[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

+10
ravoldi88
muredfan
Johnny13
SuchyJKS
thierry_henry
MisieQ88
szafir
marcin070190
Pilonek®
Ralf1022
14 posters

 :: BAZA DANYCH :: SCAM

Strona 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Nie 14 Sie 2016 - 11:11

First topic message reminder :

Witam, chcesz zacząć zarabiać na tym co robisz w internecie?
YouTube płaci swoim użytkownikom za olbrzymi traffic oraz za subskrypcje.
Tu nie trzeba się martwić o traffic, ani tym bardziej o subskrypcje.
Tu wystarczy się zarejestrować i oglądać reklamy/trailery filmowe/ankiety video/wycinki programów telewizyjnych do 10 godzin. Za godzinę oglądania można zarobić nawet do 25$.
Będzie można oglądać na komputerze lub smartphone'ie gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz 24h/7.

Nie trzeba nic inwestować, jedynie czas - 10 godzin w tygodniu, to niewiele przy możliwości takich zarobków.
Na czym dokładnie będzie to polegać? Poza obejrzeniem filmików będziemy musieli zopiniować dany filmik - dać łapkę w górę lub w dół (tak jest teraz w wersji BETA) i krótko skomentować dany filmik (w wersji BETA nie ma możliwości komentowania danych filmików, a co za tym idzie w wersji BETA jeszcze nie zarabiamy).

Co do poleconych to sponsor dostaje 5$ za każde 25$ zarobione przez poleconego (nie bójcie się Wy na tym nie tracicie).
Niestety, a może stety nie można zarejestrować się "bez sponsora" tzn z czystego linku, więc poniżej podaje swoje trzy reflinki:
http://misieq88.thwglobal.com/
http://misieq88.tenhoursweekly.com/
http://misieq88.betterthanyoutube.com/

Program w pełnej wersji, już z opcją zarabiania wystartuje 8 września, ale warto zapisać się wcześniej, żeby zapoznać się z serwisem.
Gdy już się zarejestrujesz w Message Center otrzymasz wiadomość z Twoimi reflinkami, oraz dokładnym opisem programu. Po rejestracji (aby móc później zarabiać poprzez oglądanie i opiniowanie filmików) należy przejść do zakładki Survey Center i wypełnić krótką ankietę. Należy pamiętać, że trzeba mieć conajmniej 18 lat, żeby można było zarabiać w tym programie i zostać IV - International Viewer

THWGlobal.com informuje, że strona najlepiej będzie działać z przeglądarką Google Chrome, która dodatkowo wykorzystuje powiadomienia "push" w połączeniu z naszym back office (biurem). System nie będzie dobrze pracował z innymi przeglądarkami - Safari/Mozilla/IE
Jeśli nie będziemy przestrzegać tej prośby o korzystanie z Google Chrome, może to spowodować zablokowanie dostępu do naszego biura (back office), a co za tym idzie również zablokowanie środków które zarobimy.

Jak już się zarejestrujemy, wypełnimy ankietę, przeczytamy wszystkie wiadomości które do nas przyjdą w międzyczasie (do biura "Message Center" - nie na mejla), należy otworzyć nowe okno i wpisać thwglobal.com następnie w prawym górnym rogu wcisnąc "Sign In" i się zalogować. Na głównym ekranie powinny pojawić się filmiki w różnych kategoriach (jak mówię jeszcze nie zarabiamy pieniędzy na oglądaniu, ale można zapoznać się ze stroną).
Po lewej stronie w górnym rogu obok loga firmy są trzy kreseczki po wciśnięciu ich otworzy się zakładka, z której możemy przejść do naszego biura, sprawdzić które filmy są polecane.

Jeszcze wrócę do systemu poleconych, bo tutaj sprawa jest troszkę inna niż wszędzie. Oprócz standardowych poleconych - Direct Refferals, którzy zapisują się pode mną i u tych osób następni refferalsi - ta odnoga systemu poleconych jest aktywna. Druga odnoga jest pasywna i z tej odnogi również zarabiamy, z tym że tu zarabiamy jakieś centy gdyż jest to odnoga od Admina i tam w tej odnodze zarejestrowanych jest prawie 400k użytkowników na ten moment.

Dlatego zapraszam już teraz, czy jest łatwiejszy sposób zarabiania pieniędzy niż oglądanie filmików w internecie? I tak robimy to na codzień, a YouTube bądź inne Vimeo nam za to nie płaci.

