[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

+10
ravoldi88
muredfan
Johnny13
SuchyJKS
thierry_henry
MisieQ88
szafir
marcin070190
Pilonek®
Ralf1022
14 posters

 :: BAZA DANYCH :: SCAM

Strona 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Nie 14 Sie - 11:11

First topic message reminder :

Witam, chcesz zacząć zarabiać na tym co robisz w internecie?
YouTube płaci swoim użytkownikom za olbrzymi traffic oraz za subskrypcje.
Tu nie trzeba się martwić o traffic, ani tym bardziej o subskrypcje.
Tu wystarczy się zarejestrować i oglądać reklamy/trailery filmowe/ankiety video/wycinki programów telewizyjnych do 10 godzin. Za godzinę oglądania można zarobić nawet do 25$.
Będzie można oglądać na komputerze lub smartphone'ie gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz 24h/7.

Nie trzeba nic inwestować, jedynie czas - 10 godzin w tygodniu, to niewiele przy możliwości takich zarobków.
Na czym dokładnie będzie to polegać? Poza obejrzeniem filmików będziemy musieli zopiniować dany filmik - dać łapkę w górę lub w dół (tak jest teraz w wersji BETA) i krótko skomentować dany filmik (w wersji BETA nie ma możliwości komentowania danych filmików, a co za tym idzie w wersji BETA jeszcze nie zarabiamy).

Co do poleconych to sponsor dostaje 5$ za każde 25$ zarobione przez poleconego (nie bójcie się Wy na tym nie tracicie).
Niestety, a może stety nie można zarejestrować się "bez sponsora" tzn z czystego linku, więc poniżej podaje swoje trzy reflinki:
http://misieq88.thwglobal.com/
http://misieq88.tenhoursweekly.com/
http://misieq88.betterthanyoutube.com/

Program w pełnej wersji, już z opcją zarabiania wystartuje 8 września, ale warto zapisać się wcześniej, żeby zapoznać się z serwisem.
Gdy już się zarejestrujesz w Message Center otrzymasz wiadomość z Twoimi reflinkami, oraz dokładnym opisem programu. Po rejestracji (aby móc później zarabiać poprzez oglądanie i opiniowanie filmików) należy przejść do zakładki Survey Center i wypełnić krótką ankietę. Należy pamiętać, że trzeba mieć conajmniej 18 lat, żeby można było zarabiać w tym programie i zostać IV - International Viewer

THWGlobal.com informuje, że strona najlepiej będzie działać z przeglądarką Google Chrome, która dodatkowo wykorzystuje powiadomienia "push" w połączeniu z naszym back office (biurem). System nie będzie dobrze pracował z innymi przeglądarkami - Safari/Mozilla/IE
Jeśli nie będziemy przestrzegać tej prośby o korzystanie z Google Chrome, może to spowodować zablokowanie dostępu do naszego biura (back office), a co za tym idzie również zablokowanie środków które zarobimy.

Jak już się zarejestrujemy, wypełnimy ankietę, przeczytamy wszystkie wiadomości które do nas przyjdą w międzyczasie (do biura "Message Center" - nie na mejla), należy otworzyć nowe okno i wpisać thwglobal.com następnie w prawym górnym rogu wcisnąc "Sign In" i się zalogować. Na głównym ekranie powinny pojawić się filmiki w różnych kategoriach (jak mówię jeszcze nie zarabiamy pieniędzy na oglądaniu, ale można zapoznać się ze stroną).
Po lewej stronie w górnym rogu obok loga firmy są trzy kreseczki po wciśnięciu ich otworzy się zakładka, z której możemy przejść do naszego biura, sprawdzić które filmy są polecane.

Jeszcze wrócę do systemu poleconych, bo tutaj sprawa jest troszkę inna niż wszędzie. Oprócz standardowych poleconych - Direct Refferals, którzy zapisują się pode mną i u tych osób następni refferalsi - ta odnoga systemu poleconych jest aktywna. Druga odnoga jest pasywna i z tej odnogi również zarabiamy, z tym że tu zarabiamy jakieś centy gdyż jest to odnoga od Admina i tam w tej odnodze zarejestrowanych jest prawie 400k użytkowników na ten moment.

Dlatego zapraszam już teraz, czy jest łatwiejszy sposób zarabiania pieniędzy niż oglądanie filmików w internecie? I tak robimy to na codzień, a YouTube bądź inne Vimeo nam za to nie płaci.

