[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

+10
ravoldi88
muredfan
Johnny13
SuchyJKS
thierry_henry
MisieQ88
szafir
marcin070190
Pilonek®
Ralf1022
14 posters

 :: BAZA DANYCH :: SCAM

Strona 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Nie 14 Sie 2016 - 11:11

Witam, chcesz zacząć zarabiać na tym co robisz w internecie?
YouTube płaci swoim użytkownikom za olbrzymi traffic oraz za subskrypcje.
Tu nie trzeba się martwić o traffic, ani tym bardziej o subskrypcje.
Tu wystarczy się zarejestrować i oglądać reklamy/trailery filmowe/ankiety video/wycinki programów telewizyjnych do 10 godzin. Za godzinę oglądania można zarobić nawet do 25$.
Będzie można oglądać na komputerze lub smartphone'ie gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz 24h/7.

Nie trzeba nic inwestować, jedynie czas - 10 godzin w tygodniu, to niewiele przy możliwości takich zarobków.
Na czym dokładnie będzie to polegać? Poza obejrzeniem filmików będziemy musieli zopiniować dany filmik - dać łapkę w górę lub w dół (tak jest teraz w wersji BETA) i krótko skomentować dany filmik (w wersji BETA nie ma możliwości komentowania danych filmików, a co za tym idzie w wersji BETA jeszcze nie zarabiamy).

Co do poleconych to sponsor dostaje 5$ za każde 25$ zarobione przez poleconego (nie bójcie się Wy na tym nie tracicie).
Niestety, a może stety nie można zarejestrować się "bez sponsora" tzn z czystego linku, więc poniżej podaje swoje trzy reflinki:
http://misieq88.thwglobal.com/
http://misieq88.tenhoursweekly.com/
http://misieq88.betterthanyoutube.com/

Program w pełnej wersji, już z opcją zarabiania wystartuje 8 września, ale warto zapisać się wcześniej, żeby zapoznać się z serwisem.
Gdy już się zarejestrujesz w Message Center otrzymasz wiadomość z Twoimi reflinkami, oraz dokładnym opisem programu. Po rejestracji (aby móc później zarabiać poprzez oglądanie i opiniowanie filmików) należy przejść do zakładki Survey Center i wypełnić krótką ankietę. Należy pamiętać, że trzeba mieć conajmniej 18 lat, żeby można było zarabiać w tym programie i zostać IV - International Viewer

THWGlobal.com informuje, że strona najlepiej będzie działać z przeglądarką Google Chrome, która dodatkowo wykorzystuje powiadomienia "push" w połączeniu z naszym back office (biurem). System nie będzie dobrze pracował z innymi przeglądarkami - Safari/Mozilla/IE
Jeśli nie będziemy przestrzegać tej prośby o korzystanie z Google Chrome, może to spowodować zablokowanie dostępu do naszego biura (back office), a co za tym idzie również zablokowanie środków które zarobimy.

Jak już się zarejestrujemy, wypełnimy ankietę, przeczytamy wszystkie wiadomości które do nas przyjdą w międzyczasie (do biura "Message Center" - nie na mejla), należy otworzyć nowe okno i wpisać thwglobal.com następnie w prawym górnym rogu wcisnąc "Sign In" i się zalogować. Na głównym ekranie powinny pojawić się filmiki w różnych kategoriach (jak mówię jeszcze nie zarabiamy pieniędzy na oglądaniu, ale można zapoznać się ze stroną).
Po lewej stronie w górnym rogu obok loga firmy są trzy kreseczki po wciśnięciu ich otworzy się zakładka, z której możemy przejść do naszego biura, sprawdzić które filmy są polecane.

Jeszcze wrócę do systemu poleconych, bo tutaj sprawa jest troszkę inna niż wszędzie. Oprócz standardowych poleconych - Direct Refferals, którzy zapisują się pode mną i u tych osób następni refferalsi - ta odnoga systemu poleconych jest aktywna. Druga odnoga jest pasywna i z tej odnogi również zarabiamy, z tym że tu zarabiamy jakieś centy gdyż jest to odnoga od Admina i tam w tej odnodze zarejestrowanych jest prawie 400k użytkowników na ten moment.

Dlatego zapraszam już teraz, czy jest łatwiejszy sposób zarabiania pieniędzy niż oglądanie filmików w internecie? I tak robimy to na codzień, a YouTube bądź inne Vimeo nam za to nie płaci.

