założenie konta + 30 zł ode mnie

Pisanie by Zenek76 Pią Paź 13 2023, 16:07

✅ Aktualne
Zenek76
Zenek76
VIP
VIP

Liczba postów : 830
Punkty : 1137
Reputacja : 173
Dołączył : 24/08/2022

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Mega Kasyno bonus 22bet kasyno bonus Dozen Spins Casino