Poniżej zamieszczam link do oficjalnej grupy na FB, na której zamieszczane są wszelkie nowości. Grupa jest w języku polskim, więc jest to dodatkowe ułatwienie: https://www.facebook.com/groups/THWglobalPlPlPl/


Ostatnio zmieniony przez MisieQ88 dnia Pią 19 Maj - 15:30, w całości zmieniany 1 raz
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down


[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by ocalieg Pon 26 Wrz - 10:05

dzisiaj, zagladajac rano zaobserwowalem lekkie zmiany mianowicie tokeny zostaly chyba przeliczane na wartosc w dolarach $ a oto screen czy tez tak macie ? [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 339ox6w

ocalieg
Straight
Straight

Liczba postów : 27
Punkty : 35
Reputacja : 0
Dołączył : 19/09/2016
Wiek : 31
Skąd : Elblag

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Jajeeek Pon 26 Wrz - 11:09

I gdzie masz cos o $? Bo nie widze. Razz

E: Na telefonie faktorow nie widzialem


Ostatnio zmieniony przez Jajeeek dnia Pon 26 Wrz - 13:02, w całości zmieniany 1 raz

Jajeeek
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 829
Punkty : 242
Reputacja : 307
Dołączył : 02/06/2016
Wiek : 27
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pon 26 Wrz - 12:47

Tokeby mialy byc wymieniane na funkty. Faktor moze oznaczac tyle (ale to tez jest domysl, wiec prosze nie brac sobie tego do serca), ze 59x wartosc daktoru i bedziemy mieli ilosc pkt (nalezy pamietac ze 100pkt mialo byc liczone jako 1$).
Wroce za kilka godzin z miasta to postaram sie czegos dowiedziec
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Jajeeek Pon 26 Wrz - 13:08

Ale to tez jakos dziwnie naliczyli... mam 8x wiecej tokenow niz @ocalieg a mam mniej faktorow.. Razz

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 2pq130w

Jajeeek
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 829
Punkty : 242
Reputacja : 307
Dołączył : 02/06/2016
Wiek : 27
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Pon 26 Wrz - 14:38

bardzo możliwe, że 1 faktor to 100$ Wink też zaczynam knuć Very Happy

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Jajeeek Pon 26 Wrz - 15:58

Kolejne chu*owe info (przynajmniej dla mnie). Pod kazdym komentarzem nalezy pisac inny komentarz. Inaczej zablokuja konto

Jajeeek
Straight Flush
Straight Flush

Liczba postów : 829
Punkty : 242
Reputacja : 307
Dołączył : 02/06/2016
Wiek : 27
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pon 26 Wrz - 16:03

Dlatego piszę w języku polskim, bo dla nas najłatwiej. Czasem jak znam temat to piszę po angielsku, a tak piszę w ojczystym języku.

Zauważyłem kolejną rzecz, faktor zmniejsza się jeśli mamy więcej minut obejrzanych niż wyświetlonych reklam/dodanych komentarzy lub zwiększa się gdy np mamy filmik 47 sekund i w nim jest reklama i dodasz komentarz do tego (Filmik krótki, a w nim reklama i dodany komentarz). Wychodzi na to, że za takie filmiki dostajemy najwięcej tokenów i mamy największy faktor.
W przykładzie: Dziś obejrzałem 5 filmików, w sumie 5 minut było 5 reklam obejrzanych i dodałem 5 komentarzy i jest 15 tokenów z faktorem 0.5. Jak zacząłem oglądać to faktor miałem 0.79

A jeśli rzeczywiście wyszłoby na to, że ilość tokenów mnożymy razy faktor i wychodziłaby ilość punktów, to wyszłoby na to że zarobiłem w zeszłym tygodniu trochę ponad dolara (ale nie obejrzałem minimum 5h), poza tym w sobotę nie naliczało wogóle tokenów za oglądanie.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Pon 26 Wrz - 16:29

to ja sie pytam gdzie te 25$ na h Very Happy chyba liczą z 88k poleconymi Very Happy

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pon 26 Wrz - 16:33

Ubiegłeś mnie @marcin070190 - na starcie było napisane "UP TO 25$" czyli do 25$, jeśli w każdym kraju byłaby stawka jako średnia/minimalna krajowa. Teraz jak wszystkie kraje będą miały jedną pulę, to nie wiem ile będzie za godzinę oglądania.

Ale może tak jak napisałem w poprzednim poście jeśli miałbyś krótkie filmiki, poniżej minuty z reklamami i później z dodanymi komentarzami to miałbyś większy faktor, a co za tym idzie większą ilość punktów. O ile moja tez się sprawdzi.

EDIT: Jutro w nocy kolejny webinar, który o ile będę na nogach postaram się tłumaczyć na bieżąco.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Sro 28 Wrz - 23:36

Ok nie pisałem na bieżąco i nie mam wszystkich informacji bo nie wszystko pamiętam, ale żebyście nie czuli się odrzuceni to podam te informacje, o których pamiętam.