Poniżej zamieszczam link do oficjalnej grupy na FB, na której zamieszczane są wszelkie nowości. Grupa jest w języku polskim, więc jest to dodatkowe ułatwienie: https://www.facebook.com/groups/THWglobalPlPlPl/


Ostatnio zmieniony przez MisieQ88 dnia Pią 19 Maj 2017 - 15:30, w całości zmieniany 1 raz
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Nie 14 Sie 2016 - 13:58

ja już tam sie regnąłem jakieś 1-2msce temu chyba i sie zastanawiałem że nie dostaje żadnych filmików:D a teraz wzrosło rozpowszechnianie i sie dowiedziałem że 8 września startuje hehe Smile ciekawe jak to z tym bedzie chociaż 1tydz niech wypłacą jak sie zarobi jakieś te 25$ to bedzie dobrze Very Happy

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Nie 14 Sie 2016 - 14:05

Jeśli nie masz widocznych filmów tzn. nie wypełniłeś chyba jeszcze ankiety w Survey Center.
U mnie normalnie można testować filmy sprawdzać jak to będzie działać. Resztę wyjaśniłem powyżej.
Sądzę, że pochodzi conajmniej kilka miesięcy, dlaczego otóż potężne firmy weszły w ten program, dając swoje reklamy. Jakiś tydzień szacowana wartość projektu wynosiła 27mln$ więc sądzę, że szybko nie padnie.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Czw 1 Wrz 2016 - 17:42

Nowość!!!!

Żeby firma zaczęła nam płacić 9 września (czyli w dniu startu), od dziś do 8mego musimy obejrzeć 10 godzin  reklam/filmików/trailerów itd. Przekazuje informację osobom poleconym jak i tym, którzy chcą zarabiać w ten sposób.
Firma będzie nam płacić w Tokenach, które będą wymienne na punkty. Jeszcze nie wiem dokładnie ile będzie tokenów za ile godzin pracy oraz ile będzie wart 1 Token.
Wiadomo już ze 100 punktów to 1$.
Będzie można wypłacać na różne procesory płatnicze jak również będzie można wymieniać na karty podarunkowe.

Tak więc jeszcze raz przypominam: Jeśli chcemy mieć płacone od 9 września od dziś do 8mego/startu programu musimy obejrzeć 10 godzin reklam/filmików/trailerów czy co tam tylko chcecie na stronie.

Jak by ktoś był zainteresowany tą metodą zarabiania podaje jeszcze raz reflinki:
http://misieq88.thwglobal.com/
http://misieq88.tenhoursweekly.com/
http://misieq88.betterthanyoutube.com/
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pią 2 Wrz 2016 - 16:09

Kolejny NEWS!!!

Start programu przesunięty na 21 wrzesień, chcą nam dać więcej czasu żeby zakwalifikować się do zarabiania (poprzez obejrzenie tych 10h reklam/filmików/trailerów po prostu czegokolwiek). Wiadomo najgorzej bedą miały osoby, które zarejestrują się 20 września i od tego czasu żeby zarabiać będą musiały "obejrzeć" 10h reklam - wiadomo jest to wykonalne, ale męczące.

Dziś wieczorem jeden z polskich liderów THWGlobal będzie miał spotkanie przez internet z osobami z USA, które są blisko i wysoko postawione w THWG. Jak tylko pojawią się informacje i będę w stanie (będę miał możliwość - weekendy wrześniowe = ciężka praca) to od razu się nimi z Wami podzielę.

Ja osobiście nie narzekam, że start został przeniesiony - nie będę musiał się bardzo śpieszyć z oglądaniem tych reklam.

Dziękuje przy okazji kolejnej osobie która zapisała się do strutktury Smile

Pamiętajcie!!!
Żeby zarabiać od startu programu, do 21wszego września musicie mieć obejrzanych 10 godzin reklam (te godziny nie liczą się jeszcze i ich nie wymienią na Tokeny). Potem po starcie trzeba będzie oglądać minimum 5 godzin tygodniowo max 10 godzin tygodniowo.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Sob 3 Wrz 2016 - 10:08

no to zaczynamy oglądanie bez oglądania Very Happy dobrze, że nalicza można włączyć i samo sie ogląda:) nie wiem czy można oglądać ciągle to samo?Very Happy wiadomo jaka bedzie minimalna wypłata? nie podoba mi sie to, że za free trzeba 10h oglądać jakieś naciąganie moim zdaniem i dadzą np minimalną wypłate z 1k $ i sie zwiną po mscu

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Johnny13 Nie 4 Wrz 2016 - 7:57

@MisieQ88 to chyba ja sie regnełem od ciebie z linka Razz

Te filmiki co są na głównej stronie z danej kategorii np. science&tech to trzeba poprostu włączyć i oglądać tak?

A można gdzieś sprawdzić ile sie juz obejrzało filmików? tzn. ile czasu?

Komentować też trzeba?