Poniżej zamieszczam link do oficjalnej grupy na FB, na której zamieszczane są wszelkie nowości. Grupa jest w języku polskim, więc jest to dodatkowe ułatwienie: https://www.facebook.com/groups/THWglobalPlPlPl/


Ostatnio zmieniony przez MisieQ88 dnia Pią 19 Maj 2017 - 15:30, w całości zmieniany 1 raz
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down


[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pon 12 Wrz 2016 - 10:38

Tak, narazie są to przypuszczenia największych liderów z USA, że może chodzić o krótki filmiki, a nie filmy, w których będzie więcej reklam niż samej treści filmiku. No ale nie ma co główkować teraz i snuć przypuszczenia można tylko czekać.

Skoro masz już ponad 10h to po co dalej "oglądasz" skoro nie da Ci to więcej tokenów/pieniędzy bo to są kwalifikacje - jeszcze bezpłatne Smile
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by marcin070190 Pon 12 Wrz 2016 - 10:41

wolałem więcej nabić Smile i tak siedziałem z rana to włączyłem pare filmów, oby wypałił ten program pozdro
marcin070190
marcin070190
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 6701
Punkty : 673
Reputacja : 2206
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pon 12 Wrz 2016 - 10:43

No tak lepiej nabić godzinę, dwie więcej bo gdyby się okazało że czegoś nie policzył system to byłby "ZONK". Niestety przez natłok zdarzeń w ostatnim czasie właśnie jego najbardziej mi brakowało. Więc muszę dziś przysiąść i zrobić te 10h w nocy
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by marcin070190 Pon 12 Wrz 2016 - 10:46

właśnie dlatego wolałem nabić te 2godzinki więcej , zawsze nagle mogą podnieść godzine więcej a czasu nie będzie
marcin070190
marcin070190
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 6701
Punkty : 673
Reputacja : 2206
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by marcin070190 Pon 12 Wrz 2016 - 11:13

ktoś kto pisze z nimi przeczytałem ze napisał :

"Informacja z wczoraj ,która przyszła do mnie na emaila .
Firma informuje nas ,że jeśli chcemy na bieżąco otrzymywać informacje od firmy to wyślijmy emaila do firmy na email thwQandA@thwleadership.com "
marcin070190
marcin070190
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 6701
Punkty : 673
Reputacja : 2206
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by ravoldi88 Pon 12 Wrz 2016 - 11:58

czy każdy filmik trzeba komentować czy lajkowac?
ravoldi88
ravoldi88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1907
Punkty : 568
Reputacja : 203
Dołączył : 14/05/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by marcin070190 Pon 12 Wrz 2016 - 12:08

wyczytałem że lepiej dawać łapke w góre albo w dół i coś tam skomentować niż wcale
marcin070190
marcin070190
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 6701
Punkty : 673
Reputacja : 2206
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pon 12 Wrz 2016 - 13:26

Wiadomo nie trzeba kazdego, przynajmniej teraz w fazie testowej. Pozniej bedzie okreslone za co dostajemy i ile tokenow. Ja osobiscie oceniam lapka wiekszosc filmikow i rowniez je oceniam kilkoma slowami a nie jak 3/4 komentarzy "good", "like", "wow" takie komenty mnie rozsmieszaja
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by marcin070190 Czw 15 Wrz 2016 - 13:47

nowe informacje jak program ruszy ci co się załapali powinni komentować filmiki na 80znaków minimum i jak oglądamy musimy oglądac nie wolno przełanczać na inne strony albo inne przegladarki bo program przestanie naliczać minut


Ostatnio zmieniony przez marcin070190 dnia Czw 15 Wrz 2016 - 14:50, w całości zmieniany 1 raz
marcin070190
marcin070190
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 6701
Punkty : 673
Reputacja : 2206
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Czw 15 Wrz 2016 - 14:37

Czyli w sumie dobrze dobrze bo zaczynają wprowadzać zabezpieczenia przed osobami, które założą kilka kont i będą pisać śmieszne komentarze (przykłady podałem post wyżej). @marcin070190 chyba 80 znaków, bo słów to lekka przesada.
Zaraz napiszę do Tomka i się dowiem dokładnie.

EDIT: Jest tak jak napisałem - komentarze minimum 80 ZNAKÓW Smile
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by marcin070190 Czw 15 Wrz 2016 - 14:50

tak tak miało być znaków;p sorry , w sumie powoli już wprowadzają zabezpieczenia
marcin070190
marcin070190
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 6701
Punkty : 673
Reputacja : 2206
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Czw 15 Wrz 2016 - 20:44

Kolejne nowości od THWGlobal:
1. Zostało 6 dni do startu programu. Jeśli nie zdążysz obejrzeć 10h reklam/filmików itd lub zarejestrujesz się po 21wszym, spokojnie po prostu od startu programu nie zaczniesz zarabiać. Jeśli zarejestrujesz się po 21wszym najpierw będziesz musiał przejść kwalifikacje (bezpłatny wymóg konieczny) czyli obejrzeć 10h za które nie dostaniesz wynagrodzenia. Potem normalnie już zarabiasz z tym, że minimum jakie trzeba będzie obejrzeć w tygodniu to 5h.