No to jedziemy:
1. Czasem jak oglądamy filmiki nie zalicza nam czasu w zakładce "weekly viewing", nie przejmujcie się tym (najważniejsze, że zalicza w "viewing history"). "Weekly viewing" jest aktualizowane po pewnym czasie - czasem jest to godzina, czasem dwie, a czasem od razu. Wszystko na koniec tygodnia będzie się zgadzać.

2. Jeśli nie zalicza Ci komentarzy sprawdź na 100% czy jesteś zalogowany/zalogowana, ponieważ czasem system sam wylogowuje. Jak sprawdzić po wejściu na stronę należy kliknąć po lewej stronie na górze obok głównego logo takie trzy krótki poziome kreseczki, jeśli po wyjściu zakładki zobaczysz tam swoje imię i nazwisko i ID w programie znaczy się, że jesteś zalogowany/zalogowana.
Co może być jeszcze przyczyną nie przyjmowania przez system komentarzy, otóż ciągi znaków lub liter, lub liter i znaków bez ładu i składu. Osoby piszące komentarze w taki sposób (do systemu zostanie wprowadzony przez programistów skrypt, który będzie oznaczał takie osoby, a później wiadomo) będą najpierw oznaczane, a potem jeśli nic się nie zmieni takie osoby stracą możliwość zarabiania.

3. [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 11jvtza
Co to oznacza?
Początek wypłat za oglądanie filmów 24.11.2016
1wszy miesiąca oglądania 21.09.2016 - 31.10.2016 (zapłacą nam za 41 dni), a wypłata 24.11.2016
2gi miesiąc oglądania 01.11.2016 - 30.11.2016, wypłata 24.12.2016
3ci i każdy kolejny miesiąc oglądania, wypłata 24tego każdego następnego miesiąca.

15.10.2016 zostaną naliczone prowizje niezwiązane z oglądaniem czyli Power Bonus (niektórzy mówią na to PowerLeg Bonus), Kursy Certyfikowanych IV. Sprzedaże Reklamowe, I to o czym mówiłem za każdym razem czyli rozrost własnej grupy - polecanie, polecanie i polecanie (za to również będą prowizje), oraz wszystkie pozostałe. Plus trzeba doliczyć 10 dni na wypłatę na konta tych środków. Wszystkie prowizje - niezwiązane z oglądaniem - po 15 października będą obliczane w czasie rzeczywistym + 10 dni, podczas których środki zostaną udostępnione do wypłaty.

Osoby nowe w programie muszą pamiętać, że po zarejestrowaniu należy przejść do Back Office, a następnie wybrać zakładkę "Survey Center" i wypełnić ankietę. Następnie aby zarabiać muszą obejrzeć kwalifikacyjne 10h filmików. Dopiero gdy to zostanie spełnione żeby zarabiać musicie obejrzeć conajmniej 5h tygodniowo (Tydzień w THW zaczyna się w niedzielę, a kończy w sobotę czasu US, czyli u nas około 5-6 rano w niedzielę).

Zacytuje tekst z webinaru i Pamiętajcie o nim, bo jest ważny:
If You Want To Get Get Get, First You Must To Give Give Give

W wolnym tłumaczeniu oznacza to tyle, że żeby coś otrzymać, musisz najpierw coś dać od siebie i tu była mowa właśnie o dalszym polecaniu, o soft launch'u, w którym to testowaliśmy platformę.

Była też mowa o tym jaka teraz jest wartość firmy (i szczerze Wam powiem, nie wygląda to tak jak by miało się zaraz zwinąć. Myślę że to sporo pociągnie). Wartość firmy w dniu wczorajszym wynosiła ponad 87 milionów $

Jak pojawi się nagrane video z wczorajszego webinaru, to przysiądę nad nim w dzień i jeśli coś pominąłem to informacja się pojawi.

Pozdrawiam i miłej nocki - MisieQ88
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by ocalieg Czw 29 Wrz - 9:42

Dzieki za przydatne informacje Smile pozdro lecimy z tematem !

ocalieg
Straight
Straight

Liczba postów : 27
Punkty : 35
Reputacja : 0
Dołączył : 19/09/2016
Wiek : 31
Skąd : Elblag

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Czw 29 Wrz - 10:12

Jutro kolejny webinar, heh przez te webinaru nie zdaze wyogladac conajmniej minimum, a gdzie tu mowa o 10h Smile
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by marcin070190 Czw 29 Wrz - 11:26

kiedyś ogladalem krótkie filmy teraz w porównaniu długie i jak jest ten sam czas np po 5 godzin wychodzi mi tyle samo punktów więc chyba wyrównują by nie oglądać tylko krótkie filmy
marcin070190
marcin070190
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 6701
Punkty : 673
Reputacja : 2206
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by ravoldi88 Czw 29 Wrz - 14:27

do konca tego miesiąca trzeba 10 h filmików obejrzec?
ravoldi88
ravoldi88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1907
Punkty : 568
Reputacja : 203
Dołączył : 14/05/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Czw 29 Wrz - 14:33