Johnny13
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 343
Punkty : 342
Reputacja : 24
Dołączył : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Ralf1022 Nie 4 Wrz 2016 - 8:56

Johnny13 napisał:A można gdzieś sprawdzić ile sie juz obejrzało filmików? tzn. ile czasu?

Komentować też trzeba?

Żeby sprawdzić ile już się obejrzało, wystarczy wejść w IV Back Office, a następnie w zakładkę Video Viewing Stats i Viewing History. Jak już tam wejdziesz, klikasz All i na samym dole masz podliczony czas wszystkich filmików które obejrzałeś.
Jesli chodzi o komentowanie, nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że wystarczy tylko oglądać.

Ralf1022
Straight
Straight

Liczba postów : 60
Punkty : 84
Reputacja : 11
Dołączył : 24/04/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Nie 4 Wrz 2016 - 9:52

Jeszcze nie ma opcji komentowania ale mozna dawac a nawet conajmniej od czasu do czas nalezy dawac lapke w gore lub w dol w zaleznosci czy dany filmik nam sie podobal lub nie.

Co do ogladania 10h bez ogladania to na zasadzie kwalifikacji, maryjan nie chcesz zarabiac to nie ogladaj. Po drugie nie kombinuj, jesli chcesz zeby PL byla uznana za oszustow od samego poczatku to wlaczajdany filmik  wylaczaj strone proste (tzn przechodz do innej karty).

Wiadomo teraz oni tez olbrzymich pieniedu nie zarabiaja, bo nie ma jeszcze reklam na poczatku i koncu filmikow, nie ma mozliwosi komentowania, za ktore podobno tez bedziemy jakies punkty zdobywac

@maryjan - tak mozna ogladac caly czas ten sam filmik i bedzie naliczalo, ale pytanie brzmi czy po starcie pelnej wersji programu nie poprawia tego bledu, poniewaz maja wglad w to co sie dzieje i co jest ogladane. Poza tym Ty zawsze wszystko czarno widzisz, zamiast sie cieszyc ze jest mozliwosc zarabiania - bedzie - w taki sposob to jeszcze marudzisz i tym swoim gadaniem odstraszasz ludzi ktorzy nie pracuja jeszcze w internecie. Nie wiadomo jaka bedzie minimalna wyplata i nie ma co spekulowac. Firma ta juz zarobila 10tki milionow dolarow i jak by chciala sie zwinac to juz by to zrobila. Szacowana wartosc firmy bodajze dwa tygodnie temu wynosila ponad 27 milionow $.
Troche informacji jeszcze nikogo nie zabilo.

Jestem po weselu (55h na nogach) i musze jeszcze sie tak produkowac, zeby naprostowac Twoje dziwne wywody.

Dziekuje, Dobranoc
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Johnny13 Nie 4 Wrz 2016 - 11:46

To chyba juz wszystko wiem.Gdzieś przeczytałem ze wyplaty mają być od 25$.

ps. u mnie jest opcja komentowania.

Johnny13
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 343
Punkty : 342
Reputacja : 24
Dołączył : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by szafir Nie 4 Wrz 2016 - 12:38

Zarejestruje sie po 21 wrzesnia i bede mogl zarabiac ogladajc?

szafir
Flush
Flush

Liczba postów : 161
Punkty : 186
Reputacja : 11
Dołączył : 12/04/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Nie 4 Wrz 2016 - 12:41

Bardzo możliwe - ja ostatni raz na stronę wszedłem 3 dni temu, dopiero dzisiaj wróciłem i mam dostęp do kompa, a jeszcze muszę się przespać i na nocną zmianę będę jak nowy.
Co do tej kwoty 25$ to jest tyle pewne że za godzinę oglądania (pewnie w zależności od kraju) będzie "up to 25$" - "wynagrodzenie DO 25$".
W takim razie jeśli jest już opcja komentowania, to lepiej to robić przynajmniej od czasu do czasu, żeby też nie pomyśleli że piszesz byle co żeby tylko się nachapać.
To tylko moje rady, mimo że nie wiemy jeszcze dokładnie za co i ile będziemy dostawać TOKENÓW, wymiennych na punkty.