2. THWGlobal informuje, że od października będzie również płacić dodatkowe bonusy za pracę grupy, więc również i Wam mówię: polecajcie znajomym, rodzinie, po prostu komu chcecie i twórzcie własne grupy. To nic nie kosztuje, a tylko Wam przyniesie dodatkowe korzyści.

3. Co do zliczania czasu filmów - firma wciąż pracuje nad tym aby w momencie startu wszystko było na "tip top" więc musimy być cierpliwi i wyrozumiali.

4. THWGlobal ogłasza konkurs, dla trzech najwięcej oglądających przez najbliższe 24 godziny. Nagrodami w konkursie będzie po 100$ dla tych trzech najlepszych oglądających. W późniejszym czasie firma obiecuje konkursy gdzie do wygrania będą również wyższe nagrody. Nie pozostaje nam nic innego jak oglądać, oglądać i jeszcze raz oglądać.

5.
THWGLOBAL informuje, że potrzebuje nas do osiągnięcia sukcesu i bardzo nam dziękuje za dobrze wykonywaną pracę.
Bardzo prosi nas byśmy przez te 6 dni jak najwięcej czasu jak tylko jest to możliwe oglądali te filmy i reklamy oraz polecali platformę innym, bo pomoże to bardzo rozwojowi firmy.

Tak więc do dzieła Smile
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by ravoldi88 Pią 16 Wrz 2016 - 1:46

nie moge dodać komentarza, minimum 80 znaków...miałem więcej i nie dodało po obejrzeniu .
"you must watch the complete video before you can leave comments"
ravoldi88
ravoldi88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1907
Punkty : 568
Reputacja : 203
Dołączył : 14/05/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pią 16 Wrz 2016 - 2:56

Póki co nie ma co się przejmować komentarzami, gdyż narazie jesteśmy w wersji BETA tak więc wszystko jest testowane przez techników firmy tak żeby na starcie było wszystko dopięte na ostatni guzik i żeby nie było sytuacji że czegoś nie można zrobić, a za daną rzecz nam płacą. Tylko w dniu dzisiejszym już obejrzałem około 5h (szybko ściągnę muzykę na wesele i będę miał jeszcze ze 2h na dziś do oglądnięcia).
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by marcin070190 Pią 16 Wrz 2016 - 9:57

to ile już oglądałeś??przyznaj sie:D
marcin070190
marcin070190
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 6701
Punkty : 673
Reputacja : 2206
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by szafir Pią 16 Wrz 2016 - 17:34

Z kilku dni mam juz te 10 godzin czy to sie liczy do zeby sie zakfalifikowac?

szafir
Flush
Flush

Liczba postów : 161
Punkty : 186
Reputacja : 11
Dołączył : 12/04/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by marcin070190 Pią 16 Wrz 2016 - 19:20

tak trzeba mieć 10godzin ale lepiej oglądnij pare minut jeszcze
marcin070190
marcin070190
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 6701
Punkty : 673
Reputacja : 2206
Dołączył : 23/03/2015
Wiek : 34

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Sob 17 Wrz 2016 - 5:43

Prawie 8.5h moze troche wiecej. Jak dzis wstane o ile wstane to obejrze reszte Smile
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pon 19 Wrz 2016 - 15:01

Liczniki czasu obejrzanych reklam zostały wyzerowane. Ale nie panikujcie osoby, które miały już obejrzane 10h nie muszą (na ten moment nie ma informacji o oglądaniu od nowa) oglądać po raz kolejny tego czasu. Osoby, którym brakowało ileś godzin muszą ukończyć pełne 10h, żeby zacząć zarabiać od 21.09.

Osobiście miałem już obejrzane 10.5h, ale profilaktycznie codziennie do startu coś jeszcze obejrzę, gdyby się okazało że coś trzeba jeszcze zrobić.

Co do komentarzy - nie trzeba ich pisać (przynajmniej w wersji BETA, przed startem). Później się okaże dokładnie za jakie "akcje" będziemy mieli płacone.

Czyli trwa wielkie przygotowywanie do startu, już nie mogę się doczekać...
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by ocalieg Pon 19 Wrz 2016 - 17:41

Uff już się bałem zaglądam miałem 10h 40 min, patrze dziś, a tu tylko 5 min obejrzane balem się że nie zaliczyło mi ale dziękuje za komunikat jestem teraz spokojniejszy

ocalieg
Straight
Straight

Liczba postów : 27
Punkty : 35
Reputacja : 0
Dołączył : 19/09/2016
Wiek : 31
Skąd : Elblag

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pon 19 Wrz 2016 - 18:27

Tak jak pisze, coraz więcej zabezpieczeń jest wprowadzanych. Przypuszczam, że na kilka godzin przed startem wprowadzą Tokeny i system punktowy - tak żebyśmy mogli oglądać i zarabiać równo ze startem.