5h minimum tygodniowo a jak nie to ja nie wiem co Very Happy

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by ravoldi88 Czw 29 Wrz - 14:35

to wiem ,ale mamy koniec miesiąca a podobno w miesiącu trzeba wyrobić 10 h
ravoldi88
ravoldi88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1907
Punkty : 568
Reputacja : 203
Dołączył : 14/05/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Czw 29 Wrz - 17:23

Jeśli nie wyrobiłeś kwalifikacyjnych 10h to po prostu musisz je wyrobić. Potem conajmniej 5h tygodniowo max 10h tygodniowo (tydzień zaczyna się w niedzielę i kończy w sobotę czasu US - czyli u Nas 5-6 rano w niedzielę).
W pierwszy miesiącu oglądania czyli od 21.09.2016 mamy płacone za 41 dni co napisałem w opisie ostatniego webinaru czyli do 31.10.2016, więc nie masz co się bać że nie zdążysz w tym miesiącu. Pamiętaj o tygodniach jedynie.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by ravoldi88 Czw 29 Wrz - 17:25

powiedz mi czy jest sens działąc na tym jesli nie mam poleconych, bez tego też wypłacaja|?
ravoldi88
ravoldi88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1907
Punkty : 568
Reputacja : 203
Dołączył : 14/05/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Czw 29 Wrz - 17:42

Tak, są podziały jedno ogólne za oglądanie reklam/komentowanie itd które będzie wypłacane 24 każdego następnego miesiąca po zakończonym w całości miesiącu (pierwszy miesiąc trwa do 31.10.2016). Czyli wypłata pierwsza będzie 24.11.2016.
A druga odnoga to za wszystko inne czyli, polecanie, sprzedaże reklamowe, certyfikaty IV i wszystko inne niezwiązane z oglądaniem i tu wypłata będzie 15.10.2016 + 10 dni na wypłacenie środków na konta (Ta część Ciebie nie obchodzi, skoro nie masz żadnych poleconych). Zawsze warto polecić nawet dwóm osobom, dwóm kumplom, mamie, tacie, bratu, nie ma znaczenia czy korzystacie z jednego IP ważne żeby mejle były inne.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by ocalieg Sob 1 Paź - 19:52

znow jakas lekka zmianka poszla:
[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 1610ua0
hmm o co tu teraz chodzi ?

ocalieg
Straight
Straight

Liczba postów : 27
Punkty : 35
Reputacja : 0
Dołączył : 19/09/2016
Wiek : 31
Skąd : Elblag

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Sob 1 Paź - 20:49

nie ma żadnej zmiany Very Happy czytaj temat

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by ocalieg Nie 2 Paź - 9:19

wczesniej nie mialem credits earned tylko same tokeny a teraz jest to i to Smile

ocalieg
Straight
Straight

Liczba postów : 27
Punkty : 35
Reputacja : 0
Dołączył : 19/09/2016
Wiek : 31
Skąd : Elblag

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Nie 2 Paź - 9:26

Panowie, aktualnie nie wiem jak sie nazywam. Jak skoncze robote normalna czyli dzis wieczorem - kolo 21-22 postaram sie dla Was wszystkiego dowiedziec. W tym momencie zmiety jestem jak stowka...
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by Pilonek® Nie 2 Paź - 15:20

a no to teraz wszystko jasne dla mnie credits earned * factor= ilość tokenów dziwne troche bo w tym tygodniu obejrzałem prawie 10h a tokenów dało 116 a ostatnio za 3h dało 64 a to wszystko przez ten factor Very Happy teraz 0.19 miałem wcześniej 0.4 ponad ale nie wiem jak oni liczą ten faktor bo teraz dawałem sporo komentarzy a wcześniej mniej Rolling Eyes

Pilonek®
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3377
Punkty : 2070
Reputacja : 889
Dołączył : 29/04/2016
Wiek : 27

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 5 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Nie 2 Paź - 20:42

To akurat wiem. Jak w krótkich filmikach masz np dwie reklamy, jedna krótka, druga kilkunasto minutowa to dostajesz wyższy faktor, ogólnie więcej reklam (dłuższych, lub krótszych) to masz wyższy faktor.


Ostatnio zmieniony przez MisieQ88 dnia Nie 2 Paź - 20:45, w całości zmieniany 1 raz
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: BAZA DANYCH :: SCAM

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Mega Kasyno bonus 22bet kasyno bonus Dozen Spins Casino