@szafir - żebyś mógł zarabiać oglądając minimum 5 godzin tygodniowo maximum 10h, musisz teraz do 20 września zakwalifikować się do pracy oglądając 10h reklam/filmików itd itp, to jest warunek żeby od startu programu naliczało Ci za obejrzane godziny i przyznawali Tokeny
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by szafir Nie 4 Wrz 2016 - 14:47

Gdzie znajde filmy takie dluzsze np po godzinie.

szafir
Flush
Flush

Liczba postów : 161
Punkty : 186
Reputacja : 11
Dołączył : 12/04/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Nie 4 Wrz 2016 - 17:23

Aktualnie - 3 dni temu, bo tyle dni temu byłem ostatni raz przy kompie sprawdziłem wiele filmów i nie ma takich długich filmów ponieważ jak sama nazwa wskazuje "zarabiaj za darmo, bez inwestycji na filmikach/reklamach/trailerach itd" byłoby zbyt łatwo gdyby były godzinne filmy. Może w przyszłości dodadzą tego nie wiem i nie chce spekulować. To samo tyczy się kategorii muzyka (jak by to było to "oglądałbym" - słuchał sety muzyczne, które potrafią mieć po kilkanaście godzin (ale jak mówię to byłoby za łatwe.

Pochwalcie się czasami - ile już obejrzeliście, a ile jeszcze Wam zostało przed startem.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Johnny13 Nie 4 Wrz 2016 - 17:40

Ja narazie 1:12 min obejrzałem Razz bo wyliczyłem sobie że godzinka dziennie styka i do startu będzie wyrobione 10h.

Johnny13
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 343
Punkty : 342
Reputacja : 24
Dołączył : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Nie 4 Wrz 2016 - 18:00

Ja przez normalną pracę w weekend mam tylko około 40 minut obejrzanych, ale to nic nadrobię dziś w nocy i obejrzę ze 2-3 może 5 godzin.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by szafir Nie 4 Wrz 2016 - 20:50

Mam dwie zakladki w jednej mam 2.30 godz a w drugiej 1.40 godz czy to sie sumuje?

szafir
Flush
Flush

Liczba postów : 161
Punkty : 186
Reputacja : 11
Dołączył : 12/04/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Nie 4 Wrz 2016 - 20:54

Gdzie masz dwie zakładki ??
Żeby sprawdzić ile masz już obejrzane wchodzisz w IV Back Office, następnie My Viewing Stats, wciskasz datę od 01.09 do dzisiaj, wciskasz ALL i zjeżdżasz na sam dół pierwsze okienko z czasem to to ile trwały wszystkie filmiki (naprawdę), drugie okienko z czasem to czas jaki poświęciłeś na oglądanie. Czyli wychodziłoby na to że czas trwania wszystkich reklam/filmików itd był 2h 30 minut a obejrzałeś 1h 40 minut, czyli nie wszystkie filmiki do końca.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Ralf1022 Nie 4 Wrz 2016 - 20:55

szafir napisał:Mam dwie zakladki w jednej mam 2.30 godz a w drugiej 1.40 godz czy to sie sumuje?

Zapewne chodzi o Video Length (czas danego filmiku) i Video Watched (czas jaki oglądałeś ten filmik). Tak więc musisz brać pod uwagę zakładkę Video Watched.

Ralf1022
Straight
Straight

Liczba postów : 60
Punkty : 84
Reputacja : 11
Dołączył : 24/04/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by szafir Nie 4 Wrz 2016 - 22:31

Podczas ogladania sie zacial jeden film.

szafir
Flush
Flush

Liczba postów : 161
Punkty : 186
Reputacja : 11
Dołączył : 12/04/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by marcin070190 Sro 7 Wrz 2016 - 10:51

i jak idzie oglądanie?? mi wczoraj niechciała działaś strona a dziś muliła ale naszczeście teraz działa;)

Edit:
znalazłem filmik 15minut jest progres
marcin070190
marcin070190
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 6701
Punkty : 673
Reputacja : 2206
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Sro 7 Wrz 2016 - 11:17

możesz wrzucić link?

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by marcin070190 Sro 7 Wrz 2016 - 11:18

wklej w wyszukiwaniu:
Heroes Of The Storm: Gameplay
marcin070190
marcin070190
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 6701
Punkty : 673
Reputacja : 2206
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by thierry_henry Sro 7 Wrz 2016 - 11:39

Niech ktoś z tego najpierw coś wypłaci, wtedy można spróbować w ogóle się za to brać.

_________________
22bet - BONUS 122% JUŻ OD 1€!
bonus 100 precent x2 free spins
thierry_henry
thierry_henry
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3216
Punkty : 1275
Reputacja : 2167
Dołączył : 12/05/2015
Wiek : 33
Skąd : Highbury

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Sro 7 Wrz 2016 - 12:39

Program jest w fazie BETA wiec narazie nie ma jeszcze mowy o wyplacaniu. Wiadomo im pozniej sie zarejestrujes tym dluzej bedzie trzeba czekac na wyplate.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: BAZA DANYCH :: SCAM

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Mega Kasyno bonus 22bet kasyno bonus Dozen Spins Casino