I również tak jak napisałem powyżej, osoby które nie wyrobiły jeszcze 10h macie czas do 21wszego.

Osoby, które zarejestrują się na np jutro jeśli będą chciały zacząć zarabiać od startu programu będą musiały jutro wyrobić 10h.

Osoby które zarejestrują się po 21wszym również będą mogły zarabiać, z tym że w pierwszym tygodniu będą musiały wyrobić 10h kwalifikacyjnych (to samo z osobami zarejestrowanymi np jutro, ale z takimi które nie zdążą wyklikać 10h, te osoby nie zaczną pracować od startu, tylko od następnego tygodnia).

Ja mimo wyrobionych ponad 10h profilaktycznie jeszcze poklikam.

Każdemu z Was mogę poradzić, żebyście polecali system (nawet np 2 osobom, potem one kolejnym dwóm itd, a mogą tu również zarabiać członkowie rodziny z jednego adresu, ale jak wszędzie lepiej zarejestrować się na innym IP potem można pracować na tym samym co druga osoba w domu), dlaczego ano dlatego, że z poleconych zarabiacie - ile ?? Mamy tu zarabiać DO 25$ za godzinę, czyli może to być 3$, 5$,10$ lub więcej. Za każde zarobione 25$ przez Waszego poleconego Wy zarobicie 5$, aż do 50$ od jednego poleconego w tygodniu. Z następnych poziomów również zarabiamy, jeśli dobrze patrzyłem to jest 10-15 poziomów poleconych.

W momencie, gdy w firmie zostanie przekroczony próg 3ech milionów rejestracji - otworzą drugą odnogę poleconych (globalną), w której wszyscy jesteśmy w zależności od daty rejestracji

Pamiętajcie, że żeby zarabiać oprócz tych 10h kwalifikacyjnych musicie wypełnić ankietę która znajduje się w Waszych Back Office (Demographic Survey), oraz kliknąć żeby wyskakiwały Wam powiadomienia dotyczące stronę/firmę czyli tak jakby zasubskrybować (z tym że bezpłatnie) stronę THWGlobal. Jak będzie to wszystko zrobione to po starcie zgodnie z obietnicami firmy będziemy zarabiać pieniądze bez wkładu własnego.

I jeszcze jedno, co jakiś czas odczytujcie wiadomości w Messenger Center (nawet jeśli zbyt wiele nie zrozumiecie)

Jak tylko dowiem się czegoś nowego od razu Was poinformuje.
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by ocalieg Pon 19 Wrz 2016 - 18:35

Gdzie polecasz zapodać ref linka niestety nie znam takich stron gdzie ktoś chętnie zarejestrowałby się, dzięki raz jeszcze za przypomnienie o ankiecie Smile

ocalieg
Straight
Straight

Liczba postów : 27
Punkty : 35
Reputacja : 0
Dołączył : 19/09/2016
Wiek : 31
Skąd : Elblag

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pon 19 Wrz 2016 - 21:00

Chociażby na grupach na fb o biznesach, biznesach w sieci wszędzie gdzie się da na forach różnych (oczywiście w takich miejscach gdzie ktoś inny już swojego refa nie podał).
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by ravoldi88 Pon 19 Wrz 2016 - 21:11

gdzie te powiadomienia się ustawia?
ravoldi88
ravoldi88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 1907
Punkty : 568
Reputacja : 203
Dołączył : 14/05/2015

Powrót do góry Go down

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Empty Re: [SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji

Pisanie by MisieQ88 Pon 19 Wrz 2016 - 21:18

Już czas, który obejrzeliście został spowrotem przywrócony.
Co do Subskrybcji jeśli masz w back office taki czerwony pasek na górze strony (poniżej na zdjęciu widać) i napis że nie zasubskrybowałeś. Kliknij "Here" to subscribe i wtedy już będzie cacy, tzn wszystko będzie poprawnie skonfigurowane. Jeśli nie masz takie paska to już musiałeś wcisnąć przycisk "here".
Na Chrome dzięki tej subskrypcji wyskakują powiadomienia odnośnie THWGlobal takie jak wiadomość, powiadomienie o webinarze itd itp

[SCAM] THWGlobal - Oglądaj filmiki i zarabiaj bez inwestycji - Page 3 Fwj9fm
MisieQ88
MisieQ88
al Straight Flush
al Straight Flush

Liczba postów : 3281
Punkty : 250
Reputacja : 732
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 36
Skąd : Somewhere over the rainbow

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 :: BAZA DANYCH :: SCAM

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Mega Kasyno bonus 22bet kasyno bonus Dozen Spins Casino